Alpinizacija.....

Napokon pročitao  (y)

Gušt  :wink:

I Pista Nera u Sappadi. Bio sam tamo pred koju godinu. I San Martino. Zimi doduše. Đir motorom u to područje još čeka  :?
 
picoda said:
Evo, preveo sam mom suputniku par postova pa se zahvaljuje na komentarima. (y)
Jos kaze da napisem da je laz sve ovo o njemu u putopisu jer je on jedan ozbiljan gospodin u godinama i nikada nebi brzo vozio ili radio bilo koje druge gluposti s motorom. Toliko.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


a ovo ti stvarno virujen (y)
 
Pa vas bi tribalo nagradit s necim, :mrgreen:,slike ostavljaju bez daha i sve jako lijepo opisano,pogotovo kroz duhovit nacin....
Osobno mi se,sta se tice humora,svida dio oko spize i pandura,stvarno izgleda koda je tako bilo...
Svaka van cast  (y) (y)
 
smarty said:
Napokon pročitao  (y)
Gušt  :wink:
I Pista Nera u Sappadi. Bio sam tamo pred koju godinu. I San Martino. Zimi doduše. Đir motorom u to područje još čeka  :?

Jos imam traume od prije dosta godina kad sam je na svemu samo ne na skijama prolazio prekonekoliko puta. Kasnije sam, izrazbijan, skuzio da se taj sport prvo uci na manje strmim djelovima. :mrgreen:

aria said:
a ovo ti stvarno virujen (y)

ziva istina  :mrgreen:

triumf said:
Pa vas bi tribalo nagradit s necim, :mrgreen:,slike ostavljaju bez daha i sve jako lijepo opisano,pogotovo kroz duhovit nacin....
Osobno mi se,sta se tice humora,svida dio oko spize i pandura,stvarno izgleda koda je tako bilo...
Svaka van cast  (y) (y)

Nagrade primamo samo u Boraji ili na Klisu. Cisto zbog friskog zraka.
Nisu panduri nego neki njihovi fancy vatrogasci. Ali na tajnom zadatku. 


 
picoda said:
Jos imam traume od prije dosta godina kad sam je na svemu samo ne na skijama prolazio prekonekoliko puta. Kasnije sam, izrazbijan, skuzio da se taj sport prvo uci na manje strmim djelovima. :mrgreen:

Meni je bilo dosta gledati ljudive kako se spuštaju  :mrgreen:
Skijao na drugim stazama....
 
Fenomenalno! Kaj nije cesta od Plaskog prema Plitvicama pod nekom opcom zabranom prometa?  :misli:

U svakom slucaju, uzival sam citat i gledat. Sad moram stol obrisat  :LOL:
 
R65 said:
Fenomenalno! Kaj nije cesta od Plaskog prema Plitvicama pod nekom opcom zabranom prometa?  :misli:

Mozda i je  :mrgreen:

R65 said:
U svakom slucaju, uzival sam citat i gledat. Sad moram stol obrisat  :LOL:

:LOL: Tako je i meni bilo s Portugalom. 
 
Nagrade primamo samo u Boraji ili na Klisu. Cisto zbog friskog zraka.
Nisu panduri nego neki njihovi fancy vatrogasci. Ali na tajnom zadatku. 



A znaci moji kolege vatrogasci su to,svakako si to dobro opisa a na slikama stvarno i izgleda tako.
Ako se sretnemo u Boraji ili Klisu rijesit cemo nesto  :mrgreen:,nije ni meni mrska friska arija  :misli:
 
vrhunski!  (y)
 
triumf said:
Nagrade primamo samo u Boraji ili na Klisu. Cisto zbog friskog zraka.
Nisu panduri nego neki njihovi fancy vatrogasci. Ali na tajnom zadatku. 



A znaci moji kolege vatrogasci su to,svakako si to dobro opisa a na slikama stvarno i izgleda tako.
Ako se sretnemo u Boraji ili Klisu rijesit cemo nesto  :mrgreen:,nije ni meni mrska friska arija  :misli:

kakvu dizalicu voziš???? :shock:
 
Evo ovakvu ka na slici u avataru,specijalne dizalice za rad na moru u industriji nafte,ima puno funkcija i raznih dodataka za rad ispod povrsine mora,inace su radene u Norveskoj i kvalitetne su dizalice,ova kosta cca 2.5 miljuna eura....
Malo teze nego vozit motor :D
 
znaci ti si definitivno na visokom polozaju :misli:
 
primjeto u postu o kod gasha spominju se neke alpe i idem ih pronaci i taj putopis i što reci
samo slinim  :slinavac: :slinavac:
fenomenaaaalno....

:naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
fjaka said:
primjeto u postu o kod gasha spominju se neke alpe i idem ih pronaci i taj putopis i što reci
samo slinim  :slinavac: :slinavac:
fenomenaaaalno....

:naklon: :naklon: :naklon: :naklon:

Fjaka, ne pratis proizvodnju  :mrgreen:
 
triumf said:
Evo ovakvu ka na slici u avataru,specijalne dizalice za rad na moru u industriji nafte,ima puno funkcija i raznih dodataka za rad ispod povrsine mora,inace su radene u Norveskoj i kvalitetne su dizalice,ova kosta cca 2.5 miljuna eura....
Malo teze nego vozit motor :D

jeboteeee :shock:


(y)
 
fjaka said:
primjeto u postu o kod gasha spominju se neke alpe i idem ih pronaci i taj putopis i što reci
samo slinim  :slinavac: :slinavac:
fenomenaaaalno....

:naklon: :naklon: :naklon: :naklon:

mali off

volim ovaj Gašaaaaaa

a je zakon (y)
 
picoda said:
Fjaka, ne pratis proizvodnju  :mrgreen:
ehhhh
ma konto da se ti ljeti ne voziš, kao radiš  :mrgreen: a kad ono recesija  :wink: