Aprilia Dorsoduro - Krešin pohod na Rim :)

Ne volim takve motore ali onaj video sto je bio na htv-u.....ocarao me,zakon je    (y) (y) (y)
 
odi na apriliinu stranicu i tamo imaš taj filmić to ti je ka reklamni video ili nešto slično nisu oni to radili
 
mv_agusta said:
odi na apriliinu stranicu i tamo imaš taj filmić to ti je ka reklamni video ili nešto slično nisu oni to radili

ma to davno vidio :palacdolje: , mislio sam da su radili tu kod nas kakav test/osvrt...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
igi_st said:
ma to davno vidio :palacdolje: , mislio sam da su radili tu kod nas kakav test/osvrt...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nisu...samo isjecci iz onog videa sto je i na portal stavljen...samo su pricali, sve ono sto i pise na portalu
 
neznam dal se vec prodaje, ali vjerujem da se moze rezervirat...cijena 64900kn i trebao bi imat za nase trziste oslonce za noge suvozaca i rukohvat...

nakon citanja testa u moto pulsu potvrdio sam si to da sam ja jednostavno zaljubljen u ovaj motor...nije mi zao sta sam za njega glasao za najmotor...

ima ko da ce ga kupit pa da mi da djir??...moram malo zicat, prelijep je
 
sfreak said:
neznam dal se vec prodaje, ali vjerujem da se moze rezervirat...cijena 64900kn i trebao bi imat za nase trziste oslonce za noge suvozaca i rukohvat...
ispravak netočnog navoda" preporučena MPC 67.770 kn za jednokratnu gotovinsku uplatu"  tako kaže Piaggiov službeni cjenik (y)
 
mms said:
ispravak netočnog navoda" preporučena MPC 67.770 kn za jednokratnu gotovinsku uplatu"  tako kaže Piaggiov službeni cjenik (y)



too much za "bicikl koj se kvari" 8)
 
sve super sve pet ali da nisu mogli stavit malo deblje štapove naprijed  :?  ... ako nista drugo bar zbog izgleda
 
markookram said:
sve super sve pet ali da nisu mogli stavit malo deblje štapove naprijed  :?   ... ako nista drugo bar zbog izgleda


ma da,pa da bude jos tezi :mrgreen:
 
pa na suhih 186 kg se nebi osjetila ta kila ili dvije ...  a ukupni dojam  8)

a nabolje mi je to što su stavili CAN kablove da smanje broj zica i ustede na tezini  :rofl:
 
vozio sam dorsoduro, yeeeeyyyy (y) (y) :cool: :jiggie: :cbanana:

totalno me oduševio motor, ok bila je samo gradska vožnja ali opet možda neki drugi dan ću ići naštekat neki veći đir :D
vozio sam ga u T modu probao u S i to je meni malo previše jerky :misli: nisam navikao pa mi cuka u tom S modu, R nisam ni probavao(ugasio mi se u S modu :oops: jbg dugo nisam vozio ništa sa kuplungom
stvarno je odličan jedino što u usporedbi s mojim skujom puše jako jako, full lagano mjenja smjer i lagan je za vozit ne osječa se tih 180kg, ima super koćnice iz perspektive skuteraša :mrgreen: ali i inaće mislim da su odlične, jedina primjedba je kad spustim noge na pod onda mi listovi zapinju za nožne oslonce
ma sve u svemu motor je stvarno za 5+, sad imam još veću dilemu na koji ču motor preći nakon nexia, ahh slatke muke :D
 
pa nije da motor puca od udobnosti ali meni je bilo ok, više sam osjetio lagani pritisak na šakama jer ipak je ovdje dosta više težine na rukama za razliku od skuta
180cm 75kg, savršen :mrgreen:
 
mala ispravka nije motor toliko jerky u S modu ako ga usporedim sa frendovim ktm-om koji nema gas nego on/off prekidač :mrgreen: :mrgreen: