Aprilia RSV 4-Hrvatska

LaMa

Member
Pozdrav,

Trebam pomoc...kolega iz Rijeke ima RSV4 kojeme je u voznji blokala masina pri nekoj umjerenoj brzini pa srica njegova nije bilo veceg zla.

Motor je skoro novi i jos uvjek pod garancijom...njemu naj blizi ovlasteni serviser u  Matuljima je navodno stavija kljuc u bravu,zatvorija servis i adio mare.
Ovlasteni/generali uvoznik Aprilije iz Splita ga doslovno "voza" sa raznoraznim obecanjima kroz pregovore koji ne vode nikamo,zapravo vode u tom smjeru da mu se nudi neko krpanje motora kako je to i sam nazva doticni iz ovlastenog servisa.

Moje pitanje je...dali neko ima kakvu e-mail adresu u Italiji(Udine ili tako stako) ili bilo di u evropi na koju bi se moga poslat pismeni prigovor i cijelo obrazlozenje problema.

Unaprijed Hvala!!!!
 
Pa ako nije sam u stanju naći kontakt od nekog servisa ili nedaj Bože tvornice, onda me stvarno zanima više detalja i kasniji rasplet... :mrgreen:
 
E j....ga sad...sve je to lako rijesit od doma....ali se sve zakomplicira kad covik ode na brod,pa na brodu nema interneta pa je u sto cuda....i nije bas tako jednostavno :misli:
 
E to je onda nešto drugo, povlačim izjavu. :mrgreen:

Neka proba, iako sam gotovo siguran da neće ništa napravit preskačući ured u HR. Bolje da se koncentrira na lokalno rješenje.
 
aprilia ima nekoliko zastupnika u rh pa nek proba kod drugoga, svi oni imaju iste obveze prema tvornici
 
A znam da bi tribalo prvo iscrpit sve mogucnosti u nas pa tek onda trazit rjesenje vanka ....

Ali su ga uputili na Split pa se tamo bas nisu uspili dogovorit...stvar je u nekoj greski koju i sama tvornica vec navodno priznaje i bla bla bla (ni sam nisam bas upucen o cemu se tocno radi) i motore tog godista su mislim u engleskoj i sta ja znam vec di povlacili, zapravo zvali na servis....uglavnom za sada je tako kako je...on trazi kopletno novu masinu a ovi u nas bi servisirali ovu zaribanu.

Vjerovatno bi se tribalo naoruzat strpljenjem i spremit na birokratsku bitku i onda probat izgurat ovo do kraja u nas.
 
uzmes garantnu knjizicu....imas na zadnjoj strani popis svih ovlastenih servisera piaggio grupe(u koju spada i aprilia)...ne vidim razloga zasto se nebi to rijesilo ( uz uvjet da motor zadovoljava garancijske uvjete)... :wink:
 
Dobro,ovosad ide u skroz nekom drugom smjeru....uglavnom taj motor je bija rastavljen kod ovlastenog lika koji je u medjuvremenu zatvorija servis.
Njegova konstatacija je bila vec kakva je koju sad ima bit Split ne priznaje.

Ja sam isto tako do sada recimo cuja manje vise sve dobro za ekipu iz Splita...a uvik ima nesto, negdi nesto krene krivo j....ga.
A motor je sad u djelovima u kaseti i ceka rasplet dogadjaja  :D.
 
ja bi ih tužio za ugrožavanje života tim poluproizvodom  :D


pa nek oni mene zovu za popravak i lizanje supka ...  8) :hehehe:
 
kazes da se zatvorio servis na matuljima,to je moto matusic,sta sad oni uopce ne servisiraju motore koje prodaju?
 
pa oni imaju salon u Rijeci na Pećinama, sad ne znam dal je tamo i servis u sklopu salona... :?
 
nije,na pecinama je samo prodaja,a na matuljima prodaja i servis,pa me cudi da su gore zatvorili servis ili su mozda na matuljima sve komplet zatvorili :misli:
 
Čudi me da bi zatvorili u Matuljima u kući u kojoj stanuju i ništa ih ne košta najam, a da ostanu na Pećinama kao podstanari :misli:
 
U Rijeci se očigledno zatvara sve, prije mjesec dana se zatvorili AF motori, pa Uvex dućan kod pomorskog faxa. Ako se još zatvori i Matušić, ostali smo na dva dućana/servisa: Marcel i Moto Art. Rijeka će postati veliko selo ( ako već nije). Nažalost
 
joke said:
Da pita Sipa za savjet?

Iskreno i od srca sam mu odgovorio vec u prvoj temi

Sip said:
Nek ne mulja okolo, treba odvesti motor u Split i gotovo ili Karlovac jos bolje, ili Zadar kod Dexa jos bolje i vidjeti sto je sa motorom, aprilia uredno priznaje sve u garanciju i sto se toga tice jedna je od najboljih :wink:

Moze biti samo sretan da se radi o apriliji jer ce se to rijesiti, a da je kojim slucajem yamahu kupio mogao je samo sjesti i plakati :?
 
Ako mislite na Moto Matušića - nisu zatvorili,vjerovatno je riječ o nekom drugom  :misli:


vjelovic said:
U Rijeci se očigledno zatvara sve, prije mjesec dana se zatvorili AF motori, pa Uvex dućan kod pomorskog faxa. Ako se još zatvori i Matušić, ostali smo na dva dućana/servisa: Marcel i Moto Art. Rijeka će postati veliko selo ( ako već nije). Nažalost

Ne se sekirat,bez veze - do Labina ima samo 63 kilimetara  :LOL: