Aprilia RSV 4-Hrvatska

Mislim da je ovdje riječ o skoro novom motoru, pod garancijom.
U tvom videu od 2010. je motor koji se prestao proizvodit 2003.

Napisao bih sad "pametnome dosta", ali znamo da se kod aprilje konzultira samo srce
 
i koji je to servis u Rijeci na kraju  :misli:


@LaMa    :misli:
 
Evala,

Uglavnom kako je vlasnik koji ima problema sa svojom RSV4 i zastupnicima u Hrvatkoj jos na pocetku moje price  odlucija srecu potrazit izvan nase granice tako je evo na kraju i dosa do zastupnika Aprilije u Udinama...dogovori su u tijeku i ima bit da motor ipak seli u Italiju na servis.
Sta ce se tu dalje odvijat s pravne i financijske strane...kako ce se taj dio rijesit,nemam pojma ali napisat cu par crta kad se to sve skupa privede kraju.

I da,sad vec bivsi zastupnik Aprilije u Rijeci je "AF Motori" koji je bija na Viskovu jeli...servis ako je i osta u funkciji "svastare" ipak ne moze ispostovat garancijske popravke i stete nastale na Aprilija motorima posto vise nije njihov ovlasteni zastupnik :(.

Hvala svima i veliki pozdrav
 
LaMa said:
I da,sad vec bivsi zastupnik Aprilije u Rijeci je "AF Motori" koji je bija na Viskovu jeli...servis ako je i osta u funkciji "svastare" ipak ne moze ispostovat garancijske popravke i stete nastale na Aprilija motorima posto vise nije njihov ovlasteni zastupnik :(.

Mislim da se servis preselio na Pehlin (ne znam da li je ovlašteni iako ga vodi isti čovjek koji ga je vodio u AF-u), a maloprodaju (dio) je preuzeo Moto Art.
 
Naime MM nije zatvorio ni na Matuljima ni na Pecinama dok je AF prdeknuo nažalost kao i Sprint,tako da je nemoguće da Rijeka ostane bez servisa 'Talijana' kojih je 90 posto na cesti
 
vjelovic said:
Mislim da se servis preselio na Pehlin (ne znam da li je ovlašteni iako ga vodi isti čovjek koji ga je vodio u AF-u), a maloprodaju (dio) je preuzeo Moto Art.
opet na pehlin? pa bili su na pehlinu,i onda otisli na viskovo :misli:
 
I da,sad vec bivsi zastupnik Aprilije u Rijeci je "AF Motori" koji je bija na Viskovu jeli...servis ako je i osta u funkciji "svastare" ipak ne moze ispostovat garancijske popravke i stete nastale na Aprilija motorima posto vise nije njihov ovlasteni zastupnik :(.
... mislim da je problem u tome što svaki popravak u garanciji od nedugo ovlašteni servisi Piaggia mora platit dijelove i onda mu se kroz financijska odobrenja koja on fakturira Piaggiu to vrati kroz neko vrijeme.Isto tako nije samo AF odusto od Piaggia , tj. otkazali su mu još neki , ali to se drugačije prenosi...Isto tako ima još nekih motora i skutera koji stoje po ovlaštenim servisima i strankama se objašnjava da nema dijelova što nije istina jer servis nemože uložiti cca.10-15.000 kn u popravak motora jer po našem zakonu garanciju je dužan ispštovati uvoznik...nažalost bit če togaj još.....
 
milanche said:
Naime MM nije zatvorio ni na Matuljima ni na Pecinama dok je AF prdeknuo nažalost kao i Sprint,tako da je nemoguće da Rijeka ostane bez servisa 'Talijana' kojih je 90 posto na cesti
pa imate piaggio centar gore kod honde
 
ODST said:
pa imate piaggio centar gore kod honde
ako mislis na AF kod Hugala ne radi,a ako mislis na Sprint kod Rutinga ni on ne radi... tako da nijedan od tih Piaggio centara kod Honde ne radi  :mrgreen: :mrgreen:
 
milanche said:
ako mislis na AF kod Hugala ne radi,a ako mislis na Sprint kod Rutinga ni on ne radi... tako da nijedan od tih Piaggio centara kod Honde ne radi  :mrgreen: :mrgreen:
pa kad se to zatvorilo?
 
koliko sam cuo izgubili su licencu od Piaggia Hrvatska prije nekih godinu dvije dana sigurno,ima upucenijih u detalje vjerujem tu na forumu... tamo prolazim cesto,vidim neke bicikle prodaju sada i servisiraju  :misli:
 
milanche said:
koliko sam cuo izgubili su licencu od Piaggia Hrvatska prije nekih godinu dvije dana sigurno,ima upucenijih u detalje vjerujem tu na forumu... tamo prolazim cesto,vidim neke bicikle prodaju sada i servisiraju  :misli:
strasno sta se dogada...a sigurno ne gube licence bez razloga...nebi ulazio u daljnju raspravu,ali u af motori je bio jedan od servisera bez ikakve skole,nikad radio u moto servisu,a onda je dosao neki sa baustele,koji takoder nije vidio motor
 
AF je imao fantasticnu lokaciju i fantastican prostor,ne znam kako propadose,90 posto su talijani kod nas
 
milanche said:
koliko sam cuo izgubili su licencu od Piaggia Hrvatska prije nekih godinu dvije dana sigurno,ima upucenijih u detalje vjerujem tu na forumu... tamo prolazim cesto,vidim neke bicikle prodaju sada i servisiraju  :misli:

Istina, samo bicikle unutra vec neko vrijeme.
Ovo je strasno, svaki dan cujem novosti da se nesto zatvorilo. Za AF nisam znao.
 
Šta se tiče Sprinta oni već više od godinu dana nisu ovlašteni servis, a AF je zatvorio jednostavno jer ne prodaje se apsolutno ništa,a prostor je preveliki da bi samo servis držali
 
milanche said:
AF je imao fantasticnu lokaciju i fantastican prostor,ne znam kako propadose,90 posto su talijani kod nas
istina,jako lijep salon i na prometnom dijelu grada (y)