Aprilia RSV 4-Hrvatska

54 said:
Ti si upuceniji od mene ali ako je istina da je ove godine prodan 1 (jedan) cbr1000rr , zx10 , gsx1000rr , bmw1000rr , r1 onda to nemozes nikako kompezirat cifrom od 12 Panigalea ili 25 HD  :wink:

To je samo trend koji je u EU sasvim normalan, supersportski motori imaju sve manje smisla a sad je čak i ona fiktivna upotreba za stazu zbog troškova eliminirana. Kupovat će se manji i jeftiniji motori, allrounderi, iako će uvijek biti publike i za najskuplje primjerke, u tome bar nismo nikad oskudjevali. :mrgreen:
 
Zapru said:
pitanje je koje me kopka, kako ce biti i sa nekima od nabrojanih, kada ce se moci dosta robe kupiti preko neta i bez troskova dostave za zemlje u eu ...  :misli:

Ne vidim posebnog razloga da bi bilo velikih promjena, troškovi dostave će njemu biti manji nego tebi a nitko od stranih trgovaca neće prodavati bez marže. Imaš čisti primjer Sidi čizama koje u Italiji sa svim popustima koje mogu dobit već sada koštaju više nego redovna cijena u Hrvatskoj a tada neće biti povrata poreza...
 
Guzda, kaj nismo "malo" u offu  :misli:

pjađo hrvatistan odjebo klijenta pod garancijom, koji problem rješava u Udinama, i to je zaključilo ovu temu,a ovo zadnje može slobodno u posebnu temu.
 
tutankamon said:
vidi se da nikad nisi bio u yamahe split 8)


@ 54, jednom sam tu na forumu pročitao od jednog uvoznika da se to njemu ne isplati i da to radi samo iz ljubavi i kako bi napravio uslugu "braći" bajkerima, puno mu je bolja i veća zarada kad uzme robu koja je već uvezena u HR :mrgreen:

ko tu sad koga jebe :misli: :misli: :misli:

Jedan moj prijatelj kojega je pogodila kletva "dabogda ima pa neima" i osta je normalan  :mrgreen: je jednom u nasim svevisnjim razgovorima  :recine: meni reka jednu antologijsku "kad nemas za papar ni rodjena mater te nevoli" naravno u prenesenom smislu tako i to s tim uvoznikom i ljubavi prema braci bajkerima ali sa takuinom . Svi mi radimo za novac a ne za brokve .
 
54 said:
Jedan moj prijatelj kojega je pogodila kletva "dabogda ima pa neima" i osta je normalan  :mrgreen: je jednom u nasim svevisnjim razgovorima  :recine: meni reka jednu antologijsku "kad nemas za papar ni rodjena mater te nevoli" naravno u prenesenom smislu tako i to s tim uvoznikom i ljubavi prema braci bajkerima ali sa takuinom . Svi mi radimo za novac a ne za brokve .

sad mi je lakše kad isto mislimo, a mislio sam da nešto nije u redu samnom :mrgreen:
 
joke said:
Guzda, kaj nismo "malo" u offu  :misli:

pjađo hrvatistan odjebo klijenta pod garancijom, koji problem rješava u Udinama, i to je zaključilo ovu temu,a ovo zadnje može slobodno u posebnu temu.

Ne izvrci pricu na svoj nacin.  :mrgreen:
 
joke said:
Guzda, kaj nismo "malo" u offu  :misli:

pjađo hrvatistan odjebo klijenta pod garancijom, koji problem rješava u Udinama, i to je zaključilo ovu temu,a ovo zadnje može slobodno u posebnu temu.
..Joke bar ti znaš kako je do prije par godina Piaggio sve i svašta odobravao svojim servisima i dilerima ( neki su se na tome i obogatili pogotovo oni koji su im odgovarali) , sad kad nitko nema za svoje obaveze oni prebacuju odgovornost na servis i prodavatelja ( prije par godina slični slučaj u Varaždinu gdje je sva šteta pala na teret prodavatelja..makar je nositelj garancije uvoznik a ne prodavatelj )..žalosno je ali nek me netko demantira ali ovakav ili slični problem na bilo kojem sličnom voziliu sumnjam da može bilo koji servis u Hrvatskoj  trenutno odraditi ( pritom mislim da plati unaprijed dijelove da se motor dovede u vozno stanje ) i onda da se on kroz sljedeču sezonu na plati kroz jamstvene radove..
 
Od kud vama podatak da je nešto odbijeno? Netko je tamo nešto rastavio, pa tog više nema, pa je vlasnik zvao nekog u Splitu ali ovaj valjda nije na prvu sve usmeno prihvatio. Baš čudno. Ne vjerujem da je netko nešto muljao ali za sve postoji procedura. Netko to mora pregledat, napravit zapisnik, poslat nekome na uvid, pa taj netko to mora odobrit... postoji procedura. Čovjek je na brodu i tko zna kako je išla komunikacija tako da sve treba uzeti s rezervom dok se ne dobije točan podatak.
 
mate said:
Ne vidim posebnog razloga da bi bilo velikih promjena, troškovi dostave će njemu biti manji nego tebi a nitko od stranih trgovaca neće prodavati bez marže. Imaš čisti primjer Sidi čizama koje u Italiji sa svim popustima koje mogu dobit već sada koštaju više nego redovna cijena u Hrvatskoj a tada neće biti povrata poreza...
nisi me shvatio, bar tako mislim, ...

mislim na situaciju koja je sada, sto vidis i sam npr na ebay-u. kupci za neke artikle unutar EU imaju 0kn(€) trosak dostave a drugi, koji su van zemalja EU placaju odredenu svotu ...

odredene stvari koje nadem znaju biti jeftinije od same dostave koja se zna popeti i na 30 - 40$
 
U zadnje vrijeme nisam baš previše aktivan na ebayu ali nisam primjetio da je trošak unutar EU besplatan, unutar zemlje prodavača još i da, međutim nekako mislim da to nije previše niti bitno jer tebe kao kupca interesira samo ukupna cijena.
 
mate said:
Od kud vama podatak da je nešto odbijeno? Netko je tamo nešto rastavio, pa tog više nema, pa je vlasnik zvao nekog u Splitu ali ovaj valjda nije na prvu sve usmeno prihvatio. Baš čudno. Ne vjerujem da je netko nešto muljao ali za sve postoji procedura. Netko to mora pregledat, napravit zapisnik, poslat nekome na uvid, pa taj netko to mora odobrit... postoji procedura. Čovjek je na brodu i tko zna kako je išla komunikacija tako da sve treba uzeti s rezervom dok se ne dobije točan podatak.

imaš post od bemwejca u drugoj temi o RSV4, i tamo je dosta toga objašnjeno :wink:
 
Vidio sad. :jesus: Htio sam napisati Joki da Piaggio pokriva i više nego što treba kako bi kupcu izašao u susret ali bi on to onda okrenuo na način da je i to njegovih ruku djelo. :jesus: :mrgreen:
 
mate said:
Vidio sad. :jesus: Htio sam napisati Joki da Piaggio pokriva i više nego što treba kako bi kupcu izašao u susret ali bi on to onda okrenuo na način da je i to njegovih ruku djelo. :jesus: :mrgreen:

... ja sam ukoren jer sam kupcima nove Vespe PX davao rezervni kotač (nije dolazio neko vrijeme), a kad se nakon nekoliko mjeseci pjađo ispričao na grešci, ja ispriku nisam dobio. Toliko "izlasku u susret", a vinovnik ukora je bio baš današnji capo
 
Par cinjenica.

Aprilia kao brend u sklopu Piaggia koji ju je kupio priznaje SVE reklamacije :shock:

Piaggio u RH vode krajnje upitne persone :shock: i unistile su kopmplet prodajno servisnu mrezu svoji ludim potezima.
Nenormalno ponasanje sa punjenjem salona koje smatraju prodajom je dovelo da su najbolji servisi klekli umrli :(

Vinkovci, nakon smrti Marasa gotovo
Osijek servis koji je ko Skaro, Ivandija ne znam kako se odrzava :(
Pozega MMS gotov
Koprivnica sa ispostavom u Bjelovaru, Promoto gotovi, prenjeli dio na Benconija da ih iscupa malo.
Sisak covjek puko, puko, upropastili ga.
Karlovac, a drzi se
Rijeka, onakv centar
Zadar na Bilom brigu jos je Dex pa narucujemo sve sto nam treba
Split :misli: :misli: :misli: :misli:
 
Sip said:
Piaggio u RH vode krajnje upitne persone :shock: i unistile su kopmplet prodajno servisnu mrezu svoji ludim potezima.
Nenormalno ponasanje sa punjenjem salona koje smatraju prodajom je dovelo da su najbolji servisi klekli umrli :
Milsim da je ovo kod Piaggia poanta priče.
 
Sip said:
Par cinjenica.

Aprilia kao brend u sklopu Piaggia koji ju je kupio priznaje SVE reklamacije :shock:

Piaggio u RH vode krajnje upitne persone :shock: i unistile su kopmplet prodajno servisnu mrezu svoji ludim potezima.
Nenormalno ponasanje sa punjenjem salona koje smatraju prodajom je dovelo da su najbolji servisi klekli umrli :(

Vinkovci, nakon smrti Marasa gotovo
Osijek servis koji je ko Skaro, Ivandija ne znam kako se odrzava :(
Pozega MMS gotov
Koprivnica sa ispostavom u Bjelovaru, Promoto gotovi, prenjeli dio na Benconija da ih iscupa malo.
Sisak covjek puko, puko, upropastili ga.
Karlovac, a drzi se
Rijeka, onakv centar
Zadar na Bilom brigu jos je Dex pa narucujemo sve sto nam treba
Split :misli: :misli: :misli: :misli:
..dalo bi se tu još nadodati od Zaboka pa do Dubrovnika ali treba naglasiti da večina bivših partnera nije završena priča jer se večina njih za svoja prava bori na sudu ( nezakonito naplačivanje kamata , pretrpavanje nenaručenom robom,itd,itd) , i kad padne prva presuda bit če jako interesantno...sa svime su upoznati i u centrali u Italiji .
 
Teško bi bilo pisati na tu temu a da se ne otvaraju stare rane i povlačene neke, nazovimo ipak osobne stvari, ali nemojte sve gledati jednosmjerno.  :wink:
 
to je bilo očito da će sve propasti :misli: :misli:

otišao im je kralj prodaje :hehehe: