Aprilia servis - dobar s normalnim ljudima

kad kažem priku od zaprua, mislim na tvog priju sa dorsom, koji je glorificira jedan talijanski servis, pa su ga ispizdili na kraju. želja mi je velika da naši ljudi shvate da vani nije ništa bolje nego kod nas.
dalje ne komentiram.
ali sam zaboravio spomenuti  Hrvoja D. i Kvaku zvanog Suseda iz Koprivnice. odlični ljudi, ali od ovog posla u malom gradu se sada teško živi.
I na kraju, možda jedina strateška greška PH je bila nepostizanje sporazuma u 2006 sa P&B.
danas u splitu se nebi vozilo ovoliko kraljeva, a bilo bi zato SRV-a koliko oćeš.
je li tako Joke :mrgreen:?
 
juraga said:
kad kažem priku od zaprua, mislim na tvog priju sa dorsom, koji je glorificira jedan talijanski servis, pa su ga ispizdili na kraju. želja mi je velika da naši ljudi shvate da vani nije ništa bolje nego kod nas.
dalje ne komentiram.
ali sam zaboravio spomenuti  Hrvoja D. i Kvaku zvanog Suseda iz Koprivnice. odlični ljudi, ali od ovog posla u malom gradu se sada teško živi.
I na kraju, možda jedina strateška greška PH je bila nepostizanje sporazuma u 2006 sa P&B.
danas u splitu se nebi vozilo ovoliko kraljeva, a bilo bi zato SRV-a koliko oćeš.
je li tako Joke :mrgreen:?
sry, ocito nesporazum pa zato isprika  :naklon: :mrgreen: kontekst je bio zapru & diver iz RI sa V4 a mi smo fakat bili u Baroncelia  :LOL: :mrgreen:

servis - ne ovisi o zemlji vec o majstoru, njegovom trudu i volji za ulaganjem u znanje (y)

vidim, vjerojatno iz zahebancije, spominjes servis i skutere SRV (P&B) a di su motori  :LOL:

i za kraj, fakat me zanima, mozes li biti ovlasteni servis bez prodajnog salona?
 
samo da malo ofam kad se spominju servisi,naručil sam par sitnica u ovlaštenom servisu,tj. salonu za apriliju u varaždinu,i več mjesec dana čekam feder za bočni nogar :palacdolje:

naravno bil sam tamo i telefonom se čujemo,vele da šteka u splitu glavni zastupnik,tak da se sigurno nemreju dobiti dijelovi za 24 sata.. :cigle:
 
Fusbremzer said:
samo da malo ofam kad se spominju servisi,naručil sam par sitnica u ovlaštenom servisu,tj. salonu za apriliju u varaždinu,i več mjesec dana čekam feder za bočni nogar :palacdolje:

naravno bil sam tamo i telefonom se čujemo,vele da šteka u splitu glavni zastupnik,tak da se sigurno nemreju dobiti dijelovi za 24 sata.. :cigle:
pitanje je da li ga PH ima i kad ga uopce oni mogu dobiti od talijana :wink:
 
kužim i to,nije opet tak rijetko kad su ga imale i pegasice novije tam do 2003. mislim,a recimo plastične kopče koje idu na zadnju  vilicu a drže lajtung kočioni su imali,i to dva komada :misli:
 
Zapru said:
kao:
1. procitaj 3. red mog posta
2. govorim s aspekta korisnika iz ZG-a pa s time mislim na radijus 100km
3. ponovno procitaj moj 4. red posta a vezano uz AMI trade
4. da li si kad bio u kojem OVLASTENOM Aprilia serisu kao KORISNIK s MOTOROM a da nije zbog redovnog servisa i da te neznaju
5. sto se tice MMS-a, dovoljno govori to da sam isao kod njega na redovni servis i za to prelazio 400km pa s time toliko o serviserima u ZG-u
6. nitko ne kaze da servisna mreza nije velika, dijelovi se dobiju za cas, majstori se s PH dogovore sve u korist vlasnika...
7. mislim da je bolje da ne povlacimo pricu rjesavanja mojih problema kroz 2 godine a sto nema veze s PH (znamo pricu di ja kazem da punjenje ne radi - majstori vele da radi pa na kraju ispada da ne radi i PH mi rijesi stator na samom rubu isteka garancije, pa cukanja, trzanja dok opet po mom ne ispadne da fakat ne radi kako spada napravi se sto treba, ...)
8. naravno da ima odlicnih majstora okolo po HR (znam jos Zorica, Lergu, Ante, Oslakovic, ...) ali ih ima i onih koji su odlicni a ne pada im na pamet biti ovlasten servis zbog PRODAJNE politike PH (znamo na sto se misli pri tom sto se tice prodaje a nema veze sa servisom)
9. nezna jel se nesto u meduvremenu promjenulo, ali da li sada netko moze imati ovlasteni servis a da nema prodajni salon?
10. neznam od kud ti to da imam lose iskustvo sa servisom u ITA ali tamo sam prosao odlicno, kao npr original Leo za Manu, kupljen u ovlastenom salonu, i bez prica o ponistenju jamstva kao u HR

i na kraju, da ponovim, sve to nema veze s tobom i tvojim kolegama iz PH koje znam :wink:

Dođe mi da Tuona nabacim na splav i otplivam do Australije za servis, eto toliko fali jedan majstor za SVE Aprilie i sl. motore.  (y)
 
Cvitak said:
Dođe mi da Tuona nabacim na splav i otplivam do Australije za servis, eto toliko fali jedan majstor za SVE Aprilie i sl. motore.  (y)


Samobor ti je puno bliži, a mislim da će ti to i Darth amenovat :wink: :wink:
 
Cvitak said:
Dođe mi da Tuona nabacim na splav i otplivam do Australije za servis, eto toliko fali jedan majstor za SVE Aprilie i sl. motore.  (y)
da je darth pravi otvoril bi virtualni servis  :LOL: :mrgreen:
 
Ono što sam naučio o servisima u ovih 20-tak godina koliko hodam po istima, svelo bi se na to da za niti jednog ne bi stavio ruku u vatru. :mrgreen:
 
juraga said:
-guru, čovik koji više nije ovde, ali od kojeg sam puno naučija, Mr. B.Č.  ili Darth V., pozdrav dragi, čim dođem doli, idemo na Philip Island, SBK, riješit ćemo Pass (y)
Thanks Mate... imam ga vec  (y)

V4 se tu prodaje kao kokice  (y) otprilike kao remenko u St  :wink:
 
blagi said:
Samobor ti je puno bliži, a mislim da će ti to i Darth amenovat :wink: :wink:

Gospodina iz Samobora sam imao u planu zvati sljedeći tjedan za servis redovni + ako nešto treba dodatno. I nadam se da je to to onda i da ću još dugo tamo Tuona voziti na servis
(y)
 
Zapru said:
pitanje je da li ga PH ima i kad ga uopce oni mogu dobiti od talijana :wink:

pitanje je dali oni plaćaju i dali je to na vrijeme?

kako bi ja trebao svaki dio za Guzzi kod PH avansirat sa neizvjesnim rezultatom (pa i jeftine sitnice), tj. dali će dio ikada doći, a u CRM Pordenone sve na stanju ili u roku tjedan dana  :misli:

ne miješam se u servisiranje Aprilie (btw, za čovjeka iz Karlovca čuo sve najbolje, ne za AMI, uvijek naglašavaju jednu osobu), ali samo nemojte hvalit PH i distribuciju dijelova
 
James1100 said:
pitanje je dali oni plaćaju i dali je to na vrijeme?

kako bi ja trebao svaki dio za Guzzi kod PH avansirat sa neizvjesnim rezultatom (pa i jeftine sitnice), tj. dali će dio ikada doći, a u CRM Pordenone sve na stanju ili u roku tjedan dana  :misli:

ne miješam se u servisiranje Aprilie (btw, za čovjeka iz Karlovca čuo sve najbolje, ne za AMI, uvijek naglašavaju jednu osobu), ali samo nemojte hvalit PH i distribuciju dijelova
Zoric  (y) naravno, neovlasteni  :mrgreen:
 
Zapru said:
Zoric  (y) naravno, neovlasteni  :mrgreen:
ja stvarno ne kužim ljude koji pljucaju po svome. ti si poznati antirodoljub :mrgreen:koliko se ja sjećam, uvik si tražija kruva priko pogače, a onda bi jadne ljude da u novine. Više ti oni neće dat niti jednu vidu mukte, a najveća fora sa pljucanjem je da si posta opasan kupac, a to znači da ti više niko neće prodati novi motor, pa si osuđen na mrsku apriliju do kraja života :LOL:
zato dragi ljudi (mali savjet) ako vas i snađe koji problemčić, ne pišajte u pijat odakle ćete jesti. preko žice rade ljudi, normalni, isti kao i vi,pa uz malo priče, problemčić će nestati
 
juraga said:
treće, sad ću nabrojit Aprilija servisere i servise kojima bi ostavija motor bez pitanja oće li zajebat stvar:
-pendo kod dantea u dubrovniku

Prije 2 g. sam imao lagani sudar - motor bočno otklizao u golfa dizlo. Pukla prednja felna, upravljač se iskrivio i par drugih sitnica. Prebacim motor u taj servis, porazgovaram s meštrom. Prva stvar koju sam mu rekao je da me zanima je li vilica ok. Nabavim prednju felnu, osovinu kotača, sastavimo motor - kaže mi - motor ti je ok. Ja mu vjerujem i ne propitkujem dalje - prvi motor, neiskustvo, vrstan meštar kojeg su mi svi preporučili. Par mjeseci poslije čujem neko lupkanje u prednjem dijelu prilikom kočenja, oni nisu radili jer su bili praznici, pa odvedem motor u drugi servis. Meštar#2 pogleda - Gornja velika matica koja drži vilicu se skoro skroz olabavila - nije bila dobro zategnuta, malo mu i vilica čudna, kaže - nešto ti je tu krivo.
Odem u treći servis, čisto da budem siguran jer imam dva oprečna mišljenja. Meštar#3 napravi đir - kaže zanosi lagano u desno, nešto ti je tu krivo. Vidi vraga - probam sad i ja bez ruka lagano u 6toj - nosi u desno. Da mi kontakt majstora koji je njemu vilicu sredio za grobnik. Odem u Danteov servis opet, kažem - rekli su mi ljudi da vilica nije ok, motor ne ide ravno. Ostavim motor u servisu, vratim se poslije posla, kažu mi - vilica OK.

Rezime:
Prednji kraj poslan na servis, osovina koja spaja trokute je u vrhu bila kriva barem 0.5cm što se vidi golim okom.
To je zamijenjeno, motor je ispravan sad, ne zanosi u desno, niti trese na vecim brzinama.
Ja u međuvremenu promijenio servis.
 
poco loco said:
mislio je na Josipa -Štrca iz AMI-a, Zorić je ok! ...guzzia rade???  a djelovi za njega 0 bodova  :?
James1100 said:
pitanje je dali oni plaćaju i dali je to na vrijeme?

kako bi ja trebao svaki dio za Guzzi kod PH avansirat sa neizvjesnim rezultatom (pa i jeftine sitnice), tj. dali će dio ikada doći, a u CRM Pordenone sve na stanju ili u roku tjedan dana  :misli:

ne miješam se u servisiranje Aprilie (btw, za čovjeka iz Karlovca čuo sve najbolje, ne za AMI, uvijek naglašavaju jednu osobu), ali samo nemojte hvalit PH i distribuciju dijelova
misli je na nekog tko nije iz AMI-ja :wink:
 
juraga said:
ja stvarno ne kužim ljude koji pljucaju po svome. ti si poznati antirodoljub :mrgreen:koliko se ja sjećam, uvik si tražija kruva priko pogače, a onda bi jadne ljude da u novine. Više ti oni neće dat niti jednu vidu mukte, a najveća fora sa pljucanjem je da si posta opasan kupac, a to znači da ti više niko neće prodati novi motor, pa si osuđen na mrsku apriliju do kraja života :LOL:
zato dragi ljudi (mali savjet) ako vas i snađe koji problemčić, ne pišajte u pijat odakle ćete jesti. preko žice rade ljudi, normalni, isti kao i vi,pa uz malo priče, problemčić će nestati
vidim, ovo je Joke Borg sindrom  :LOL: :LOL: :LOL: ne razumijem ovo "pljucaju po svome" i "rodoljublje"  :misli: nisam talijan a nisam ni djelatnik vec korisnik Aprilia :wink: kao i svaki kupac, ocekujem da ako sam nesto platio da to i radi. pogotovo sto ne pricamo o necemu sto vrijedi par stotina kuna vec preko nekoliko desetaka tisuca kuna.
prodavanje fora preko foruma ...  :LOL: :LOL: ajde juraga, mislio sam da imas vise godina i ozbiljnosti. bas me zanima, sta bi ti trazio od nekog dilera tj zastupnika auta koji za primjer kosta koliko i ova famozna svemirska aprilia tuono znaci cca 90.000kn pa i vise, i da ne radi ispravno  :wink: te fore mozes prodavati nekom drugom  :LOL:
na prodaju nekog drugog novog motora, vjerojatno si mislio mozda na ISPRAVNOG  :LOL:

a i sto se problemcica tice, daj reci ovom napacenom i neukom narodu, koliko taj "problemcic" i njegovo rjesavanje kosta izvan garancije (stator - koji se rijesio na moje inzistiranje i za koji su utvrdili da je neispravan i NEovlasteni majstori Aprilije) 8)
 
Zapru said:
vidim, ovo je Joke Borg sindrom  :LOL: :LOL: :LOL: ne razumijem ovo "pljucaju po svome" i "rodoljublje"  :misli: nisam talijan a nisam ni djelatnik vec korisnik Aprilia :wink: kao i svaki kupac, ocekujem da ako sam nesto platio da to i radi. pogotovo sto ne pricamo o necemu sto vrijedi par stotina kuna vec preko nekoliko desetaka tisuca kuna.
prodavanje fora preko foruma ...  :LOL: :LOL: ajde juraga, mislio sam da imas vise godina i ozbiljnosti. bas me zanima, sta bi ti trazio od nekog dilera tj zastupnika auta koji za primjer kosta koliko i ova famozna svemirska aprilia tuono znaci cca 90.000kn pa i vise, i da ne radi ispravno  :wink: te fore mozes prodavati nekom drugom  :LOL:
na prodaju nekog drugog novog motora, vjerojatno si mislio mozda na ISPRAVNOG  :LOL:

a i sto se problemcica tice, daj reci ovom napacenom i neukom narodu, koliko taj "problemcic" i njegovo rjesavanje kosta izvan garancije (stator - koji se rijesio na moje inzistiranje i za koji su utvrdili da je neispravan i NEovlasteni majstori Aprilije) 8)
ekipa se dobro zabavlja čitajući ovo. Rodoljublje i pijat su obrnuto proporacionalno onome šta gosp. Joke zagovara. Vidiš ja neću piškit tamo odakle sam jeo. Ti imaš jedan od najljepših i najboljih motora koji postoje. s jedne strane imaš problemčić, a s druge strane ljude koji ti pokušavaju riješit taj problemčić koji je još uvijek malen. e sad jebi ga, izabrao si krivu taktiku, stvorio si animozitet prema tim ljudima šta su ti htjeli pomoć. a ti odmah na forum. ko forum će ti riješit problem.
sad ti lipo servisiraj u onoga u koga imaš povjerenja, ali više ne pišaj po ostalima. ako ti se motor ne sviđa, prodaj ga, kupi yamahu , ili novog zx pa uživaj. čari druženja  i iskustvo koje dobiješ u braku sa talijankama  je neprocjenjivo, to ti niko nemože platit. :mrgreen:
gotovo, nemam više ništa za reć. idem doma nešto prezalogajit.
 
  • Like
Reactions: bigedo