Aprilia servis - dobar s normalnim ljudima

poco loco said:
di to točno?  :misli:  :mrgreen:

A kaj misliš?

CRM Pordenone. Btw, tvoj blatobran je isti kao na Bellagiu i može se kupit bez nosaca. Nisam pitao cijenu. To sam ostavio za drugi put jer sam rješavao neku Brevu  :wink:
 
James1100 said:
A kaj misliš?

CRM Pordenone. Btw, tvoj blatobran je isti kao na Bellagiu i može se kupit bez nosaca. Nisam pitao cijenu. To sam ostavio za drugi put jer sam rješavao neku Brevu  :wink:
blatobran sam rješio fenom za stolariju ...ravan je i netreba lakiranje  8) ...a djelove nabavljam u Steindinse...ima skoro sve i besplatna je dostava u D unutar 7 dana od narudžbe ...samo nigdje nemogu nać lijevu kupolicu koja ide iznad amortizera a drži se za prednju polovicu zadnjeg blatobrana  :undecided:
 
:dance:  Sredio sam Pegasa!!!!!!!  Moj veliki savjet za servis i majstora sa nevjerojatnim strpljenjem i poštenim cijenama i u trgovini i u servisu ( sam servisira )  PIT STOP u Umagu, blizu Plodina. Jednostavno nemam riječi. Čovjek te naruči kada da dođeš i znaš da si tada na redu. Trgovina mu radi do 13.00 ,a u servisu je od 16.00 s vjerojatno još jednim majstorom, znaju potegnuti i do dublje u noć. Mislim da ima i svoju web stranicu zbog trgovine. I još jednom  :drunk: