Aprilia servis - dobar s normalnim ljudima

juraga said:
ekipa se dobro zabavlja čitajući ovo. Rodoljublje i pijat su obrnuto proporacionalno onome šta gosp. Joke zagovara. Vidiš ja neću piškit tamo odakle sam jeo. Ti imaš jedan od najljepših i najboljih motora koji postoje. s jedne strane imaš problemčić, a s druge strane ljude koji ti pokušavaju riješit taj problemčić koji je još uvijek malen. e sad jebi ga, izabrao si krivu taktiku, stvorio si animozitet prema tim ljudima šta su ti htjeli pomoć. a ti odmah na forum. ko forum će ti riješit problem.
sad ti lipo servisiraj u onoga u koga imaš povjerenja, ali više ne pišaj po ostalima. ako ti se motor ne sviđa, prodaj ga, kupi yamahu , ili novog zx pa uživaj. čari druženja  i iskustvo koje dobiješ u braku sa talijankama  je neprocjenjivo, to ti niko nemože platit. :mrgreen:
gotovo, nemam više ništa za reć. idem doma nešto prezalogajit.
pises bez veze i pricas nesto sto nema veze s istinom i realnoscu, naravno, ne odgovarajuci na nijedno moje pitanje. :wink: "problemcice" sam rjesio, ali da nisam u garanciji, vjerujem da bi ti osobno financirao iz svog depa rjesavanje s obzirom da je problemcic mali pa valjda i nista ne kosta  :LOL: :LOL:
da je motor meni, taj koji imam, nije dobar ili lijep, ne bih ga niti kupovao niti se trudio da ga dovedem u red.

o tome tko ga zeli odrzavati ti ne moras brinuti. odrzava se i servisira u aprilinom servisu, sto vise bez ikakvih problema sa serviserom. dapace  (y)  (y)

nagadam, mozda imas problem s mjehurom kad ti je stalno pisanje na pameti, jer inace ne vidim koga sam ja "zapisao"? ozbiljan covjek stavio bi i neki argument, cinjenicu, naravno istinitu :wink:

da sam u situaciji da moram imati apriliu da bi se druzio s ljudima, ubio bi se odmah, jer btw, ja se druzim s ljudima ne s motorima  :LOL: sva cast izuzecima, njihov izbor :wink:

e da, dobar tek (y) :wink:
 
Zapru ti si svojevoljno i pri zadravoj pameti kupio apriliu i to još tuona i još se hvališ s time i pritom lažeš da si zadovoljan i da radi normalno?????  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Cvitak said:
Zapru ti si svojevoljno i pri zadravoj pameti kupio apriliu i to još tuona i još se hvališ s time i pritom lažeš da si zadovoljan i da radi normalno?????  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
:LOL: :LOL: kao sto vidis,  :mrgreen: razotrio me borg  :LOL:
 
Zapru said:
misli je na nekog tko nije iz AMI-ja :wink:

Sorry, Zapru, malo sam se nespretno izrazio. Mislio sam na tog Josipa, ali kako nikad tamo bio musterija, nisam bio siguran kao se covjek zove. O njemu sam cuo sve najbolje, a AMi isti kurac kao i ostali dealeri, barem po mojim iskustvima. Bar ovaj u zg. I tu PH nema veze, ljudi u poslovnici su zakurac. Ako lika vec nema na radnom mjestu, mogao mi je bar kasnije poslati cjenik dijelova sa spiska na mail kojeg sam ostavio kolegi.
Btw, kolegi koji blage veze nema o dijelovima nego radi na prodaji motora. Sigurno kupcima obeca brda i doline o garanciji i servisima kad im uvaljuje Aprilie.

@ juraga
Kad si vecstavio cijeli spisak dobrih ljudi koji se kuze u motore, daj meni navedi bar jednog lika sa skladista i prodaje dijelova koji se kuzi u svoje radno mjesto i zeli pomoci. Ne znam zasto, sa svakom firmom sam mazohisticki pokusavao i uvijek je prica  zavrsavala u Pordenoneu iaktiviranjem frendova da mi rijese nabavu. Cak i za ggluposti kao sto su obicni vijci.
Samo nemoj nekog iz splita jer mi je italija bliza i ne moram nikome telefonom objasnjavati gdje da se logira da mi pogleda opozive i ostale sluzbene stvari...
 
Cvitak said:
Zapru ti si svojevoljno i pri zadravoj pameti kupio apriliu i to još tuona i još se hvališ s time i pritom lažeš da si zadovoljan i da radi normalno?????  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
ovaj forum je vrhunska stvar. uživam. jedva čekam doć do birtije. možda mogu preko veze?
sad ozbiljno. Cvitak  - tvoj tuono je isto tako vrhunski stroj i bio je barem 5 godina ispred ostale konkurencije kad je izašao. To vridi i za zapruovog. još nije izašao motor koji je i blizu onoga šta ima i pruža tuono.
e sad, kad bi konfekcija išla radit takve motore, onda bi koštali 200.000 kn.
i koliko ja znam, a znam, ti motori rade bez problema, išli oni u ovlaštenog ili neovlaštenog servisa :mrgreen:
zato djeco, cilj mog predavanje je bio, odite u servise koji su ovlašteni, oni barem plaćaju porez odakle se vaša djeca mukte školuju, ali ne dopustite da vas guze, bilo sprijeda bilo otpozadi, bilo po novčaniku :wink:
 
o tome tko ga zeli odrzavati ti ne moras brinuti. odrzava se i servisira u aprilinom servisu, sto vise bez ikakvih problema sa serviserom. dapace  (y)  (y)

to mi je drago. ako ti trebaju dijelovi (bilo koji, pa makar orginale), po povoljnim cijenama obrati se meni :mrgreen:

nagadam, mozda imas problem s mjehurom kad ti je stalno pisanje na pameti, jer inace ne vidim koga sam ja "zapisao"? ozbiljan covjek stavio bi i neki argument, cinjenicu, naravno istinitu :wink:
je stvarno, pogodija si, blizu su istine, ali ljepše je čuti pi......, nego sr...... istina je zajebana stvar, argument također

da sam u situaciji da moram imati apriliu da bi se druzio s ljudima, ubio bi se odmah, jer btw, ja se druzim s ljudima ne s motorima  :LOL: sva cast izuzecima, njihov izbor :wink:
stvarno me ne kužiš, nema veze
e da, dobar tek (y) :wink:
[/quote]
hvala (y)

sad na kraju, budući da već neki umiru od smija, govoreći kako budalašimo bezveze, hajmo mi stati. da pokažemo dobru volju jedan prema drugome, ona gornja ponuda važi i za tvoje prike koje ti preporučiš. je li pošteno? :D
 
A odgovor meni?  Nista...

Nisam ni iznenadjen  :wink:

Nema veze, ionako sam se vec uigrao sa logistikom, a imam pravo srati po dealerima  :mrgreen:
 
James1100 said:
A odgovor meni?  Nista...

Nisam ni iznenadjen  :wink:

Nema veze, ionako sam se vec uigrao sa logistikom, a imam pravo srati po dealerima  :mrgreen:
za tebe gospon evo odgovor:
moto guzzi se najviše prodaje u italiji, tako da njihovi dileri imaju nešto dijelova u dućanu, ali većina dijelova koje će tebi trebati, ipak ćeš morati pričekati par dana ako se odlučiš na talijanskog dilera. Drugi brendovi isto rade. yamahine dijelove čekaš bar 5 dana, Hondine , Kawasaki dijelove još i više (2-3 tjedna), tako da se konfekcionari ne tebaju puno veselit tuđoj nevolji.
ako želiš kupiti dijelove u hr, od uvoznika ne očekuj velik lager dijelova na raspolaganju, jer u ovih nekoliko godina u hr se se prodalo nekoliko guzzija. Na njih ćeš trebati čekat  3 tjedna, ukoliko talijani imaju sve na raspolaganju.
šalji pm
 
Ima li netko kakve informacije o servisu A.F. Motori u Rijeci, čini mi se da su zatvoreni jer nema ih na staroj adresi a nove ni na vidiku ? Čudno mi je obzirom da su bili jako dobri, barem meni
 
tejko1105 said:
Ima li netko kakve informacije o servisu A.F. Motori u Rijeci, čini mi se da su zatvoreni jer nema ih na staroj adresi a nove ni na vidiku ? Čudno mi je obzirom da su bili jako dobri, barem meni
odi u matušića i reci da sam te ja preporučio :D
don't worry, ozbiljno mislim
Vanja iz AF Motora je bio dobar, sad je još bolji u Opela
 
znači prdnuli su u rosu,a ?  :mrgreen:
dakle matušiću na vrata :"Juraga me preporučil !"
 
tejko1105 said:
znači prdnuli su u rosu,a ?  :mrgreen:
dakle matušiću na vrata :"Juraga me preporučil !"
Nemoj tako, bivši vlasnici Andrej i Filip su veliki ljubitelji motora, bivši trkaći. Kriza je učinila svoje i ljudi su odlučili se okrenuti onome što im više donosi para. Nisu prdnuli ni jedan ni drugi.
A kod Matušića ćeš imat poseban tretman :LOL:
 
juraga said:
za tebe gospon evo odgovor:
moto guzzi se najviše prodaje u italiji, tako da njihovi dileri imaju nešto dijelova u dućanu, ali većina dijelova koje će tebi trebati, ipak ćeš morati pričekati par dana ako se odlučiš na talijanskog dilera. Drugi brendovi isto rade. yamahine dijelove čekaš bar 5 dana, Hondine , Kawasaki dijelove još i više (2-3 tjedna), tako da se konfekcionari ne tebaju puno veselit tuđoj nevolji.
ako želiš kupiti dijelove u hr, od uvoznika ne očekuj velik lager dijelova na raspolaganju, jer u ovih nekoliko godina u hr se se prodalo nekoliko guzzija. Na njih ćeš trebati čekat  3 tjedna, ukoliko talijani imaju sve na raspolaganju.
šalji pm

Pm za kaj?

Kao bivsi vlasnik Suzukija i Honde, a sada Guzzia, ni jedan dio vani ( Italija i Austrija) nisam cekao duze od tjedan dana, bilo servisni, bilo za kvar, bilo za karambol.

Pusti price s Guzziem, vijke koje sam htio kupiti su trazili avans, jednaki su na starom Tuonu i Dorsoduru. i spadaju u servisni materijal.

Ali nije to bilo pitanje, nego ljudi... Dakle, u Splitu objanjavam web u koji mogu oni s passwordom, u Skutermotu mi prodaju krivi dihtung, u ami-u nisam ni sreo trgovca niti kontaktirao. Napominjem da sam odmah dao do znanja da nije hitno jer prikupljam dijelove za preradu unaprijed. Taj se nikad nije javio ni poslao cijene. A bas svi traze broj sasije, ni jedan ni slucajno nebi izasao iza pulta da pogledamo na motoru o cemu razgovaramo, da proba pomoci itd. Javi ako ima ikakav normalan lik u cijeloj prici oko PH.

Neki dan mi talijan pola sata vadio cijene, pa me vodio u radionu i pokazivao na rastavljenim motorima pa sam usput dobio par prakticnih savjeta, i jos sutradan poslao mail sa cijenama i slikama  aftermarket dijelova.
Na obicno raspitivanje o cijenama i rokovima otislo sat vremena, a doslo samoinicijativno nudjenje popusta na opremu sa Guzzi logom
 
juraga said:
Nemoj tako, bivši vlasnici Andrej i Filip su veliki ljubitelji motora, bivši trkaći. Kriza je učinila svoje i ljudi su odlučili se okrenuti onome što im više donosi para. Nisu prdnuli ni jedan ni drugi.
A kod Matušića ćeš imat poseban tretman :LOL:

Ma neeee krivo si me shvatio. Bio sam jako zadovoljan sa AF-om stvarno su odlični bili u krajnju ruku kod njih sam kupio motor i nije bio u ničijim rukama osim njihovim baš mi je žao... a o Matušiću sam čuo dosta loših priča pa mi je žao da ću morat kod njega  :?
 
tejko1105 said:
Ma neeee krivo si me shvatio. Bio sam jako zadovoljan sa AF-om stvarno su odlični bili u krajnju ruku kod njih sam kupio motor i nije bio u ničijim rukama osim njihovim baš mi je žao... a o Matušiću sam čuo dosta loših priča pa mi je žao da ću morat kod njega  :?
nemoj se obazirat na priče. momci su OK. loše priče obično šire ljudi s lošim namjerama.
alvajs luk on brajd sajd oj lajf :D
 
tejko1105 said:
Ma neeee krivo si me shvatio. Bio sam jako zadovoljan sa AF-om stvarno su odlični bili u krajnju ruku kod njih sam kupio motor i nije bio u ničijim rukama osim njihovim baš mi je žao... a o Matušiću sam čuo dosta loših priča pa mi je žao da ću morat kod njega  :?

Evo da ti kazem svoje iskustvo...meni se bila doslovce rasula mašina na fuocu 500 i sve sam kompletno mjenjao kod njih.Znači djelove je dao piaggo,ali bitno je sad u ovom slučaju da su mozda radove malo otegnuli ali na sam popravak zbilja nisam imao niti jednu riječ zamjerke,što znači pedantno i uredno napravljeno :)