Aprilia Shiver 750 2008

Trebao si uzeti nekoga sa sobom kada si kupovao motor, ako nemaš koga,trebao si se raspitati tu na forumu. Isto tako trebao si pitati za servis prije. Jebiga,pogrešio si,ali nadam se da ćeš naučiti nešto iz ovoga.
Moto Matušić je zadnje gdje bi motor vozio na popravak,probaj ga izvući što prije od tamo.
Doslovno jucer sam se registrirao na ovaj forum, tek tako da vidim hoce li koja dobra dusa odgovorit na post, nisam imao pojma da cu dobiti ovoliko komentara i pomoci od svih clanova ovdje, na cemu sam neizmjerno zahvalan!

To da sam se zajebao kod kupnje, jesam, drugi puta cu pametnije. Da skola kosta, kostat ce me da.

Sto se tice Moto Matusica, stvarno nisam imao pojma da se tako radi tamo. Mislim da me drugi puta nece vidjet :)

Buduci da su rastavili opet motor, ne vidim pametan razlog da ih trazim da ga sastave da sam (kod nekog drugog) idem vozit motor. Ako vi imate nekakvu sugestiju, rado cu je poslusat!
 
Doslovno jucer sam se registrirao na ovaj forum, tek tako da vidim hoce li koja dobra dusa odgovorit na post, nisam imao pojma da cu dobiti ovoliko komentara i pomoci od svih clanova ovdje, na cemu sam neizmjerno zahvalan!

To da sam se zajebao kod kupnje, jesam, drugi puta cu pametnije. Da skola kosta, kostat ce me da.

Sto se tice Moto Matusica, stvarno nisam imao pojma da se tako radi tamo. Mislim da me drugi puta nece vidjet :)

Buduci da su rastavili opet motor, ne vidim pametan razlog da ih trazim da ga sastave da sam (kod nekog drugog) idem vozit motor. Ako vi imate nekakvu sugestiju, rado cu je poslusat!
Na žalost,nisam mehaničar i ne mogu ti pomoći,sad je tako kako je,neka ti to promjene i nadajmo se da će sve ostalo biti u redu. Kad ti to naprave,ako budeš imao i dalje problema,javi se pa ću ti preporučiti mehaničara.
 
  • Like
Reactions: Feis123 and ms1003
A znam lika koji je radio kod njih, nosio je svoj alat od doma i pricao je kako su radili i naplacivali stvari koje nebi uopce promjenili
Koja je svrha servisne knjizice ako se tako radi po servisima???
Meni su jednom uredno naplatili zamjenu tekucine u kocnicama nakon par mjeseci mi vrag nije dao mira pogledam ono tekucina ko med fuj (nije Matusic)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene
Doslovno jucer sam se registrirao na ovaj forum, tek tako da vidim hoce li koja dobra dusa odgovorit na post, nisam imao pojma da cu dobiti ovoliko komentara i pomoci od svih clanova ovdje, na cemu sam neizmjerno zahvalan!

To da sam se zajebao kod kupnje, jesam, drugi puta cu pametnije. Da skola kosta, kostat ce me da.

Sto se tice Moto Matusica, stvarno nisam imao pojma da se tako radi tamo. Mislim da me drugi puta nece vidjet :)

Buduci da su rastavili opet motor, ne vidim pametan razlog da ih trazim da ga sastave da sam (kod nekog drugog) idem vozit motor. Ako vi imate nekakvu sugestiju, rado cu je poslusat!
I jel gotov motor?
 
Ti si čekao mjesec dana,njemu su rekli rekli 15 dana,lako moguće da će on čekati duže od mjesec dana 😁
Dva mjeseca sam cekao u yamahi, cak i nesto vise...a po pitanju toga, moto matusic je kao i drugi...i u hondi me zavlacili pa uzeo novce natrag, kao i u moto artu, tamo je rekord 4 mjeseca i na kraju isto isao po novce...sreca pa mi nista od ovog nije bili hitno
 
Ja sam čekao 1. dućan za Hondu 9 mj.
27.1.-19.10.
Na kraju uzeo novce, sad čekam 2. dućan..
Frend čekao dućan za MV Agustu 11 mj.
 
Ti za hondu mozda i dobijes, al ovaj za mv nece nikad 😆

Kod nas za djelove moras vozit japanca i to ne starijeg od par godina, onda i imas sanse dobit nesto kako bi oni rekli "za 10 dana"
 
Dva mjeseca sam cekao u yamahi, cak i nesto vise...a po pitanju toga, moto matusic je kao i drugi...i u hondi me zavlacili pa uzeo novce natrag, kao i u moto artu, tamo je rekord 4 mjeseca i na kraju isto isao po novce...sreca pa mi nista od ovog nije bili hitno
Čekao nešto ili dao motor na popravak?
Nije ni slično a kamoli isto
 
ili v990 travanjku (nebitno koji model) 😎
Cekao diznu 4 mjeseca i nije dosla, drugdje narucio sredinom 12og mjeseca filter ulja i kazu tri dana, zovem i kazu djelovi ce dolazit poslje blagdana, druge godine 😆 pa narucio sa ebaya iz italije i doslo drugi tjedan
 
Cekao diznu 4 mjeseca i nije dosla, drugdje narucio sredinom 12og mjeseca filter ulja i kazu tri dana, zovem i kazu djelovi ce dolazit poslje blagdana, druge godine 😆 pa narucio sa ebaya iz italije i doslo drugi tjedan
imam ih od oka samo cca 30ak na lageru..isporuka jučer 😎