Aprilia SL 750 Shiver

Kocnice slabije, pogotovo zadnja, zastita od vjetra nikakva...al masina daleko mirnija i uglađenija i daleko udobniji i prakticniji motor, zbog toga sam i odustao od R...sve u svemu jako dobar motor 👍
 
  • Like
Reactions: Dene and Octane
Ja sam vozio pol sata 900 dorsoduro, najljepši motor kojem sa do sada okrenuo ručicu gasa, odaziv na gas, linearan, predobar.
 
@MOONSHIELD jbg moon, od ove godine me rsv poceo jako umarati, po cjeli dan u kamionu i onda me za vikend rsv dokrajci, nije vise imalo smisla...zao mi je rsv-a, znas i sam koliko sam ulozio
meni je drago da se ti osjećaš sretno, ali shiver je klasa ispod tuona, ali ako ti manjak snage nije problem, bit ćeš zadovoljan jer su to dobri motori u svim pogledima
 
  • Like
Reactions: Nero and Igor28
Ma vidio sam,neka zanimljiva kombinacija boja. Samo mogao je još koju sliku staviti da se bolje vidi
Kazes neka temeljna kao tvoj mt09 😆

Bit ce slika nakon detaljnog ciscenja, sad sam skidao istrosene naljepnice sa akrapa i spricao karbon kape sa wd-om 😂
 
  • Like
Reactions: Dene
Ne znam jer nisam nikad vozil gen 1,ali gen 2 tuono je bar meni udobniji na duze voznje od shivera, a bogami i suvozacici od kad ima sic od modela iz 2006, tako da znas sto ti je ciniti :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene