Aprilia SL 750 Shiver

Ako netko ima povoljno za prodati poklopac zadnjeg sica za shiver 2008 👍🇮🇹🏁
 

Attachments

  • s-l500.jpg
    s-l500.jpg
    24.3 KB · Views: 0
Da se pridruzim potraznji djelova...
Kupujem ralicu kao sta imaju ABS modeli,i original rukohvate za suvozaca (naravno sto povoljnije)
:cool: (y)
 
Ekipa, jesu ovi Shiveri pouzdani ili da bjezim od toga? Shiver konkretno mi je nezanimljiv, ali bih mozda kupio i probao Dorsoduro 750 koji je ista platforma koliko sam uspio skuziti. Rado bih neki "supermoto" imao koji me nece polomiti u 50km voznje. Ovaj Versys 1000 kojeg sad imam je odlican i pouzdan motor, ali mi je iznimno dosadan, pa bih i nesto za tu i tamo progasati malo :)
 
U pravu si, svjestan sam toga. Jednostavno zelim probati sve cega se mogu docepati i ne mogu si pomoci :D
Cekaj sta nisi nedavno uzeo Versys-a 1000?
 
Mislim da Šljiva i Dorso osim sto dijele "istu" masinu bas i nemaju previse dodirnih tocaka..
 
  • Like
Reactions: WraGG
Neka ga, dobar je kad se sa zenom vozim. Trazim jos nesto za progasat oko kuce a za R-ove sam previsok i pretezak.
 
Moj shiver ima 63 tisuce km, pali, radi i vozi savrseno, na pustanje gasa hoce prebacit preko volana 😆🇮🇹🏁
 
  • Like
Reactions: WraGG
90 -110 km s tankom sam prolazia i nikad vise od 9 l nisam ulia. Cak i kad bi 25 km prosa sa rezervom.

Nedavno sam ga opet vozia, priko 150 km/h lelujanje volana me podsjetilo zasto sam ga proda.
Za po mistu da, a drugo sve, tesko, tvrd sic, neudoban, uspravan polozaj, dobro vitar šamara.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: El Mravac