Aprilia SL Falco

gorank

Active member
Pitanje za sve vlasnike kojih nema bas previse, pogotovo na forumu!!!
Frend trazi slidere, ali ih ne moze nigdje naci, trazio je uglavnom na E-Bay-u, mislim da orginal nema u prodaji.
Da li netko zna da li ima kakvih zamjenskih ili nesto slicno, mozda pasu od RSV-a???
 
gorank said:
Pitanje za sve vlasnike kojih nema bas previse, pogotovo na forumu!!!
Frend trazi slidere, ali ih ne moze nigdje naci, trazio je uglavnom na E-Bay-u, mislim da orginal nema u prodaji.
Da li netko zna da li ima kakvih zamjenskih ili nesto slicno, mozda pasu od RSV-a???
http://www.af1racing.com/store/Scripts/prodList.asp?idCategory=46
 
gorank said:
Kakav je nacin placanja?
Jer podrzavaju paypal?
ne, direktno s karticom na njihovoj strani (y)  al nemas brige, renomirani zastupnik (mislim i da je najveci u USA) za Apriliju. uostalom, vidis i kakva je stranica ;)

prije kupovine, posaljes im i upit tj. pitas i za njihovo osobno misljenje i savjet sto kupiti. odgovor dobijes expresno (y)
 
Zapru said:
ne, direktno s karticom na njihovoj strani (y)  al nemas brige, renomirani zastupnik (mislim i da je najveci u USA) za Apriliju. uostalom, vidis i kakva je stranica ;)

prije kupovine, posaljes im i upit tj. pitas i za njihovo osobno misljenje i savjet sto kupiti. odgovor dobijes expresno (y)
Daj da te pitam jos nesto!
Jel' tvoj Tuono inace zna biti na Bukovackoj kod onih birceva???
 
gorank said:
Pitanje za sve vlasnike kojih nema bas previse, pogotovo na forumu!!!
Frend trazi slidere, ali ih ne moze nigdje naci, trazio je uglavnom na E-Bay-u, mislim da orginal nema u prodaji.
Da li netko zna da li ima kakvih zamjenskih ili nesto slicno, mozda pasu od RSV-a???


Kao bivši vlasnik mogu provjereno reći da oni za vilice sa Falca pašu na RSV-a 2007 znači vrlo vjerojatno je i obrnuto, a bočni ipak trebaju drugačiji prihvat jer su na Falcu lijeva i desna strana različite plus na desnoj umjesto "U" nosača plastike treba stavit piksu.


BTW, ja kupio neoriginalne, tj. "hand made" i bili su  (y)
 
Zapru said:
imam povoljno za tebe jednog bijelog tuona  :mrgreen:


1. bijela više nije "in"  :jesus:
2. sad kad je prestal štucat i gasit se u vožnji mi više nije zanimljiv - di je tu zabava ako sve radi savršeno  :misli: :mrgreen:


3. ako baš inzistiraš mogu ti ga pričuvat malo sad preko zime da ti ne smeta u garaži cijelo vrijeme  (y)
 
Iceberg said:
1. bijela više nije "in"  :jesus:
2. sad kad je prestal štucat i gasit se u vožnji mi više nije zanimljiv - di je tu zabava ako sve radi savršeno  :misli: :mrgreen:


3. ako baš inzistiraš mogu ti ga pričuvat malo sad preko zime da ti ne smeta u garaži cijelo vrijeme  (y)
mmmmdaaaaaaaa  :LOL:
 
ima moj dragi... i baš ga prodaje (y) pa može tvoj susjed imati 2 komada  8)
 
gorank said:
Jel' ima netko na forumu ovaj motor ili ce moj sused biti jedini???  :D :D :D

Mislim da u lijepoj nasoj ima vise desmosedicia nego falca  :LOL:
 
luda_baba said:
ima moj dragi... i baš ga prodaje (y) pa može tvoj susjed imati 2 komada  8)
Uuuu, pa zasto?
Daj cijenu na pp :mrgreen: