Aprilia SL Falco

Bubbice priznajem :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

zbilja je njegov.
 
Sip said:
Mislim reci da nema Falcova, pa to je ravno bogohuljenju. Ja ih znam MASUUUUU 8)

TO je jedan od boljih motora 8)

Jel to taj plavi falco NA table što uredno svaku motorijadu u bRRodu vodi glavnu "riječ" među neandertalcima  :misli:  :mrgreen:
 
KING RR said:
Jel to taj plavi falco NA table što uredno svaku motorijadu u bRRodu vodi glavnu "riječ" među neandertalcima  :misli:  :mrgreen:

Nije :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

To je cetvrti, imam i sliku i video :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

 
MARIOLINO said:
Sipe, je li ta slika nastala kada si malog poslao po dijelove ? :misli: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pa naravno, a kako drugogacije :mrgreen:
 
KING RR said:
Pretpostavljam da je ponosni vlasnik libavi naočiti primat  :mrgreen:

Promatrao ga u vise navrata, pricao sa njim.

POKUSAO objasniti da ima totalno krivi motor za ono sto ga koristi, pokusao objasniti da taj motor mora od Na do SB ostaviti sve druge, a nazad i svoju sjenu :wink: :mrgreen: ali djabe :(
 
Sip said:
Promatrao ga u vise navrata, pricao sa njim.

POKUSAO objasniti da ima totalno krivi motor za ono sto ga koristi, pokusao objasniti da taj motor mora od Na do SB ostaviti sve druge, a nazad i svoju sjenu :wink: :mrgreen: ali djabe :(

Jesi mu napomenio i da je govno talijansko  :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
KING RR said:
Jesi mu napomenio i da je govno talijansko  :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Jedan od najboljih motora :wink: ugodan i vozan, sportskog srca :wink:
 
Sip said:
Jedan od najboljih motora :wink: ugodan i vozan, sportskog srca :wink:


Ma zaj se naravno  (y)

Neznam meni od tih krampova milica i tuono bi legli, ovo onako, nit smRRdi nit miriši  :neznam:
 
KING RR said:
Ma zaj se naravno  (y)

Neznam meni od tih krampova milica i tuono bi legli, ovo onako, nit smRRdi nit miriši  :neznam:

Tako sam i ja mislio, da ne spominjemo vanjstinu :? nekom ljep, nekom bas i ne ( to je ono o ukusu ) Masina ustrojena :? ovjes, pa nema Ohlinsa :palacdolje: sve to niti smrdi nit mirisi :?

U stvarnosti, nevjerojatno dobar motor. Vrlo vozan, stabilan, rano otvaranje gasa u velikom nagibu omogucuje zavidnu sportsku brzinu.

P.S. ja ga vise nemam i ne prodajem ga :mrgreen: no sabro sam dojmove nakon godina :wink:
 
Sip said:
Mislim reci da nema Falcova, pa to je ravno bogohuljenju. Ja ih znam MASUUUUU 8)

TO je jedan od boljih motora 8)
Daj Sipe ne truj ljude sa tim talijanskim smećem.... gori je od bilo kojeg japanca, nit se kvari, nit gorivo troši, disk pločice drže 40000 km, lanac i lančanici preko 30000, a kad se prebaciš sa zadnjeg samo polupaš plastiku zadnjeg svjetla... niškoristan motor za servisera.... :palacdolje:
 
Sip said:
Bubbice priznajem :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

zbilja je njegov.

Odlicno, nadam se da tu među nama koji ovo citamo ima i kakav dobar pravnik, jer ako je mali njegov(a sam je to  priznao) a ti ga hranis i oblacis, onda je red da  ti placa alimentaciju za klinca
Pa to je najmanje sto sada moze, zar ne? :mrgreen: :mrgreen:
 
meni jako lijep i privlačan motor, kao i sve sipove travanjke (y)
jednom davno smo čak i neš pregovarali dok je bio lagano razbijen ako me pamćenje služi, ali ja se nisam mogao riješiti klavijatura u to vrijeme.. :LOL:
 
MOONSHIELD said:
meni jako lijep i privlačan motor, kao i sve sipove travanjke (y)
jednom davno smo čak i neš pregovarali dok je bio lagano razbijen ako me pamćenje služi, ali ja se nisam mogao riješiti klavijatura u to vrijeme.. :LOL:

Joj danas je valjda jos gora situacija :? tek se dans nista ne moze prodati :?
 
Bubbica said:
Mislim da to nije isti motor, moj je imao karbon remuse gore, Sjedalo za suvozaca i jos neke sitnice koje nisu iste na oba motora..
Evo ti jos jedna slika..


HhTxl.jpg
:mrgreen:
pa i nije isti, ovaj je tvoj, a ono što sam ja stavila je moj bivši  :mrgreen:
 
DaRRth Vader said:
Daj Sipe ne truj ljude sa tim talijanskim smećem.... gori je od bilo kojeg japanca, nit se kvari, nit gorivo troši, disk pločice drže 40000 km, lanac i lančanici preko 30000, a kad se prebaciš sa zadnjeg samo polupaš plastiku zadnjeg svjetla... niškoristan motor za servisera.... :palacdolje:
53000km, i još imam stare, čak bi ih mogao na tuona ugradit za nuždu, odvezle bi 3-4000  :LOL: :LOL: :LOL:
a tek auspusi, powered by mms, imaju oko 80 000km, ne znam jel netko vunu mijenjao !!
 
SVJETLI said:
:oops: :mrgreen:
prekomlicirano je drugačije objasnit  :mrgreen:
NAŠ bivši  :LOL: