Aprilia SL Falco

lili said:
:oops: :mrgreen:
prekomlicirano je drugačije objasnit  :mrgreen:
NAŠ bivši  :LOL:

Ma niiiiiijeeeee  :misli:  fino napišeš bivši od bivšeg ... netko će i skužit  :grin:
 
Iceberg said:
Ma niiiiiijeeeee  :misli:  fino napišeš bivši od bivšeg ... netko će i skužit  :grin:

Netko će ih i prokužit tak :mrgreen: :mrgreen:
 
lili said:
:mrgreen:
pa i nije isti, ovaj je tvoj, a ono što sam ja stavila je moj bivši  :mrgreen:

Onda je sada cve cisto, dva vrlo slicna motora  (y)

i oba .............. bivša  :jesus:
 
Drago mi je vidjeti da nakon kaj nisam sreo niti jednog na cesti, vlasnici Falca ipak postoje, što sadašnji, a i neki bivši.  :D (y)
 
liso said:
Kao sadašnji vlasnik drago mi je vidjeti da nakon kaj nisam sreo niti jednog na cesti, vlasnici Falca ipak postoje, što sadašnji, a i neki bivši.  :D (y)
 
liso said:
Drago mi je vidjeti da nakon kaj nisam sreo niti jednog na cesti, vlasnici Falca ipak postoje, što sadašnji, a i neki bivši.  :D (y)
Daj sused ne kakaj, kupi si motor  :jesus: :jesus: :jesus:
 
DaRRth Vader said:
Daj Sipe ne truj ljude sa tim talijanskim smećem.... gori je od bilo kojeg japanca, nit se kvari, nit gorivo troši, disk pločice drže 40000 km, lanac i lančanici preko 30000, a kad se prebaciš sa zadnjeg samo polupaš plastiku zadnjeg svjetla... niškoristan motor za servisera.... :palacdolje:

a jbga darth kad je to smeće a smeće je već pokvareno i nemože se više pokvarit......
evo ja već četvrtu godinu čekam da ti dovezem motor ali on smeće jedno ide i ideeee...... :021: :evil:
 
Da li mi može netko reči na koliko km bih trebao štelati ventile na Falcu, sada ima 28000 km i po čemu se to kuži da ih treba štelati?  :misli:
 
liso said:
Da li mi može netko reči na koliko km bih trebao štelati ventile na Falcu, sada ima 28000 km i po čemu se to kuži da ih treba štelati?  :misli:
evo malo omiljenog internetskog štiva po tom pitanju

http://www.millefredl.de/pdfdateien/ventile.pdf 

ako se ventili ne čuju jako jako ne valja, ako se prejako čuju opet ne valja...
znači samo možeš znati ako se provjere u kakvom su stanju... Iz iskustva znam da su prilično izdržljivi, iako je bilo svega...  oni tamo ti mogu pomoći
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,205314.125.html

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ako stigneš na vrijeme  :wink:
 
Hvala na odgovoru, skoro sam i zaboravil i da sam postavio pitanje, a temu Garage Arts ću malo bolje pogledati. :shock:
 
Da neotvaram novu temu , pitanje dal da falkicu presvucem u karbon ? Trenutno je plava bojim se da nebi ružno ispalo, i jel zna ko kakve dobre topove za falco da nisu preskupi a opet dobro čuju ;) i imam jednu za prodaju :)
 
Noer said:
Da neotvaram novu temu , pitanje dal da falkicu presvucem u karbon ? Trenutno je plava bojim se da nebi ružno ispalo, i jel zna ko kakve dobre topove za falco da nisu preskupi a opet dobro čuju ;) i imam jednu za prodaju :)

Uuuuu, plava ostaje sve drugo je sranje :?

Dobro a preskupo ne postoji :?