Aprilia SL Falco

Sip said:
Uuuuu, plava ostaje sve drugo je sranje :?

Dobro a preskupo ne postoji :?

Mislio sam akrapoviča al 5000 kn me traži sto nije malo danas, a svidjaju mi se karbonski topovi, nebi išo na niklovane jer su zahtjevni za održavati svaki k se vidi na njima
 
evo šta trebam:
http://www.bikereparts.nl/product_thumb.php?img=images/Sessie%2045%20131_1274209501.&w=300&h=225
Ako ima tko samo ljevo strano, bilo bi isto ok.
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,249140.0.html

Škicnite!
:mrgreen:
 
kakav dosadan motor, nitko ne piše 2 godine ??
prevalio sam 115 000km,  :mrgreen:
 
Svi se voze, trenutno Nasicani prednjace...dva komada kupili,,dva plava :LOL:
 
Falus R Limited Factory

received_777789887413853.jpeg
 
Nisam siguran za plavu felgu, ali bajk ko bajk ima šmeka.

Jučer se vracao iz Slo preko tvojih krajeva, žuti gen1 me prošao preko nekoliko puta, i realno, hebački motor izgleda na cesti :mrgreen:
Znam da sam ti nešto slično rekao i prošle godine, ali sad baš za ozbiljno, moram svoju dovuć do tebe. Nisam ju palio 3 godina, vjerojatno neće na odmet biti pregled šaptača travanjkama.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
felge su origigi oz i nisam ih htio farbati, imam jedne skemijane koje budu za to, ali dok uhvatim vremena da ih pofarbam, a to neće biti tako brzo
ovaj još nije full gotov, regan je, ali treba mehanički i estetski još par sitnica srediti, a onda idemo dalje
 
a piše možda negdje da je na prodaju??
realna vrijednost falca je 2000 eura i to se neće prodati jučer, a na ovom samo felge i ovjes vrijede toliko + još otprilike toliko drugih dijelova, a da ne govorimo o količini utrošenih radnih sati..
 
felge su origigi oz i nisam ih htio farbati, imam jedne skemijane koje budu za to, ali dok uhvatim vremena da ih pofarbam, a to neće biti tako brzo
ovaj još nije full gotov, regan je, ali treba mehanički i estetski još par sitnica srediti, a onda idemo dalje
Pretpostavio sam da su oz, i kuzim, ne bi ih ni ja dirao ako su na okupu. I cak ni ne znam koja boja bi mi pasala na ovu crvenu, ali vidim da ova plava nije to. :mrgreen:

Prije 15 godina, kad sam ju kupovao, sip me skoro zajebao 😁, usmjeravao me na falca. Skoro sam i pritisnio okidac, ali ipak..
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
obični falus je top motor za šaku dinara, rekao bi čak i best buy dok usporediš s raznoraznim sradovima, thundercatima i šesticama u istom cjenovnom rangu

ali nema usporedbe s rsv-om osim u mome slučaju gdje je sve osim gole rame i plastika od rsv-a :mrgreen:
 
Ne mogu se sad točno sjetit ali ing kart ih je svojedobno rasprodavao po 66k kn.
Uvjerljivo najbolji motor za tu cijenu u to vrijeme.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD