Aprilia SR 150

Marton

New member
Ovako.... Zanima me dal ima neko apriliu sr 150?
Kako ide, ono..., ubrzanje, koklika je max brzina? dal ima kvarova s obzirom da je dvotaktni od 150ccm?

Kolika mu je potrošnja s obzirom na druge skutere iste ili slične kubikaže?
 
ide dobro - ubrzanje prilicno,pogotovo kad je hladan, krajnja varira- recimo nekih 120..
kvarova iznenadnih nema ,ali treba sarafit tu i tamo...
potrosnja, nekih 6-7-8 na 100, ulja također dosta suklja...

al isplati se
 
krajnja 110-120-130 kako kom laze cuka  :mrgreen:

moj ne ide brze od 120 ulegnut

ubrzanje serijskog nesto slabije od vxr-a npr

ma kakvi kvarovi, ac masina to je ne poderivo  :mrgreen:

trosi 5,5-6 gradske voznje
 
Ma dobar je to skuli. AC, znaci pouzdan, dijelova 'ko u prici, masu toga pase sa ostalih modela iz Piaggio grupe, meni osobno lijepog dizajna, performanse vrlo dobre (u okvirima klase). Jedino potrosnja  :? . Znam da sigurno trosi manje od recimo SP-a 180, s tim da je Aprilia nijansu slabija po pitanju performansi. Legendarni cvajo.  :wink:

Polovni se daju nac vrlo ocuvani, i za relativno male novce. Sve u svemu, nema greske.  (y)
 
igor86 said:
krajnja 110-120-130 kako kom laze cuka  :mrgreen:

moj ne ide brze od 120 ulegnut

ubrzanje serijskog nesto slabije od vxr-a npr

ma kakvi kvarovi, ac masina to je ne poderivo  :mrgreen:

trosi 5,5-6 gradske voznje

gradska voznj, smatras do 80 km/h? Citao sam negdje da trosi i do 9litara-> dvoje na motoru i brzina oko 100km/h..
dal moze tolko goviva povuc?
 
Marton said:
gradska voznj, smatras do 80 km/h? Citao sam negdje da trosi i do 9litara-> dvoje na motoru i brzina oko 100km/h..
dal moze tolko goviva povuc?

neustimana krama moze povuci puno goriva...  (y) Tako je isto sa pacijentima kojima SP 180 trosi preko 6 litara!
 
imao ju prije par godina. presao oko 4000 km i ni jednu zamjerku nemam.

potrosi oko 5l, ako je dvoje i ful gas onda naravno ide preko... mislim da sam najvise uspio spalit oko 7l, ali to je bilo dvoje na motoru i podosta uzbrdica...
 
pK said:
ide dobro - ubrzanje prilicno,pogotovo kad je hladan, krajnja varira- recimo nekih 120..
kvarova iznenadnih nema ,ali treba sarafit tu i tamo...
potrosnja, nekih 6-7-8 na 100, ulja također dosta suklja...

al isplati se

to ti je jako pametno..pogotovo kad ujutro upalis motor dok je jos hladan odma mu daj pun gas..

i onda mi dodu neki pametovat meni cvajo puno trosi,meni otpadaju radilice,ja 6 puta minja klip cilindar i lezajeve.

cvajo dobro slozen i ustelan,uredno zagrijavan i da ne ostaje bez ulja i vode i nema mu smrti :wink:
 
meni je potrosnja 5.4l mjesovite voznje,krajnja brzina oko 125km/h, zna nekad i prec 130 ali to moraju bit idealni uvijeti
 
Laki86 said:
meni je potrosnja 5.4l mjesovite voznje,krajnja brzina oko 125km/h, zna nekad i prec 130 ali to moraju bit idealni uvijeti

hm..brzo si ti srusio tu potrosnju s 12 na 5,4  :misli:

:mrgreen:
 
dakle ima zracno hlađenje..
nekima je to kao problem, kažu nemoš ga dugo vozit pod gasom  :D :D
ako motor ide 120 130 nekakva duza voznjica sa 100 nebi trebao bit problem??
pa necu ic s njim na more :mrgreen:
 
sa nafrkanom sr 172 do dubrovnika i nazad u 3 dana full gas nazad autoputem... potreban servis nakon toga? zamjenio zadnju gumu koju spalio stuntanjem u duborvniku....


imam srke od prve godine kad su napravljene pa sve do danas.. i imat cu je i kad 2t zabrane zakonom i pocnu klat ljude koji ih voze....
 
rednyaW said:
sa nafrkanom sr 172 do dubrovnika i nazad u 3 dana full gas nazad autoputem... potreban servis nakon toga? zamjenio zadnju gumu koju spalio stuntanjem u duborvniku....


imam srke od prve godine kad su napravljene pa sve do danas.. i imat cu je i kad 2t zabrane zakonom i pocnu klat ljude koji ih voze....
(y)
 
evo prije sat jedan sretno je ''sletila'' 150-ka u split

polazak iz slav. broda u 8 sati kroz bosnu samo gass do splita

(y)

 
igor86 said:
evo prije sat jedan sretno je ''sletila'' 150-ka u split

polazak iz slav. broda u 8 sati kroz bosnu samo gass do splita

(y)

fino.. fino.. (viš da se može, a oni meni kažu, seru, zracno hlađenje nemože,..eee  :D)
Ima tu finih kilometara... Si možda mjerio koliko je to kilometara?
 
Marton said:
fino.. fino.. (viš da se može, a oni meni kažu, seru, zracno hlađenje nemože,..eee  :D)
Ima tu finih kilometara... Si možda mjerio koliko je to kilometara?

nisam ja taj budala koja je osla za split  :mrgreen:

frend je osao ima jedno cca 400-500km do dole, cesta ukurcu kaze, vozio je eto nekih 6 sati

(y)
 
nisam ja taj budala koja je osla za split  :mrgreen:

frend je osao ima jedno cca 400-500km do dole, cesta ukurcu kaze, vozio je eto nekih 6 sati

(y)

Al je stigo  :),,. To je bitno,,. Bez kvara,,.  :)
 
igor86 said:
nisam ja taj budala koja je osla za split  :mrgreen:

frend je osao ima jedno cca 400-500km do dole, cesta ukurcu kaze, vozio je eto nekih 6 sati

(y)

replica?!