APRILIA SRV 850

aprilliaaa said:
tebi se stalno priviđaju mali zeleni pred očima :jesus:
ka prvo zog i nezna da mu je prnila pumpa :LOL:
a ka drugo podesivi vizir srv nije ni ima :jesus:
Šine, SRV je nasljednik GP-ja prema tome odma se sad udari u glavu da ti krv potece.u svezi glede podesivog vizira
A kad neko spominje Apriliju kao tvornicu....
SRV je aprilijin proizvod ka sta je Skala 55 iz Kragujevca  FIAT-ov proizvod.



Send from my Super Kinez

 
seki22 said:
Šine, SRV je nasljednik GP-ja prema tome odma se sad udari u glavu da ti krv potece.u svezi glede podesivog vizira
A kad neko spominje Apriliju kao tvornicu....
SRV je aprilijin proizvod ka sta je Skala 55 iz Kragujevca  FIAT-ov proizvod.



Send from my Super Kinez
j$5%i seki stvarno neznaš ništa :LOL: a svudi se petljaš
srv je baš aprilijin proizvod...agregat i rama su valjda dovoljni da je nečije nešto
jer ako nije onda ti voziš kineskog tmaxa...naime od tamo su mu pumpe :angel:
 
aprilliaaa said:
j$5%i seki stvarno neznaš ništa :LOL: a svudi se petljaš
srv je baš aprilijin proizvod...agregat i rama su valjda dovoljni da je nečije nešto
jer ako nije onda ti voziš kineskog tmaxa...naime od tamo su mu pumpe :angel:

Koliko god ti konstatacija bila ispravna falia si u jednom dijelu, on POSJEDUJE tmaxa...vise mu dode ka nekretnina  :LOL: :LOL:
 
aprilliaaa said:
jer ako nije onda ti voziš kineskog tmaxa...naime od tamo su mu pumpe :angel:


:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

kako god,SRV 850 je podigla ljestvicu koju koliko vidim nema niko namjeru rušiti  :jesus:
 
^^hondica je opasno blizu  :mrgreen:
koliko vidim dukac ima namjeru praviti maksija i to bi navodno tribala biti pila  :021:
 
^^e da  :mrgreen:
tako su se jedno vrime idili i u porschea na sumporaču ali opet on izađe na cestu  :mrgreen:
šta je sa kawasakiem ?
pitanje je potražnje i ducati sigurno izlazi u preminum segmentu,pitanje je vrimena  :021:
 
u dukatiju su rekli samo da ne odbacuju mogučnost da uopće rade skuter, što znaći da nema još ni p od početka ikakvog rada na tome
a tako će ti svaka firma reć :)
 
Točno, i ja imam firmu koja se bavi nečim drugim ali ne odbacujem mogućnost da ćemo radititi i skutere. :mrgreen:
 
mate said:
Točno, i ja imam firmu koja se bavi nečim drugim ali ne odbacujem mogućnost da ćemo radititi i skutere. :mrgreen:

Jedino ako misliš koristiti 2 trokuta najmanje...inače si osuđen na neuspjeh  :LOL:
 
Koliko postova o skuteru koji se u godini dana u svitu proda u  26 komada
Ekskluzivniji su od bugatti veyrona sport cabrio


Send from my Super Kinez
 
seki22 said:
Koliko postova o skuteru koji se u godini dana u svitu proda u  26 komada
Ekskluzivniji su od bugatti veyrona sport cabrio


Send from my Super Kinez
složija bi se s tobon...eskluzivaa :jesus:
 
^^ja znam da ovde viđam jednu bile boje i da je meni motor čisto ludilo a ako se taj slućajno sritne na crveno sa tmaxovima i burgijama ovi mu jedino u tablicu mogu gledati  :mrgreen:
 
DA-IM said:
^^ja znam da ovde viđam jednu bile boje i da je meni motor čisto ludilo a ako se taj slućajno sritne na crveno sa tmaxovima i burgijama ovi mu jedino u tablicu mogu gledati  :mrgreen:

...evo ja san jučer srea jednog žutog pa je on meni gleda....ako je ima dalekozor  :LOL: