APRILIA SRV 850

^^ok sad znamo da nisi bia sa tmaxom  :LOL:
pričati da je tmax brži i od srv-a i đepeta je presmišno,triba pristati lagati ovaj napaćen narod  :jesus:
ovaj srv ide AC 200 bez ikakvih problema,tmaxa nema u tom segmentu  (y)
 
DA-IM said:
^^ok sad znamo da nisi bia sa tmaxom  :LOL:
pričati da je tmax brži i od srv-a i đepeta je presmišno,triba pristati lagati ovaj napaćen narod  :jesus:
ovaj srv ide AC 200 bez ikakvih problema,tmaxa nema u tom segmentu  (y)

Nađi ga i dođi, nisi prvi.... i porazmisli malo o realnosti....200 km/h, gdje :misli:
 
joke said:
Nađi ga i dođi, nisi prvi.... i porazmisli malo o realnosti....200 km/h, gdje :misli:

daj ti malo razmisli o realnosti..SRV makar negdje moze 200km/h, a Tmax moze postic tu brzinu samo ako ga frljis iz aviona na 10000metara
 
Copy_0004.jpg
 
To i nije skuter za prosječnog vozača Kralja, koji je naučio mesarit ručicu gasa jer ima impotentih 500ccm između noga. SRV je ljude koji mogu i znaju iskoristit to što imaju, za sve ostale tu su alu podnice i sporCki nosači tablice. Rogovi su gratis na kuću. :mrgreen:
 
Tmaxa vole curice/sponze jos kad je vozac neki sminker s otvorenon kacigon, a kratki nosac table akrapovic je must have pogotovo se stavi variomat i spali kvacilo kad se zavrti pun gas na svaki semafor
 
gvo said:
To i nije skuter za prosječnog vozača Kralja, koji je naučio mesarit ručicu gasa jer ima impotentih 500ccm između noga. SRV je ljude koji mogu i znaju iskoristit to što imaju, za sve ostale tu su alu podnice i sporCki nosači tablice. Rogovi su gratis na kuću. :mrgreen:
Slažem se ......nemože to svak vozit
 
Totalno objektivno gledajuci,SRV na magistrali nema sta radit protiv tmaxa,mora bi se konstantno vozit na "nož" a to je malo teze jer skuter poprilicno uvija u zavojima,i prednji kraj dosta bjezi van,oprobano....doduse na GP-u a to je isti K
 
uozbiljite se :LOL:
tmax je odličan spoj svega i dobro drži cijenu i steka je status itd.
srv je brži i gotovo i nije za svakoga, je teži je teže se s njim igra po zavojima ali... brži je i bolje okida :angel:
https://www.youtube.com/watch?v=FOXmH8oMUgw

3,5 sek brži krug srv-a
uz to mislim da je vrlo ograničavajući faktor u ovom krugu bila niska nogara srv-a, koju za bržu vožnju treba skinuti, inaće stalno struže i neda veći nagib
 
^^ na ovom videu ubrzanja vozač aprilije naruči ćevape dok ovaj sa yamahom dođe  :mrgreen:
ipak je tu 320 ccm razlike i nema tu rasprave a mislim da SRV bez nekih velikih poteškoća i umijeća može držati putnu brzinu sa pravim motorima  (y)
neman pojma zašto je teško skiniti kapu takvim mašinama (gp-srv) koje će teško neko u bližoj budućnosti nadmašiti  (y)
ima sam prilike voziti sve te premium skutere i po meni je u vrhu sve stvar osobnih želja,recimo BMW je po meni napravio odličan skuter,spoj je svega a ima i ime  (y)
btw.a ovo koliko se čega prodalo je presmišno i apsurdno komentirati  :jesus:
osobno bi i volio uzeti srv jer je i po tome raritet samo takav,zašto voziti ono šta moje selo hvali  :mrgreen:
da se razumimo ja ovde ne gadim tmaxa ali da je u sve naj e bogami ni blizu  :021:
po meni je honda vrh ledenog brijega,amen  (y)
 
DA-IM said:
^^ na ovom videu ubrzanja vozač aprilije naruči ćevape dok ovaj sa yamahom dođe  :mrgreen:
ipak je tu 320 ccm razlike i nema tu rasprave a mislim da SRV bez nekih velikih poteškoća i umijeća može držati putnu brzinu sa pravim motorima  (y)
neman pojma zašto je teško skiniti kapu takvim mašinama (gp-srv) koje će teško neko u bližoj budućnosti nadmašiti  (y)
ima sam prilike voziti sve te premium skutere i po meni je u vrhu sve stvar osobnih želja,recimo BMW je po meni napravio odličan skuter,spoj je svega a ima i ime  (y)
btw.a ovo koliko se čega prodalo je presmišno i apsurdno komentirati  :jesus:
osobno bi i volio uzeti srv jer je i po tome raritet samo takav,zašto voziti ono šta moje selo hvali  :mrgreen:
da se razumimo ja ovde ne gadim tmaxa ali da je u sve naj e bogami ni blizu  :021:
po meni je honda vrh ledengoga brijega,amen  (y)
naravno (y)
 
ponovo ga vozio, i zaboravio da postoji ova tema jer su je tmaksaši ubili  :mrgreen:

strojčina što se tiče snage, a položaj sjedenja mi ne odgovara njegovoj snazi, kao da letim u stolici na kompjuteru
 
A di si je naša, s obzirom da se zadnjih godina prodaj broji prstima jedne ruke :misli:
 
joke said:
A di si je naša, s obzirom da se zadnjih godina prodaj broji prstima jedne ruke :misli:

U dugom selu, vezana je za biciklizam, neki k po hrvatskoj se organizira opet

čudi me tako slaba prodaja, vjerovatno osobe u marketingu ne rade svoj posao
 
joke said:
Ljudi su skužili....ništa čudno.

skužili šta, prosvjetli me  :mrgreen: al to iskreno govorim

motor u tijelu skutera, snaga je impresivna ako nisi zaluđen R-ovima, tek poslije R-a ovo bude sranje, i to tek preko 180... udoban... ja sam naveo šta mi ne paše, možda jer imam skoro 100 kila ali bi više volio (kao i svaki skuter) da nije dok vozim kao da serem, ili tijelo naprijed - noge iza, ili tijelo nazad - ruke gore kao na čoperu, ovo je nigdje, kao u školskoj klupi
 
joke said:
..nema ti spasa, kupi ga.
daj bože, ako budem htio imati 3 vozila... ubuduće za takve postove molim da potkrijepiš sa dokazima, jer ću ih uvažiti ako već hoćeš posrati bilo koje vozilo  (y)