APRILIA SRV 850

Author said:
daj bože, ako budem htio imati 3 vozila... ubuduće za takve postove molim da potkrijepiš sa dokazima, jer ću ih uvažiti ako već hoćeš posrati bilo koje vozilo  (y)

pa kako ću ti pokazati da je nema u statistikama :misli:
 
Pusti ti priće...govorio sam davno i na kraju je tako ispalo....gp je promašen projekt, srv ga je donekle ispravio, ali tržište nije oprostilo mane đepeta....evo hr statistika 2015. 1 jedincati komad, i to ostatak iz lagera 2014.

12837779_1667114593543237_1848159257_o.jpg
 
ja mislim da ih ima 5-10 kom u hr, ne bi ulazio u vaše skuteraške rasprave jer tmax je pila al da mu je bar ovolko snage... a što se tiče gp800 - valjda si na to mislio!?, viđao sam ih, mašina je ista, ima ih svuda i lete... ostalo je plastika, govorim o razlici

ne sumnjam da će yamaha uskoro ići na tu kubikažu (kao i ducati) i kvalitetom završne izrade biti bolja - jer je, al neće biti ispod 120k kuna, to je problem
 
Author said:
ja mislim da ih ima 5-10 kom u hr, ne bi ulazio u vaše skuteraške rasprave jer tmax je pila al da mu je bar ovolko snage... a što se tiče gp800 - valjda si na to mislio!?, viđao sam ih, mašina je ista, ima ih svuda i lete... ostalo je plastika, govorim o razlici

ne sumnjam da će yamaha uskoro ići na tu kubikažu (kao i ducati) i kvalitetom završne izrade biti bolja - jer je, al neće biti ispod 120k kuna, to je problem

Bez razloga i argumenata pričaš priću davno ispričanu i več zaboravljenu....

Copy_0004.jpg
 
dosadan si, a ta pederska slika je sranje, power je power i gotovo  :LOL: osim ako si u labirintu

utrkuj se sa najboljim tmaxom i srv-om od osijeka do dubrovnika bez stajanja i izgubit ćeš, točka. Meni vozilo treba za veću kilometražu a za kratke mogu i biciklom, jučer sam pedalirao 78 km i super mi bilo  (y) , zato sam ti jučer pisao o kilometraži a ti se uvatio krivina i ubrzanja
 
Author said:
dosadan si, a ta pederska slika je sranje, power je power i gotovo  :LOL: osim ako si u labirintu

utrkuj se sa najboljim tmaxom i srv-om od osijeka do dubrovnika bez stajanja i izgubit ćeš, točka. Meni vozilo treba za veću kilometražu a za kratke mogu i biciklom, jučer sam pedalirao 78 km i super mi bilo  (y) , zato sam ti jučer pisao o kilometraži a ti se uvatio krivina i ubrzanja

To što zamišljaš davno smo napravili....moš mislit onda koliko si zaostao u raspravi.
 
joke said:
To što zamišljaš davno smo napravili....moš mislit onda koliko si zaostao u raspravi.

dokaz prijatelju i platim ti ćevape i pivu, a i da je tako žao mi invalida koji je vozio 850 kubika
 
Author said:
dokaz prijatelju i platim ti ćevape i pivu, a i da je tako žao mi invalida koji je vozio 850 kubika

Sekvenca nenormalne razlike ubrzanja od skoro duplo konja na srvu......ima i 4 godine dakle, kamera je na mom TMaxu, "invalid" je Cosmo s foruma

https://www.youtube.com/watch?v=pciU44LqXqU
 
pa na forumu sam od 2008., to sam vidio 100 puta, cak su vam na youtube ukrali video i ima ga na sto accounta, ali to nije neki dokaz.

Voziti se 500 km i utrkivati se po splitu ništa ne znači, ovdje se samo vidi ubrzanje kao i ovdje dolje. TI moraš shvatiti da ovdje nije ugrožen tmax  :mrgreen: nego je jednostavno slabiji, kao što je bmw 320 lošiji od m3

https://www.youtube.com/watch?v=eM92Afr_i1c
 
meni je ovaj SRV pravo pila pa neka priča ko šta oće  :mrgreen:
po meni veliki mu je minus jedino nedostatak ABS-a
uživo mi je avion i pravo neobična pojava na cesti što je za mene samo ogromni plus  (y)
 
DA-IM said:
meni je ovaj SRV pravo pila pa neka priča ko šta oće  :mrgreen:
po meni veliki mu je jedino nedostatak ABS-a
uživo mi je avion i pravo neobična pojava na cesti što je za mene samo ogromni plus  (y)

ima abs i traction control
 
Author said:
pa na forumu sam od 2008., to sam vidio 100 puta, cak su vam na youtube ukrali video i ima ga na sto accounta, ali to nije neki dokaz.

Voziti se 500 km i utrkivati se po splitu ništa ne znači, ovdje se samo vidi ubrzanje kao i ovdje dolje. TI moraš shvatiti da ovdje nije ugrožen tmax  :mrgreen: nego je jednostavno slabiji, kao što je bmw 320 lošiji od m3

https://www.youtube.com/watch?v=eM92Afr_i1c

Čitaj sa razumijevanjem ....piše sekvenca.....išli smo i van grada.
 
tezno said:
Nema veze, sa ABS-om ili bez je to TOP među skuterima (y) kao i GP 800  :021:.

LP
bas tako.

Tmaxa sam probao prije nego sto sam sjeo na gpa i to je za plakat bilo, morao sam mu nogama pomoc da krene s mjesta :mrgreen:
Sram me bilo izac u promet s njim znajuci da kad dam gas da se osjecam ko na 300ccm naspram gpa.

Gp (i srv) ubijaju tmaxa u snazi, a kupit tmaxa da bi se bolje vozio po zavojima je fail. S maxi skuterom su zavoji nebitni. Ko da kupis suv za track day.
Ionak gp i srv lijepo jure po zavojima
 
ivan zgb said:
bas tako.

Tmaxa sam probao prije nego sto sam sjeo na gpa i to je za plakat bilo, morao sam mu nogama pomoc da krene s mjesta :mrgreen:
Sram me bilo izac u promet s njim znajuci da kad dam gas da se osjecam ko na 300ccm naspram gpa.

Gp (i srv) ubijaju tmaxa u snazi, a kupit tmaxa da bi se bolje vozio po zavojima je fail. S maxi skuterom su zavoji nebitni. Ko da kupis suv za track day.
Ionak gp i srv lijepo jure po zavojima


To je to  (y).Svakome svoje. I meni je ljep T-max ali znam zašto sam kupio GP 800 :D: Kod nas na cesti nema puno Ferrarija, kao što nema i puno GP-ja i SRV-ja. TO ti je exclusiva i nije za svakoga :). Mi sa našim snažnim - najsnažnijim maxi skuterima :021: uživamo u vožnji. Kakav je samo užitak kad opališ po gasu  (y) :021: :021::
 
Author said:
velik je, pojava  (y)

to je tvoj ?
pojava je.i meni osobno prije izbor baš zato jer je rijedak  (y)
ovakav isti baš ove boje jedna je  cura gonjala po st-u od semafora do semafora  :mrgreen: