asfalt

U Porecu kad padne kisa, opasno je i gurati :shock: :shock: :shock: :? :? :?
 
Kod nas je kada se ohladi,pa da ne pretjeramo 10-ak dana poslije toga kao ogledalo u većini slučajeva,tj. sav ovaj koji su zamijenili povodom izbora. :mrgreen:
 
Treba cijelu HR presvuc lezecim policajcima i zauvijek rijesit problem kvalitete asfalta. ZG je odavno krenuo tim putem  :)
 
Ima jedna anegdota koju mi je ispričao davno ugledni akademik iz Sarajeva (nemojte me držati za svako slovo bilo je to davno,zaboravih).
Ide ovako: tamo sedamdesetih bivša nam država htjela graditi autoput BG-Niš (ili BG-SA, nisam ziher), te tražili Amere kredu za isto. Satali se ugledni akademici iz struke u Beogradu i predstavnici Amera, kad ono šok, pred te akademike starkelje sjela ekipa amera tek izašla s faxa, ovi uvrijeđeni gledaju šta je ovo, no ameri se nedaju smesti te počnu: proučili smo vaš projekat te vam sa žaljenjem moramo reći da je nerentabilan, a obrazložit če vam prvo kolega stručnjak za promet, te se golobradi amer digne i počne: frekvencija prometa je premala da bi bilo rentabilno....bla..bla, diže se drugi predstavljen kao stručnjak za fuge: diletacije ovako izvedene proizvode preveliku buku pri prelasku pneumatika...bla...bla, treći se predstavi kao stručnjak za trošenje pneumatika: mješavina samog asfalta te isprojektirane krivulje zavoja dovodi do povečanog trošenja pneumatika..bla...bla...itd..itd.
Ovi su akademici naravno poludili i optužili ove za ono i ono.....

Osim poante u vezi školstva i naših egotrip-starkelja, poanta je između ostalog i u balansu habajučeg sloja: ispeglani-čuva gumu ali nemaš grip (puna bolnica), grubi-imaš grip al mjenjaš gumu svaki drugi dan (ekipa na gume potroši ko za još jedan autoput), jedno i drugo nerentabilno ili ti u prijevodu: mogli smo već imati dvostruku kilometražu autoputa (ko nema ili nezna ili ga nije briga plaća dvaput)
 
Sp33D said:
ocete uciti driftat sa cime god...samo dodite u istru ciljam na pulu i okolicu.. vec  u gornjem djelu istre pazin etc. je kvalitetniji tj noviji pa ima gripa.. a sve ostalo kada je sunce mozes si frizuru nastimat na asfaltu

Toje pravi rvacki asfalt!!!  :palacdolje:
 
3alfa3 said:
Treba cijelu HR presvuc lezecim policajcima i zauvijek rijesit problem kvalitete asfalta. ZG je odavno krenuo tim putem  :)

Istina, čudim se da na Goričkoj još nisu metnuli.
 
3alfa3 said:
Treba cijelu HR presvuc lezecim policajcima i zauvijek rijesit problem kvalitete asfalta. ZG je odavno krenuo tim putem  :)
Nemoj ni spominjat, često idem Bukovačkom do Remeta, za popizdit, cesta je sama po sebi "ležeči policajac", još su ih 10 najebali od Maksimira do Remeta!! :palacdolje: :mrgreen:
 
mladen59 said:
Nemoj ni spominjat, često idem Bukovačkom do Remeta, za popizdit, cesta je sama po sebi "ležeči policajac", još su ih 10 najebali od Maksimira do Remeta!! :palacdolje: :mrgreen:

E vidis, ja zivim u Remetama  :mrgreen:

Al dobro, ti nisu prek cijele ceste pa se da proc izmedju njih, al zato auto satirem samo tako i nemrem si pomoc


P.S.
Nemoj ic Bukovackom do REmeta nego Barutanskim jarkom - na drugom kruznom od Maksimirske nemoj gore u Bukovacku, nego lijevo po Barutancu.
Osim ako ne ides jos sjevernije od Crkve - onda ti je svejedno jer je lezecih ko dreka
 
loudpipes said:
zadnji slucaj u Rijeci-PROKLIZIO U ZAVOJU ZBOG NEPRILAGODJENE BRZINE
a mozda je asfalt u banani?

ovako izgleda asfalt na obicnoj gradskoj cesti u Skotskoj

ne vjerujem da se bas nesto klizu po ovome


Uploaded with ImageShack.us
taj asfalt mi baš i ne ulijeva povjerenje, isto ko i strugotine na cesti kod nas 8)
 
3alfa3 said:
E vidis, ja zivim u Remetama  :mrgreen:

Al dobro, ti nisu prek cijele ceste pa se da proc izmedju njih, al zato auto satirem samo tako i nemrem si pomoc


P.S.
Nemoj ic Bukovackom do REmeta nego Barutanskim jarkom - na drugom kruznom od Maksimirske nemoj gore u Bukovacku, nego lijevo po Barutancu.
Osim ako ne ides jos sjevernije od Crkve - onda ti je svejedno jer je lezecih ko dreka

ja sam doktorirao promjenu gornjih ramena na 156

pas mater i cestama  :palacdolje:
 
sid said:
ja sam doktorirao promjenu gornjih ramena na 156

pas mater i cestama  :palacdolje:

Ja jos nisam dosao do faze promjene dijelova ovjesa, ali to je samo pitanje vremena
 
Dođite na D8- dionica Senj- Sv. Marija Magdalena... 8)
 
3alfa3 said:
Ja jos nisam dosao do faze promjene dijelova ovjesa, ali to je samo pitanje vremena

147 i 156,

seleni i kugle gornjjih ramena (jos ak je jtd)

20 minuta za promjenu ramena nakon sto je skinut kotac i auto na krokodilki
 
sid said:
147 i 156,

seleni i kugle gornjjih ramena (jos ak je jtd)

20 minuta za promjenu ramena nakon sto je skinut kotac i auto na krokodilki

za kugle i alfe znam - vozio sam 33jku 14 godina (prvi vlasnik) - to je rak rana (izgleda svih) alfi.
 
mg749ie said:
taj asfalt mi baš i ne ulijeva povjerenje, isto ko i strugotine na cesti kod nas 8)

ne bih se bas slozio s tim
 
bmw m 5 said:
klasika....granitna primjesa asfaltu...nema sanse da se to ikad izlize...a ne kao kod nas...jebeni vapnenac...i za dvije godine eto ti ceste glatke ko tepsija.... :palacdolje:
e to se traži  (y)
to mi je totalna ludnica
nema do zabave po boku ... :wink:

ja sam cesto u potrazi za takvim cestama u okolici zagreba , ali ih je sve manje , osim nekih manjih gradskih cesta koje nemaju zavoje  :mrgreen: ...
tako ako ko zna di ima kakva krivudava ultra skliska cesta u okolici zg , slobodno neka napiše  (y)
 
markookram said:
e to se traži  (y)
to mi je totalna ludnica
nema do zabave po boku ... :wink:

ja sam cesto u potrazi za takvim cestama u okolici zagreba , ali ih je sve manje , osim nekih manjih gradskih cesta koje nemaju zavoje  :mrgreen: ...
tako ako ko zna di ima kakva krivudava ultra skliska cesta u okolici zg , slobodno neka napiše  (y)

Da nisi ti onaj koji proljeva sranja po zavojitim cestama?  :mrgreen:
 
Pava0001 said:
Dodjite vi u Bosnu i Hercegovinu da vidite sto je asfalt
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Iz prve ruke, istina do zadnjega slova. Danas prošao relaciju Sarajevo-Olovo-Kladanj-Tuzla, sve samo ne asfalt. Auto sa novim gumama, malo pala kišica, klizi ko po ledu, nadam se da tuda ne bum nikad sa motorom  :mrgreen: