Atestirao spuh na motoru :)

picolovac said:
Evo upravo vracen sa tehnickog kazu da nemam homogaliziran auspuh i zmigavce.moze se napravit na stp u preluku i radi to samo 1 covijek u Rijeci.Iako sam im pokazivao plasticnu karticu sto sam dobio uz auspuhe na kojoj je broj homogalizacije,da su predvideni za moj motor do vrijedi u EU ali ocito ne vrijedi u RH(netko je pisao da se samo pokaze na stp i da oni upisu u prometnu broj homogalizacije)ocito to ne sljaka

Zmigavci su mi led i imaju e oznaku da li to prolazi za upisivanje u prometnu?
u de je da ako imas abe /homologaciju ne unosi se u prometnu. za zmigavce je dovoljna samo e oznaka na njima i da desni bude na desnoj strani a lijevi zmigavac na lijevoj. za dnevna svetla ima extra oznaka nesto sa r i neki broj.
 
Bio jučer na tehničkom u HAK Varaždin i pitao za upis auspuha. Veli ispitivač da još nisu dobili nikakav naputak i da se to ne treba upisivati u prometnu. Dovoljan je samo da imate onaj homologacijski papirić koji ste dobili sa spuhom. Eto, svaka stanica ima svoje mišljenje.
 
prodajem homologaciju od Akrapoviča.  :mrgreen:
a počeli su yebavat jer su neki jeleni lopatari svojim postupcima ko Alfa dali ideju STP šta da rade.  :mrgreen:
 
vi se zajebavate, ali ja sam već gajbu piva zaradio jer sam sa svog motora skidao dijelove koji zadovoljavaju norme i posuđivao ljudima za registraciju ..... žmigavci, retrovizori.. pa čak i fuckin' lonac (za koji imam papire, ali nisam upisivao u prometnu) .... montiram na njihove motore, odu (ponovno) na tehnički (jer su ih vratili) i onda premontiramo nazad ..  :LOL:
 
angelo.ma said:
prodajem homologaciju od Akrapoviča.  :mrgreen:
a počeli su yebavat jer su neki jeleni lopatari svojim postupcima ko Alfa dali ideju STP šta da rade.  :mrgreen:
posto homologacija za akrapa..jel urezujes oznake na lonce,u cijeni dakako..?
 
angelo.ma said:
platiš piće kad dođeš u MA i dobiješ homologaciju  :D
more,javin se..mislija sam ionako do Deaka svratit,triba bi i killere napravit..nemam nista.. :cry:
 
U slucaju bilo kakve nejasnoce samo gas  :jesus: :LOL:

 
upisano nakon puno muke jer nisu znali sto upisati. Glavno da znaju u istoj toj STP traazit da bude upisano  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


IMAG0214_1_zps4ipff0vg.jpg
 
E alfa tebe bas puca zesce  :mrgreen:
jbte jednom godinu dana nisam podigo tablicu s tehnickog,bio nov
bike pa dok potvrdio mup nisam se vracao
Dodjem nagodinu a zenska na salteru veli 'evo ga'  :LOL: :LOL:
 
3alfa3 said:
upisano nakon puno muke jer nisu znali sto upisati. Glavno da znaju u istoj toj STP traazit da bude upisano  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


IMAG0214_1_zps4ipff0vg.jpg
sustav :shock: bokte, ko navođene rakete :LOL:
 
i onda će mu tu napomenu kad će vadit novu prometnu zaboravit upisat pa sve jovo nanovo :LOL: :mrgreen:
 
… pečat je lupit naopačke, ali to nema veze  :mrgreen:

ovo sustav; znači može biti komplet – i sa granama

:misli: ograničenje po db ne piše ili?
ispada moš ' voziti i bez DB k. i one bušene pločice, a budući da je sustav :LOL: ako
ne mjere CO2 čupaj i katalizator


- organ kad pogleda, niš' mu ne bude bilo jasno :mrgreen:  :LOL:
 
BTW  :mrgreen: kao da sam znao;

DADO+ said:
... ja prije par godina odem kod stvarno iskusnjare po tom pitanju i kažem;

de napravi, nek' bude sve po PS-u, samo da mogu ljude zayebavati (na forumu  :mrgreen: ) kako ja to imam,

a čovjek mi kaže; de ne budali ;) jel' ti misliš da njih 90% razlikuje neke stvari?  :misli:

... ako si ga otvorio (može i serijski ;) ) da grmi; tako da babe skaču s balkona - naravno da te budu makli s ceste

- tebi će pisati da imaš LV i to je to  :misli: ;)


... u konačnici - možda si ti zaista profitirao s tim  (y)
 
Mojim cirkusima nije kraj
Nakon što je jedini covijek koji je ovlasten raditit atest za motore u Ri bio na go,atest je napravljen.ali par dana nije poslan u V Goricu i sad tamo papiri stoje  jer covijek koji je zaduzen za taj predmet je po cijele dane na sastancima a meni rok od 10 dana istice

Traze od tebe nesto sto evidentno niti znaju niti umiju napraviti(da ne kazem da su svi u cudu kada sam im to dosao napravit jer to do sada nisu radili) cijeli cirkus kosta cca 450kn i još nije gotov
 
a sad razmisli kolko bi ti život bio jednostavniji da si produžio u drugu stp umjesto išao raditi nešto što si pročitao na moroni hr :LOL: :mrgreen:
 
Meni jučer srušili prijatelja na tehničkom zbog auspuha ,a inače vozi Z 750 i ima Leovincija sa db-kilerom ,, te da mu retrovizori nisu orginal ,pa zbog malih žmigavaca i na kraju zbog nosača tablice i lik na tehničkom mu kaže da sve što nije u tvorničkom stanju da se mora napraviti atest i upisati u prometnu,a sad na kraju koliko to bude koštalo sam bog zna jer izgleda da za svaku stavku moraš platiti :misli: