Atestirao spuh na motoru :)

Sve za pare  :palacdolje:
 
pih, to nije ništa.
ja ovo ljeto idem atestirati (skoro) pola motora:
blatobran, štop, žmigavci, bočni nosač tablice, volan...

  :mrgreen:

tibor_zg said:
jbt led baš bi mogo skočit do cvh da i meni ozakone "not for street use" full sustav :LOL:

ti mater i onda neko nekaj jamra protiv rvacke

buraz pa tu sve prolazi eeeee :mrgreen:

to na žalost ne ide  :?
 
Merla said:
pih, to nije ništa.
ja ovo ljeto idem atestirati (skoro) pola motora:
blatobran, štop, žmigavci, bočni nosač tablice, volan...

  :mrgreen:

to na žalost ne ide  :?

ti se zajebavas a ni sam neznas koliko si blizu istine,
kako je krenulo uskoro bumo morali atestirati i promjenu zraka u gumama, za simbolicnih 500Kn,
po gumi

jbg.
 
sid said:
ti se zajebavas a ni sam neznas koliko si blizu istine,
kako je krenulo uskoro bumo morali atestirati i promjenu zraka u gumama, za simbolicnih 500Kn,
po gumi

jbg.

ne zajebavam se  :wink:

(pogledaj motor na avataru pa će ti biti jasno kakvih problema imam na tehničkom)
 
Merla said:
ne zajebavam se  :wink:

(pogledaj motor na avataru pa će ti biti jasno kakvih problema imam na tehničkom)
ti imas problema jer si dal Chali da se vozi na njemu po gradu, slika se na njemu i javno obznanjuje te slike  :LOL: :mrgreen:
 
Praxa u EU je glede ispuha za motore:
sve što ima utisnutu homologacijsu oznaku-slovo E i brojke ne mora bit upisano u papire od vozila.
 
Jel more neko naštancat tih oznaka pa da riješimo stvar? :misli:
 
Zapru said:
ti imas problema jer si dal Chali da se vozi na njemu po gradu, slika se na njemu i javno obznanjuje te slike  :LOL: :mrgreen:

jesi ljubomoran?  :cry:

:mrgreen:
 
Merla said:
ne zajebavam se  :wink:

(pogledaj motor na avataru pa će ti biti jasno kakvih problema imam na tehničkom)

znaci probao na svojoj kozi tehnicke sultane u 'rvata.

mashala volje i zivaca  :shock:
 
sid said:
znaci probao na svojoj kozi tehnicke sultane u 'rvata.

mashala volje i zivaca  :shock:

ja nemam živaca za takve, ali zato imam prijatelje koji imaju prijatelje pa onda oni to obavljaju za mene  8)
ali i tome lagano dolazi kraj, počeli su i njih stiskati oni odozgo  :x
 
Merla said:
ja nemam živaca za takve, ali zato imam prijatelje koji imaju prijatelje pa onda oni to obavljaju za mene  8)
ali i tome lagano dolazi kraj, počeli su i njih stiskati oni odozgo  :x

Nabavi nove prijatelje!!
 
danc00 said:
Nabavi nove prijatelje!!

promijenit one gore pa nek prijetelji ostnu isti  (y)
 
Evo upravo vracen sa tehnickog kazu da nemam homogaliziran auspuh i zmigavce.moze se napravit na stp u preluku i radi to samo 1 covijek u Rijeci.Iako sam im pokazivao plasticnu karticu sto sam dobio uz auspuhe na kojoj je broj homogalizacije,da su predvideni za moj motor do vrijedi u EU ali ocito ne vrijedi u RH(netko je pisao da se samo pokaze na stp i da oni upisu u prometnu broj homogalizacije)ocito to ne sljaka

Zmigavci su mi led i imaju e oznaku da li to prolazi za upisivanje u prometnu?
 
picolovac said:
Iako sam im pokazivao plasticnu karticu sto sam dobio uz auspuhe na kojoj je broj homogalizacije,da su predvideni za moj motor do vrijedi u EU ali ocito ne vrijedi u RH(netko je pisao da se samo pokaze na stp i da oni upisu u prometnu broj homogalizacije)ocito to ne sljaka

Naravno da ne sljaka - fino 285kn u djep pa na atest  :mrgreen:
a onda nazad na forum da te proglase jelenom lopatarom ko i mene  :LOL:

Inace, proslo je vec 8 dana od mog atesta, a papiri jos nisu gotovi i jos nema upisa u prometnu  :LOL:
 
STP vrsi pregled (papirologija, fotke) ali papire salju u CVH gdje se obrađuje i vraca u STP tako da to moze potrajati......bit ce toga sve vise
 
Trebalo bi zaista poslati neki upit zasto ono sto je vec homologirano i odobreno za EU ne vazi kod nas? Nije li to isto kao i dvostruko oporezivanje.