ATT MOTO SUZUKI Split

Bob Rock said:
A Burgman ti je uglađen, komforan, kvalitetno izrađen, miran na cesti.. Kao auto da voziš..Ono, gospodski đir  :) ...Meni recimo, više paše Burgman 400 od 650-ke..

Paše ti manjak kilograma, kao i svakome .... a nemoj da te seki čuje da uspoređuješ 1 i 2 cil  :wink:
 
joke said:
Paše ti manjak kilograma, kao i svakome .... a nemoj da te seki čuje da uspoređuješ 1 i 2 cil  :wink:



Je, a i 400-tica je dosta uža..Bolje je kontroliram.. A seki i 2 cilindra  :) ...Meni to nije bitno, čak mi je i simpatično brundanje 1 cilindra 400-tke  :wink:
 
Bob Rock said:
Linčino  :D ..Imaš na vrhu stranice naš banner.. Klikni i šalje te na našu web stranicu...93.830,00 je cijena..
Ja san na Tapatalk
 
Bob Rock said:
Je, a i 400-tica je dosta uža..Bolje je kontroliram.. A seki i 2 cilindra  :) ...Meni to nije bitno, čak mi je i simpatično brundanje 1 cilindra 400-tke  :wink:
Znas sta....
Gotov si kad te vidin[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Znas sta....
Gotov si kad te vidin[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my internet mobile device



Ajde, nemoj se ljutit  :D ... I zovni me kad ti bude servis Kije  :wink:


 
Upravo iz posjete ekipi,fino uređen prostor i dobra ponuda motora.
Ugodna ćakula s Bobom
Najvece iznenadjenje su mi cijene....nerealno dobre


Poslano sa mog kancelara u češkoj koristeći Tapatalk

 
Nisam kupac tog japanskog smeca al me potiho raduje da p&b imaju konkurenciju, da joke ima opoziciju koja je normalna i da bob dobro radi svoj poso.

Ma..zapravo me zanima jel bob i u stvarnosti nosati stakor?
 
EnduroLab said:
Nisam kupac tog japanskog smeca al me potiho raduje da p&b imaju konkurenciju, da joke ima opoziciju koja je normalna i da bob dobro radi svoj poso.

Ma..zapravo me zanima jel bob i u stvarnosti nosati stakor?

zašto tebe iz daaalekog zagreba potiho raduje da joke ima konkurenciju  :shock:
šta je vama gori joke uradija  :LOL: :LOL:
u svakom slučaju konkurencija je dobra i nek se svak bori za svoj dio tržišta ali činjenica je da yamaha ima strašan asortiman u svakom smislu i po meni jedino šta im fali je adekvatan prostor,
skoro nikad parkinga nema  :palacdolje: