ATT MOTO SUZUKI Split

pitanje za sve suuuzukiljupce,
koji je model ima 4 auspuha a radi se o starijen modelu motora,
znači nije R tip motora nego je bio koliko se sićan ka neki uličar,bez vizira i bez oklopa  (y)
ima mi ga je bio susid i taj motor je kod njega bio ka nov,al doslovno  :021:
kad bi mi neko pokaza sliku odman bi ga pripozna  (y)
 
DA-IM said:
pitanje za sve suuuzukiljupce,
koji je model ima 4 auspuha a radi se o starijen modelu motora,
znači nije R tip motora nego je bio koliko se sićan ka neki uličar,bez vizira i bez oklopa  (y)
ima mi ga je bio susid i taj motor je kod njega bio ka nov,al doslovno  :021:
kad bi mi neko pokaza sliku odman bi ga pripozna  (y)
GSR 600 samo sta nisu 4 auspuha vec 2 i stop svitla [emoji16]

Poslano sa mog kancelara u češkoj koristeći Tapatalk
3a3d369b4ddd9c97944b8dda7f689879.jpg
 
Madura 1200 ili 700.

Cetri auspuha i nije R.

V4 motor
 

Attachments

  • Suzuki GV 1200GLF Madura 86  1.jpg
    Suzuki GV 1200GLF Madura 86 1.jpg
    35.9 KB · Views: 157
  • _MG_3443.jpg
    _MG_3443.jpg
    268.3 KB · Views: 166
^^nije,
radi se o starijem modelu,
ima je 4 auspuha i majko mila koja je ono simfonija bila od zvuka,milina  8)
taj motor je prodan negdi doli oko dubrovnika a taj moj susid i cila obitelj se iselila ima već dosta dugo vrimena tako da neman koga pitati  8)
uvik san ga pratio ka dite,iz garaže u garažu  (y)

singlica,tek sad vidio tvoj post,
je prika to je taj,odman si ga pogodija  (y)
kod ovoga je bio plave boje  :021:
 
sam sebe ispravljan,nije madura  :LOL:
je da san ga davno vidio ali ipak je GT 750,
kad san ga vidija plave boje odman se sitija  (y) (y)
i sad san 100% siguran  :mrgreen:
 
GT750, :shock: brz i opasan,  tzv "widowmaker" ( isti nadimak kao i Kawa KH750  :wink:)  GT750 nisu bili previše česti na cestama, ni domaćih a  ni stranih tablica...
Sjećam se samo jednog na ST tablice, (Napier ispravi ako griješim  :wink:)  krajem 70ih/početkom 80ih (lik živio na Blatinama).  Zvuk ni malo impresivan, barem meni. Pored melodije iz Baćukine Kave Z1000 sa 4u1 full otvorenim Marvingom GT750 je zvučala kao malo veća Jawa.  :mrgreen:
 
Bija je crveni u Splitu, vozija ga je sad pokojni Krako.

Poslano sa mob

 
Water buffalo


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Bob Rock said:
Je li misliš onaj polovni Burgman o kojem sam postao gore? On ne može na 3 rate. Na taj način prodajemo samo novi Burgman 650, GSX-R1000 i V-Strom 1000 . To ide preko OTP leasinga, uz 0% kamate.Kupac plati 35% odmah, a ostatak u 2 godine po pola....Ako ga zanima novi Burgman, imam crnog, sivog i bijelog za odmah...Cijena je 93.830 kn...
je, na novog sam mislija..a ima li tu kakvih skrivenih troškova? Bilo bi lipo kad bi ovi sta ga sef vozi isa tako, ili bar jos 5000 kn dole za cash..  :mrgreen:
 
LALA3 said:
je, na novog sam mislija..a ima li tu kakvih skrivenih troškova? Bilo bi lipo kad bi ovi sta ga sef vozi isa tako, ili bar jos 5000 kn dole za cash..  :mrgreen:



Nema skrivenih troškova..Za ovaj rabljeni, imaš poruku...
 
Zog said:
Bija je crveni u Splitu, vozija ga je sad pokojni Krako.

Poslano sa mob

Krakinog crvenog se sicam kroz maglu a puno bolje se sicam kad je sa Rickmanom ( kupljenog u Brace Lamice ) dosa isprid moje kuce pa sam mislija da cu se onesvistit i da je apollo 11 upravo sletija  :LOL: :LOL: :LOL:

Postoja je jedan na Blatinama a prije par godina sam vidio jednog ( octito je dugo bio sakriven ) kraj Radio Splita i isa je u
Piccila mladjeg dok je ovaj jos doli ima garazu.
Na zalost kod nas su sve vise manje bili umorni primjerci ali kad vidis uredan primjerak jos uvik je impozantan stroj.

Inace osim "Water buffalo" imena zval su ga i "Kettle" "Tea pot" "Radiator" ima je jadnik 100 nadimaka  :mrgreen: 

Gori na slici je MK1 sa tromelom a posli 73. su dosle disk kocnice ( naprid )
 

I jos jedna crtica iz povijesti

Suzuki GT550 ( koji je isto ima 4 auspuha ali je bio zracno hladjenje ) je vozio Ljubo Itom i sa njime je popio krv Ivi Kurobasi koje je vozio Norton Commando-a jer je Kuro donosija performance djelove iz Dunstall-a koji su kostali bogastvo da ga prodje i opet na kraju nije uspio  :mrgreen:

Tajna je bila u tome ( osim sta je 550 bio sam od sebe brz a Ljubo je uvik znao vozit ) sta je motor kupljen u Bonere u Italiji
( covik je inace vozio svjetsko prvenstvo a usput imao ducan ) pa je motor bio naturpijan da Ljubo nije ni znao za to
ali je zato isa ka raketa  :LOL: :LOL:
 
oceangoing said:
GT750, :shock: brz i opasan,  tzv "widowmaker" ( isti nadimak kao i Kawa KH750  :wink:)  GT750 nisu bili previše česti na cestama, ni domaćih a  ni stranih tablica...
Sjećam se samo jednog na ST tablice, (Napier ispravi ako griješim  :wink:)  krajem 70ih/početkom 80ih (lik živio na Blatinama).  Zvuk ni malo impresivan, barem meni. Pored melodije iz Baćukine Kave Z1000 sa 4u1 full otvorenim Marvingom GT750 je zvučala kao malo veća Jawa.  :mrgreen:

evo ja znam za jednoga i to san siguran,
tada a sad bivši gazda pošto je ima visine oko 2m čak mi je suza  parila mala ispod njega,
za mene je tada zvuk bija brutalan a od toga ima i nekih 25 god, :021:
zbog te suze san se i zaljubio u motore,
tada česte vespe su mi parile ka bicikle pored njega  :afro:

@ bobe samo naprid,
drago mi je da st dobije i dobar suzuki centar,
pored yamaha i honde neka tu i suze  (y)