ATT MOTO SUZUKI Split

Hvala vam ljudi na podršci  (y) ...Dolazi mi več dosta ljudi naručivati rez. dijelove i svi su zadovoljni što ih ne trebaju više čekati iz vani ili iz Noveme..Kamion s robom sa glavnog lagera u Mađarskoj nam stiže svako jutro, jer je tako uhodano sa Suzuki auto dijelovima. Komentari kupaca su stvarno pozitivni, očito smo napravili dobar potez...
 
Da dobar, predobar!!


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Bob Rock said:
Hvala vam ljudi na podršci  (y) ...Dolazi mi več dosta ljudi naručivati rez. dijelove i svi su zadovoljni što ih ne trebaju više čekati iz vani ili iz Noveme..Kamion s robom sa glavnog lagera u Mađarskoj nam stiže svako jutro, jer je tako uhodano sa Suzuki auto dijelovima. Komentari kupaca su stvarno pozitivni, očito smo napravili dobar potez...

ISkreno da ti recem ljudi su se umorili od arogancije pojedinaca i znam iz nekoliko primjera (ukljucujuci i moj )
da jednostavno nisu tili vise uci u neke ducane a kamoli kod istih kupit motor.

Cas svakome ali za svoje novce ne zelim slusati necije frustracije nego zelim korektnu uslugu.

Sa ljudima je zaista najteze raditi i prodavacima zaista nije uvjek lako ali ipak treba postaojati doza postovanja bez potcijenjivackih komentara.

Zato zelim sve najbolje i neka trud bude nagradjen jer je Suzuki skoro 20 godina u Splitu bio totalno zapostavljen

Svaka cas jos jednom (y)
 
 
Kako stojimo sa nabavom djelova za starije motore.Dali se i to da naručit.Suzuki GSX 750 81 god.Gume (4) između karba i kutije filtera zraka.Imam u radioni jednog od klijenta pa bi to naručio ako nema problema.
 
Ekipa preporucam Bob Rocka. Pocirija san do tamo i covik je za 10, i virujem da cete bit zadovoljni
 
ROMANISTA said:
Ekipa preporucam Bob Rocka. Pocirija san do tamo i covik je za 10, i virujem da cete bit zadovoljni
Pa naravno
To se znalo odavno
Brinia se o mojoj Kiji prije
Sve pohvale.......
Jedino mi je zaj sta sad nece bit u Koteksa

I ove ponude 1/3 x3 bez kamata je za svaku pohvalu



Sent from my internet mobile device
 
Bob Rock said:
Daj mi u poruci broj šasije..
     
Polovicon sedmice iden do Splita po djelove za BMW tako ču donit broj šasije i šolde za te djelove od Suze. (y)
 
Koliko su visoki kupci tih vstromova? Ima li ih izmedju 190 i 200? Mislim se uzet Versysa a sada kad je Suzuki 60km udaljen onda odmah ulazi u opciju.
Bob Rock said:
Evo, jutros smo prodali zadnji V-Strom DL650XA sa lagera.. Za sada imamo samo modele DL650A (sa alu felgama i bez plast.zaštite motora i ruku) ... XA model ćemo dobiti opet u 12. mjesecu...Sretno novom vlasniku, ide u Zadar  (y)
 
Na VStromu uglavnom završe ljudi koji su preveliki za druge motore. [emoji16]
Ima ih dosta, evo ja na 190 i vozim DL650, nisam imao potreba za nekim modifikacijama.
Viši ljudi stave kraće "dog bones" kako bi podigli motor.
 
Gilmour said:
Koliko su visoki kupci tih vstromova? Ima li ih izmedju 190 i 200? Mislim se uzet Versysa a sada kad je Suzuki 60km udaljen onda odmah ulazi u opciju.




V-Strom je dobar za visoke ljude..Ja imam 182 cm i kad stajem na semaforu dobro se rastegnem, jer su ravno ispod sica nogare koje te tjeraju da malo raširiš noge. U vožnji se stvarno komotno sjedi..
 
V-strom je taman za mene.195cm i 104 kg  :mrgreen:
ima san namjere doći pa ću baš pogledati jeli taj V-strom manji nego bi triba biti  :021:
 
Dali ste mi za mislit. Prvo moran prodat beverlya a drugo, mora se pojavit na njuškalu koji V-strom iz 2017.g. Drugo i nije toliko važno al ako ne moran najradije nebi isa za Njemacku po motor.
 
Evo i prvi testni skuter...
 

Attachments

  • 20181019_143443.jpg
    20181019_143443.jpg
    1.2 MB · Views: 233
Ovo bi moga doć provat da vidin zašto se kutije kunu u nj'.
 
A Burgman ti je uglađen, komforan, kvalitetno izrađen, miran na cesti.. Kao auto da voziš..Ono, gospodski đir  :) ...Meni recimo, više paše Burgman 400 od 650-ke..