ATT MOTO SUZUKI Split

liberty said:
super super, samo ti postaj slike, obogati forum informacijama (y)
uff...lijepo da i suzuki u tako velikom gradu ima svoju prodavaonicu/servis
samo naprid i nekako baš osjećam entuzijazam u svakom tvom postu u ovoj temi, i to mi je baš nekako cool i pozitivno i to mi je sve odlično :D

Upravo tako. Entuzijazam, korektnost, postenje, to se trazi. Cijena nebitna.

Nastavite samo tako dalje!!
 
digging bill said:
Neka vam mehaniku radi onaj mladi meštar iz Tomića  (y),onaj stari mi je zajeba novi motor iz kutije.


Raspitao sam se jutros o ćemu se radi..Da, to je priča od prije nešto više od godinu dana, dok još nismo imali moto-servisere, pa nam je sastavljanje i nulti servis obavljala druga firma. Sada je sve pod našom kontrolom..Zahvaljujem na opasci...Može samo pozitivno djelovati.  (y)
 
S radom počinjemo u ponedjeljak. Radno vrijeme je od 8-20 sati i subotom od 8.30-13. Nećemo raditi neku posebnu svečanost, već će tijekom prvih nekoliko dana tjedna u salonu biti zakuska i piće za sve posjetitelje  :) ...
Svi ste dobrodošli !
 
Imalo se je malo vremena, pa su legle nove naljepnice na mog ljubimca  :0648: ..Iz kompleta Suzuki Ecstar MotoGP...
 

Attachments

  • 20180922_121935.jpg
    20180922_121935.jpg
    1 MB · Views: 339
  • 20180922_122106.jpg
    20180922_122106.jpg
    1 MB · Views: 281
Danas sam obavio posljednje pripreme za sutrašnje otvaranje i napravio grešku  :mrgreen: ... Poveo sam kćer.. Tata kupi mi !!  :LOL:
 

Attachments

  • ambra burgman 200.jpg
    ambra burgman 200.jpg
    1 MB · Views: 508
  • Ambra gsx250r.jpg
    Ambra gsx250r.jpg
    932.7 KB · Views: 500
  • joke gsxr1000.jpg
    joke gsxr1000.jpg
    1.7 MB · Views: 525
Dobro bi joj dosla mala suzana ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Bob Rock said:
Da, i njoj se sviđa  :) ..Doduše, najdraži joj je model Van Van 200, ali taj nije trenutno u ponudi zbog eko normi...

Ajmo jedno pitanje da ne saljem na pp.

Znaci Suzuki Intruder M1800R je li uopce u ponudi kod nas

Imam kolegu koji je stvarno zainteresiran a posto je custom scena dobro izdusila u zadnjih par godina interesira je li zadovaljava EU emisijske norme i da li ga se uopce moze dobiti

Hvala
 
Nažalost Intruder nije u ponudi kod nas, jer ne zadovoljava euro4 norme..Isto se je desilo i s modelima gsxr600 i 750..
Najavljen je ulazak nekih modela ponovo na europsko tržište ove godine...