ATT MOTO SUZUKI Split

Bob Rock said:
Evo, prvijenac za isporuku je stigao  :D ..Bijeli V-Strom 650 A... S tvorničkog lagera za 3 radna dana  :shock:
Jeli se ovo naj brico u ST itnija konačno?
 
Bob Rock said:
Čovjek se je danas ukrcao na brod...Motor će odmarati koji mjesec.... V-Strom 1000 nemam još u salonu...
ma salam se za prikolicu, moze coviku bit milijun razloga zasto mu je bilo zgodnije tako..
a kad dode V-1000, javi u temu..nisam ih uopce vida po cesti, nikako naletit na kojeg
 
LALA3 said:
ma salam se za prikolicu, moze coviku bit milijun razloga zasto mu je bilo zgodnije tako..
a kad dode V-1000, javi u temu..nisam ih uopce vida po cesti, nikako naletit na kojeg


Može (y)
 
Evo ide jedan Burgman 400 u svijet (Split)  (y) ... Baš mi je drago da je čovjek odabrao crni s crvenim felgama, meni osobno najljepši  :)
 

Attachments

  • burgman2.jpg
    burgman2.jpg
    1.2 MB · Views: 265
  • burgman3.jpg
    burgman3.jpg
    1.2 MB · Views: 306
Neka, neka. Baš mi je drago kad je tako lipo krenilo. Moga bi i bonus do nove godine uletit...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
prpa said:
jbte, ide posao (y)



Je, krenulo je stvarno dobro, ali nisam iznenađen... Tržište motora kod nas je u porastu, a sad kada ljudi u Splitu imaju veći izbor, više će se i prodavati. Neka bude i kvantitete i kvalitete...Da svi budu zadovoljni  (y)
 
a Bobe moj kako cemo sad Kiju rjesavat.......nadan se da si osta straj i trepet u Koteksa
ovo na trecine je odlicna stvar.......

34 iljade kn godisnje za Vstroma1000  :misli:

yamaha i honda na aparatima :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Nema problema za Kiju. I jutros sam sam bio tamo  :mrgreen: ..Bolest je to ...Kad ti zatreba nešto, samo se javi  (y) ... Mislim da nema straha za nikog od konkurencije... Svi mi imamo neke svoje kvalitete i posebnosti koje se sviđaju kupcima...Ovaj posao treba raditi korektno i s puno ljubavi, pa rezultat neće izostati..
Od kvalitetne konkurencije se može puno toga naučiti...
 
Bob Rock said:
Nema problema za Kiju. I jutros sam sam bio tamo  :mrgreen: ..Bolest je to ...Kad ti zatreba nešto, samo se javi  (y) ... Mislim da nema straha za nikog od konkurencije... Svi mi imamo neke svoje kvalitete i posebnosti koje se sviđaju kupcima...Ovaj posao treba raditi korektno i s puno ljubavi, pa rezultat neće izostati..
Od kvalitetne konkurencije se može puno toga naučiti...

Diplomatski odgovor nema sta  :mrgreen:

Bolje bi bili da si ti u Bruxelles-u nego ovi nasi nesposobni kukumari

Ma u stvari bolje da si tu di jesi jer ce se konacno i Suzuki pocet vozit u Splitu ka sta je i red  (y) (y) (y)
 
Neki dan san vidija Jelavića tamo, je li on vlasnik?

Poslano sa mob

 
Napier said:
Diplomatski odgovor nema sta  :mrgreen:

Bolje bi bili da si ti u Bruxelles-u nego ovi nasi nesposobni kukumari

Ma u stvari bolje da si tu di jesi jer ce se konacno i Suzuki pocet vozit u Splitu ka sta je i red  (y) (y) (y)


Hvala  :wink:... Ja stvarno i razmišljam kako sam i napisao..Prije dosta godina sam uvozio polovne motore iz Italije i nagledao se njihovih salona i njihova načina rada...
U Splitu je super što imamo kvalitetnog zastupnika Yamahe P&B, čiji primjer treba slijediti, a sviđao mi se je i način rada Promota (Piaggio) iz Trogira, koji je nažalost zatvorio..
Takvu konkurenciju je zdravo imati... Gura naprijed (y)
Kupci takvih zastupnika se navikavaju na sigurnost, na dobru postprodaju.. Ne kupuju motore tamo gdje dobiju popust od 1000 kn, već svoj novac ostavljaju tamo gdje se mogu vratiti i obaviti siguran servis, ili ostvariti pravo garancije...To je bit svega i moja vodilja u radu...
Evo ručak mi je gotov :mrgreen: ...Raspisao sam se ..
 
Bob Rock said:
Jelavić ima garažu do nas...Stvarno ne znam čime se točno bavi...
E,  bija je u garaži do vas, punoj polovnih motora.

Poslano sa mob

 
Bob Rock said:
Od kvalitetne konkurencije se može puno toga naučiti...

Bob Rock said:
Takvu konkurenciju je zdravo imati... Gura naprijed (y)

Kupci takvih zastupnika se navikavaju na sigurnost, na dobru postprodaju.. Ne kupuju motore tamo gdje dobiju popust od 1000 kn, već svoj novac ostavljaju tamo gdje se mogu vratiti i obaviti siguran servis, ili ostvariti pravo garancije...To je bit svega i moja vodilja u radu...

Ispravno razmišljanje... (y)