Auspuh i registracija

A sta je s policijom u Italiji,imam skroz otvorene topove na dragstaru 1100.trebam li vratiti otiginale prije puta?
 
vlais ng said:
A sta je s policijom u Italiji,imam skroz otvorene topove na dragstaru 1100.trebam li vratiti otiginale prije puta?

preporucujem, nije vrijedno riskirati kaznu + slep do servisa ili kuce jer ti dalje s tim nedaju dok ne vratis u homologirano stanje  (y)
 
vlais ng said:
A sta je s policijom u Italiji,imam skroz otvorene topove na dragstaru 1100.trebam li vratiti otiginale prije puta?

a slovenska banda  :troll: :troll: :troll:

nevezano za ovu temu ali možda će nekom koristiti, dobih neki mail (morti je fake ili šala) da su slovenci na policijske avtiće kamere sa radarim sakrili u odbojnike tako da ih više opće ne kužiš..
 
banditić said:
a slovenska banda  :troll: :troll: :troll:

nevezano za ovu temu ali možda će nekom koristiti, dobih neki mail (morti je fake ili šala) da su slovenci na policijske avtiće kamere sa radarim sakrili u odbojnike tako da ih više opće ne kužiš..

Ma uopće me ne čudi,samo oni mogu biti toliko pokvareni,ali zapravo kako ljude dovesti u red i kako smanjiti stradavanja,nego po đepu!!!!
 
vlais ng said:
A sta je s policijom u Italiji,imam skroz otvorene topove na dragstaru 1100.trebam li vratiti otiginale prije puta?
nemoj se sekirati zbog njih. Zapeti češ još u sloveniji tako da....
 
snajper said:
Ma uopće me ne čudi,samo oni mogu biti toliko pokvareni,ali zapravo kako ljude dovesti u red i kako smanjiti stradavanja,nego po đepu!!!!

Istrazivanja su pokazala da novcane kazne, radari i slicno ne umanjuju broj ozljedjenih / poginulih na dionicama istog vremenskog razdoblja tak da ti izjava ne drzi vodu, nemoj me tjerati da trazim detaljno linkove istrazivanja
 
banditić said:
a slovenska banda  :troll: :troll: :troll:

nevezano za ovu temu ali možda će nekom koristiti, dobih neki mail (morti je fake ili šala) da su slovenci na policijske avtiće kamere sa radarim sakrili u odbojnike tako da ih više opće ne kužiš..


...s tim da treba znati da tamo nema tolerancije - koliko izmjere, toliko naplate.
barem je tako bilo prije 2-3 godine (a sumnjam da se promijenilo)
 
cRuNk said:
Istrazivanja su pokazala da novcane kazne, radari i slicno ne umanjuju broj ozljedjenih / poginulih na dionicama istog vremenskog razdoblja tak da ti izjava ne drzi vodu, nemoj me tjerati da trazim detaljno linkove istrazivanja

Aj baš traži    :jesus:


Btw : kog uopće briga kolko raje izgine na cesti  :misli:  šta nije samo bitno kolko se love naplati od kazni  :misli:  :mrgreen:
 
KING RR said:
Btw : kog uopće briga kolko raje izgine na cesti   :misli:  šta nije samo bitno kolko se love naplati od kazni   :misli:  :mrgreen:


Skoro. Valjda granicu postave tamo gdje vide da mrtav covjek vise ne placa kazne  :LOL:
 
3alfa3 said:
Skoro. Valjda granicu postave tamo gdje vide da mrtav covjek vise ne placa kazne  :LOL:

Sad su došli do pameti pa su na "crne točke" stavili veća ograničenja   :mrgreen:  onaj limit na 30 km/h je dao kontra efekat pa je broj smrtno stradalih znatno opo u odnosu na planirano    :LOL:   :cigle:
 
KING RR said:
Aj baš traži    :jesus:


Btw : kog uopće briga kolko raje izgine na cesti   :misli:  šta nije samo bitno kolko se love naplati od kazni   :misli:  :mrgreen:

neda mi se moram na posao  :LOL: :LOL: nac cu kad budem "radio"  :mrgreen:

ali izjava definitivno stoji, bitna je samo naplata, preventiva = 0 bodova
 
cRuNk said:
neda mi se moram na posao  :LOL: :LOL: nac cu kad budem "radio"  :mrgreen:

ali izjava definitivno stoji, bitna je samo naplata, preventiva = 0 bodova


To tebe, a mene pogotovo strašno pogađa    :jesus:  :LOL: :LOL: :LOL:
 
sad će krenut pljuvanje po  miliciji
:mrgreen: :LOL: :lolcry: :lolcry:
 
duxx said:
sad će krnut pljuvanje po  miliciji
:mrgreen: :LOL: :lolcry: :lolcry:



zašto je to "miliciji" baš u crvenoj boji? :LOL: :LOL:
 
zbog unutrašnjeg neprijatelja i SOE  :mrgreen: :LOL: :jesus:
 
vezano za temu (p...... offtopičari)

Bio prošli tjedan, imam LeoVince sa onim CE-om, reko frajer nema veze nego mora mjerit i mora se slagat sa plocicom na motoru. Izmjerio, sve bilo uredu.

Eto, tak da u hrv papiri znače isto što i oni od palome.
 
DacMan said:
vezano za temu (p...... offtopičari)

Bio prošli tjedan, imam LeoVince sa onim CE-om, reko frajer nema veze nego mora mjerit i mora se slagat sa plocicom na motoru. Izmjerio, sve bilo uredu.

Eto, tak da u hrv papiri znače isto što i oni od palome.

da, da...mada mi se ponekad čini da ne vrijedi jednako pravilo na svim stanicama odnosno upitno je poznavanje zakona i pravilnika onih koji rade tamo i koji bi ga trebali poznavati pa čak možda i provoditi, a o miliciji neču ni govoriti  :mrgreen:
 
pozdrav

evo i malo informacija o mjerenju zvuka koji bi se trebao obavljati na nasim prometnicama

kao sta doznajem od sluzbene osobe zvuk se nesmije mjeriti u naseljenim mjestima ili takozvano nesmije biti nikakvoh zgrada,kuca ili bilo kakvih objekata u blizini 100 metara nadalje uredaj mora biti smjesten na podrucu koje je zvucno izolirano od vanjskih utjecaja i nadalje mora biti cista povrsina cca 100metara kvadratnih da bi se uopce moglo pristupiti mjerenju glasnoce zvuka. nadalje samo savjet dobar odvjetnik i zalba na osnovu mjerena jacine zvuka na nasim cestama padaju vrlo brzo u vodu.
izvanredni teh? zanimljivo ali istinito ali samo tri teh.pregleda u hrv su ovlastena za mjerenje zvuka u idealnim uvjetima. tje da posjeduju prostor za to pa decki samo udrite nek se cuje!!! (y) :D :D :D :D :D
 
cuky750 said:
pozdrav

evo i malo informacija o mjerenju zvuka koji bi se trebao obavljati na nasim prometnicama

kao sta doznajem od sluzbene osobe zvuk se nesmije mjeriti u naseljenim mjestima ili takozvano nesmije biti nikakvoh zgrada,kuca ili bilo kakvih objekata u blizini 100 metara nadalje uredaj mora biti smjesten na podrucu koje je zvucno izolirano od vanjskih utjecaja i nadalje mora biti cista povrsina cca 100metara kvadratnih da bi se uopce moglo pristupiti mjerenju glasnoce zvuka. nadalje samo savjet dobar odvjetnik i zalba na osnovu mjerena jacine zvuka na nasim cestama padaju vrlo brzo u vodu.
izvanredni teh? zanimljivo ali istinito ali samo tri teh.pregleda u hrv su ovlastena za mjerenje zvuka u idealnim uvjetima. tje da posjeduju prostor za to pa decki samo udrite nek se cuje!!! (y) :D :D :D :D :D
Je, baš....
....pročitati PDF file u att za detaljnije info.