Auspuh za x9 180 2001.god.?

CapoST

New member
Pozdrav svima, zanimaju me vasa misljenja o navedenoj temi. Naime zanima me koji bi aftermarket auspuh bio najbolja zamjena za tvornicki na navedenom skuteru iz naslova? Kakva su vasa misljenja ili jos bolje iskustva te sto bi mi preporucili? Trazeci na netu nasa san LeoVince 4road za svoje prometalo. Kakva su iskustva sa tim auspuhom, poboljsaju li se performanse bar malo? Posla san mail Serdarevicu pa cekan njihov odgovor dal oni rade auspuhe za x9..unaprid hvala svima na info :)
 
Pretraži podforum o skuterima, imaš temu o 4t scoot auspusima ...
definitivno zaboravi serdareviće,kucelje,deake i slične ... od 1000 do 2000 kn za ne homologiranu buku
+ izgaranje vune na dnevnoj bazi+ne prolazak tehničkog je previše ...
uzmi  leo ili gianelli, oko 2 milje su ti, polovni oko milju,  db killer i gassss...
 
Moje iskustvo sa LeoVince 4Road je vrlo pozitivno.

Ali poboljsanje performansi nemoj ocekivati. Ni s njime ni s bilo kojim drugim "sportskim" auspuhom na tako maloj ccm bez dodatnjih ulaganja i štelanja.

Procitaj druge teme vezane uz problematiku, bilo je vec govora o tome x puta.
 
fala van lipa obojici na savjetima i smjernicama.kopa san po forumu i po netu te razgovara sa par pouzdanih ljudi ukljucujuci i servisera mi i dosa san do odluke da cu provat nabavit leo vince 4road priko oglasnika,naravno u dobron stanju..al nije mi prisa oglavu tako da ima vrimena :) svjestan san da necu dobit poboljsanje performasni al pak kontan da bi se bar minimalna razlika tribala osjetit,bar radi skidanja kilaze u odnosu na tvornicki auspuh..hvala jos jednon
 
znan znan,prelipo ga je vidit ovakvog..mislin da bi na mog plavog jos lipse izleda  :D ...nasa san jednoga u njuskalo: http://www.njuskalo.hr/dodatna-moto-oprema/leo-vince-4-road-oglas-2620124
dobro je sta je komplet sa granon al kosta..vidit cu jos..
 
evo gledajuci nacrte od auspuha za x9 180 i beva 200 na stranicama leovince-a reka bi da su grane iste a jedina razlika je u tri vide za zavidat nosac auspuha jer su krace kod beva,navoj je isti...