Automobili (nisu motori znam, ali mislim da ove zaista vrijedi pogledati)

v3kac said:
Nedavno mi je sapnuto na uho samo kaj je prilicno devastiran a pomalo ma napusta strpljenje za reinkarniranjem.
Ako stignete lako cemo...
 
Nemam više ni volje a ni vrimena za restauracije pogotovo tamo di  triba radit nove pragove a djelova nema za kupit.Primjer ,stari Bentley, ili Merc Pagoda  hrđav po zadnjim blatobranima al iznutra. 
Sad radim samo stare motore ali odmah kažem zainteresiranima da ako im se žuri nek si nađu nekog drugog.Još uživam u ovim novijim,lipo je čut 14-15 t okretaja .Samo da izađe sunce i eto me na cesti.  :LOL: :LOL:
 
barba said:
   
C klasa 197 cv.  Ide ko motor do 230 i onda elektronska  blokada.Sviđa mi se mašina. 

Za sad mi treba samo zadnji branik,ovaj je malo izneređen,takav kupljen.
Ka' motor od 70 ks :mrgreen:
 
Srki said:
911 iz 67 je kanta naravno, al složen vrijedi 100-200 soma ojra

Opel je onda bio grob, a danas je urna

ti si dete pa ne kujiš kijca razlike, drž se drota i švajs mašine :mrgreen:


Srki

Jesu te nahranili. Ne pricaj kaj neznas odi si serafi onu svabsku alfu sa dobosima.
 
barba said:
   
C klasa 197 cv.  Ide ko motor do 230 i onda elektronska  blokada.Sviđa mi se mašina. 

Za sad mi treba samo zadnji branik,ovaj je malo izneređen,takav kupljen.

Imam samo motor komplet viska i sve pod haubom kaj je.
 
v3kac said:
Imam samo motor komplet viska i sve pod haubom kaj je.
   
Koliko km i kn motor.    :shock:    :LOL:
 
v3kac said:
Jesu te nahranili. Ne pricaj kaj neznas odi si serafi onu svabsku alfu sa dobosima.

momak sa švajs aparatom i auto otpadom u dvorištu :LOL:

neuk i otporan na znanje, tipični milenijac, hipster sa tragovima brade, ljubitelj čvaraka i rejser wannabe :mrgreen:

švabska alfa je na prodaju, a sad smo u drugom filmu, okrenuta šilterica cijev od usisavača i transić ko suvozač  u JDM :LOL:



Srki
 
Kad smo kod mercedesa, ukoliko imate ili znate da netko ima, kupujem motor i getribu za mercedesa c klasu 350 benzin 200 kW.
 
Srki said:
momak sa švajs aparatom i auto otpadom u dvorištu :LOL:

neuk i otporan na znanje, tipični milenijac, hipster sa tragovima brade, ljubitelj čvaraka i rejser wannabe :mrgreen:

švabska alfa je na prodaju, a sad smo u drugom filmu, okrenuta šilterica cijev od usisavača i transić ko suvozač  u JDM :LOL:



Srki

Bravo maco vidim znalac i jos jedan entuzijast/kolekcionar...eto i mene hranili pa i ja postao sakupljac glomaznog otpada kao vrijedit ce...tak i tvoj 320 sa dobosima cudim se da te nisu vec zvali iz bmwa a o honditisima ne trosim rijeci.
 
v3kac said:
Bravo maco vidim znalac i jos jedan entuzijast/kolekcionar...eto i mene hranili pa i ja postao sakupljac glomaznog otpada kao vrijedit ce...tak i tvoj 320 sa dobosima cudim se da te nisu vec zvali iz bmwa a o honditisima ne trosim rijeci.

maco :mrgreen:

ne bi trebal pisat pijane poruke usred noći nepoznatima  :LOL:


Srki
 
svako ko ima bolji auto od tebe je ili šupak ili derpe😂



Srki
 
Napier said:
Svojedobno je blizu Splita u Mantu bio uguran motor iz Lotus Omege

Ako misliš na Mantu (Manta C) i Omegu iz Kaštela, nikad motor nije bio unutra.

U Mantu je bio ubačen jedino kilometar sat, motor (neispravan) je prodan Edi Galiću koji ga je popravio i ubacio u svoju Asconu.

Srki said:
svako ko ima bolji auto od tebe je ili šupak ili derpe😂



Srki

Najčešće oboje  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Drago mi je da si me ispravio

Inace se po gradu svojedobno suljala manta b2 sa senatorom ispod haube
 
Za sve supke i derpee, jedan Let3 Izgubljeni auto.
 

Attachments

  • 20191231_140417.jpg
    20191231_140417.jpg
    923.9 KB · Views: 142
  • 20191231_140400.jpg
    20191231_140400.jpg
    1.1 MB · Views: 106
  • 20191231_140342.jpg
    20191231_140342.jpg
    887.1 KB · Views: 115
Ova C koja je trebala udomit Lotusa, dosta vremena je imala taj 3,0 24, a imala je i c20xe.

Imali su zapravo nekoliko komada sa raznim motorima.

Ne bi reka da se šuljala  :LOL: :LOL: :LOL: