Bandit 600,650,1200,1250

Pokupao sam i sa nekakvim aditivima za gorivo ili jedno vrime sam točio jače gorivo, ali osim što dobije na odzovu gasa ništa nova, ostaju trzaji. To me živcira nevjerovatno. Ali meni je to samo na vožnji do oko 2500okretaja, kasnije nema nikakva prekidanja

mislim da meni isto lagano trza na tim niskim, ali više mi se čini da je to do ima gasa/nema gasa.. tu baš moraš biti fest nježan..
uglavnom, na tim okretajima sam jedino u prvoj dok krećem i dalje uvijek oko 5+ i skroz lijepo radi.. - mislim oko 85 tkm i sve super.. - svjećice iridium, mislim denso. bandit 650 k8
 
Koje prednje pločice bi najviše odgovarale gsx 1250, uglavnom penzionerska vožnja?
ja bi rekao original.. u početku sam petljao sa zamjenskim, pa neke cvile, pa imaju pločicu/nemaju, pa se to prebacuje sa originala.. pa potrošilo diskove uzdužno, čudno nešto.. - bili valoviti, nisu tresli, ali ako bi stavio nove pločice, dodirna površina bi valjda bila 20%.. - tu promjenio diskove i pločice, original i sad opet sve super.. jbga, vjerojatno ima boljih rješenja zamjenskih, ali hrpa teorija i malo vremena, a ja se fino vozim, pa je original ok.
lanac jedino nije original, prednji zupčanik je (original ima onaj gumirani dio, zamjenski zuji).. to je za 650, pa sad..
 
Gledam prominit na velikom banditu auspuh, cisto me zanima dobit malo jacine i dubine u zvuku, posto je sa originalnim ko elektro motor, zanima me koji se po vama pokazao najbolji izbor, tj koji najbolje zvuci
Jucer sam cuo Yamahu Fjr sa Bos-om i odusevio me zvuk, bas onako dubok a ne preglasan...gledao sam na njihovoj stranici i svida mi se sta im lonac jako slici na original...kakva su vasa iskustva..
 
Gledam prominit na velikom banditu auspuh, cisto me zanima dobit malo jacine i dubine u zvuku, posto je sa originalnim ko elektro motor, zanima me koji se po vama pokazao najbolji izbor, tj koji najbolje zvuci
Jucer sam cuo Yamahu Fjr sa Bos-om i odusevio me zvuk, bas onako dubok a ne preglasan...gledao sam na njihovoj stranici i svida mi se sta im lonac jako slici na original...kakva su vasa iskustva..
imam ja Bosa, javi se pa možeš probati
 
  • Like
Reactions: spalatum
Gledam prominit na velikom banditu auspuh, cisto me zanima dobit malo jacine i dubine u zvuku, posto je sa originalnim ko elektro motor, zanima me koji se po vama pokazao najbolji izbor, tj koji najbolje zvuci
Jucer sam cuo Yamahu Fjr sa Bos-om i odusevio me zvuk, bas onako dubok a ne preglasan...gledao sam na njihovoj stranici i svida mi se sta im lonac jako slici na original...kakva su vasa iskustva..
bilo koji osim originala...
ja kupio polovni shark ni ne znam tocno model, ali ima homologaciju i upisan je u knjizicu.
sa originalom na 120 nisam znal jel motor radi il je krepal.
osobno bih isto radije Bos auspuh, jer ima dubok zvuk, a izgledom izgleda kao da je dosao s motorom, ne odudara izgledom

ne znam od kud si, tu nas bajker ima vise vrsta auspuha pa si pogledaj, nesto je i na akciji jos ja mislim

inace, pozdrav ekipi, ja sam uglavnom cital tu po forumu,
nis pisal previse, a od ove godine imam Bandit 1250 S iz 2007.
pa cu pratit grupu, a imam jos i 100 stranica cca za procitat :rolleyes:


joža iz duga rese, zivjeli 🍻🥂
 
Pitanjce ,koje ulje sipati u bandita 600 2002 ? Gradacija i marka .. shell,motul 5100 ,nesto trece,cetvrto?
 
Novo ulje i progresivne opruge? Bandit je generalno "tezak" motor koji upije cudo toga od ceste i opcenito ne umara vozaca bas radi toga.
vise ne znam ni di sam stao sa citanjem , malo sam se pogubio, pa ako netko vidi post,
zanima jel netko stavljao progresivne opruge na bandit 1250 sa iz 2007-me...

sad cu mjenjat semeringe i ulje, pa razmisljam kako malo otvrdnut taj mekani prednji kraj...
staviti malo vise ulja, staviti gusce ulje, ili da progresivne kupim...?
na Yamahi TDM sam stavio progreivne opruge i gusce ulje, to je bio drugi motor
 
A gume,na njemu su neke mitas sport izgledaju ko nove ali su dot 15 prednja i zadnja 18..definitivno treba zamjenit il ne?
 
Oko toga su mišljenja podijeljena, čuti češ od "obavezno mijenjaj" do "vozi Miško". Ako su u balansu, nisu jajolike i dobro drže, ja bi ih odvozio do kraja. Ako su ti sumnjive, ne ulijevaju povjerenje-mijenjaj.
 
  • Like
Reactions: M410
Oko toga su mišljenja podijeljena, čuti češ od "obavezno mijenjaj" do "vozi Miško". Ako su u balansu, nisu jajolike i dobro drže, ja bi ih odvozio do kraja. Ako su ti sumnjive, ne ulijevaju povjerenje-mijenjaj.
Izgledaju dobro a sad jel drze ne znam jer je tek kupljen i ne vozen orevise a i ja sam pocetnik
 
Pitanjce ,koje ulje sipati u bandita 600 2002 ? Gradacija i marka .. shell,motul 5100 ,nesto trece,cetvrto?
Ja sam sipao gradaciju koju fabrika preporučuje a to je 10w40, Fuchs Silkolene comp4 polusintetika, motor ima pređenih 70.000km, najpre sam razmišljao sipati 15w50 ali su me odgovorili od toga.
 
Ja sam sipao gradaciju koju fabrika preporučuje a to je 10w40, Fuchs Silkolene comp4 polusintetika, motor ima pređenih 70.000km, najpre sam razmišljao sipati 15w50 ali su me odgovorili od toga.
Zbog cega su te odgovorili od 15w50 ?
 
Ja sam sipao gradaciju koju fabrika preporučuje a to je 10w40, Fuchs Silkolene comp4 polusintetika, motor ima pređenih 70.000km, najpre sam razmišljao sipati 15w50 ali su me odgovorili od toga.
Evo da skratimo...
 

Attachments

  • IMG_20211229_212401262.jpg
    IMG_20211229_212401262.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: frulex and Nino777
Masa ljudi jednostavno ne kuži gradacije ulja i to mi nije problem. Veći mi je problem kad me netko uvjerava u ispravnu gradaciju ulja a sam ne zna što znače brojke u gradaciji 😁😁🤣.