Benelli Trk 702X

@t0malito imam previse slobodnog vremena pa mi stalno gluposti padaju na pamet. Od prije par dana razmisljam i auto da promijenim :mrgreen:
Beverly sam htio uzeti dodatno, tj. bez da prodajem jednog od ova dva, ali bih stvarno smijesno izgledao na njemu. K‘o gorila na djecjem triciklu :mrgreen:
@DiAbLeRo da moras birati da jedan od ta dva vozis narednih 10 godina i da ti bude jedini motor, za sta bi se odlucio?
 
Odabir je jednostavan. Da na idućih 10 godina uzimam samo jedan i jedini stroj, bio bi to X-adv bez sekunde razmišljanja. Obzirom da volim eksperimentirati te da si srećom mogu priuštiti više različitih motora i skutera, trenutno je moj izbor Benelli.
 

Attachments

  • IMG_20230831_205724.jpg
    IMG_20230831_205724.jpg
    5.8 MB · Views: 0


 
Ako budu poduzetni u prodaji i servisu kao sta su bili sa Kymcom onda bas za ST podrucje i nije neka sreca.
 
lijepo stvarno izgleda motor. meni bi bilo najgore uzeti ga kad istekne ta akcija s besplatnim koferima, ne bi mogao pljunuti 8500 eura za goli motor kad znam da sam propustio dobru akciju :D
Haha, i meni slicna stvar u glavi...
Svida mi se jako taj paket po ovoj cifri.
Teoretska pouzdanost malog stroma ili Hondinih 500tki mi ni blizu ne nadoknaduje njihovu nezanimljivost (eventualno joj pridonosi :mrgreen: ).
Problem je, kako kazes, kad prode ova akcija, nece mi se svidat cijena, osjecat cu se da placam previse.
Zanimljiva je ta psihologija kupnje i prodaje.
 
  • Like
Reactions: seki22 and t0malito
Kad djeca budu vece, uzet polovni drk502 za 1000e i sa zenom ici u gorski kotar u gljive...da ga jebes bit ce pouzdaniji od ducatija
Nikakva pouzdanost nemože zamjenit otvoreno suvo kvačilo na semaforu.
😂
 
  • Love
Reactions: ODST
al prodaju se benelli i idu, ne znam nisam čuo ni pročitao negdje da je krepao, ostavio nekoga na putu, da ima neke mane, neka upozorenja tipa "ne kupujte"...

To je zato jer te ne zanima, pa nisi čitao.
Na 20 revjuova MCNovih korisnika za 502, imaju 3-4 kritična; od problema sa strujom, do problema s mjenjačem.
Na otprilike isti broj revjuova za cb500x, nema nikakvih kritičnih problema.
Sad, netko će reć, što je 20ak% šanse za kvar? Za peri-deri svakodnevni motor - meni osobno previše.
Sugerira da lova koja je trebala otić na Q&A, je otišla na đinđe mindže i talijansko ime.
 
pa ne zanima me... sumnjam da ću ikad vozit išta drugo osim honde ili moooožda eventualno nekog drugog japanca...
al te benellije viđam i ljudi ih voze... imaju i ostali brendovi problema, zato kažem pričekat par godina da ispeglaju pizdarije i bude to ok.
i moja honda nekad neće vruća upali... i jebaji ga... stani 5min da se oladi malo i ide ona, sve je to ok, ali...al eto, issue...honda... pouzdanost ovo ono...
 
  • Like
Reactions: Napier
Biće ste tako i ženu u životu birali. Ono, ružnjikava je, pojma nema kuvat, očajno se je*e ali je zato pouzdana u 3 p.m. I piše lektiru k'o Čehov...

:LOL:

Samo opušteno, ja ću se za vas žrtvovat kao beta tester!
 
Prvi servis odrađen, 96 ojra ales inkluziv, 1300 km se vrti a meni sve ovo vrijeme ista misao u glavi: "ovaj stroj za ovu lovu se ne bi smio ovako dobro voziti, biti ovako udoban, šaltati ovako glatko, biti ovako solidan i čvrst te nadasve, izgledati ovako dobro!" Ali eto, izgleda da su braća talijani zajedno sa braćom kinezima uboli neku čarobnu formulu.

:giggle:
 

Attachments

  • IMG_20230827_154334.jpg
    IMG_20230827_154334.jpg
    5.6 MB · Views: 0
Prvi servis odrađen, 96 ojra ales inkluziv, 1300 km se vrti a meni sve ovo vrijeme ista misao u glavi: "ovaj stroj za ovu lovu se ne bi smio ovako dobro voziti, biti ovako udoban, šaltati ovako glatko, biti ovako solidan i čvrst te nadasve, izgledati ovako dobro!" Ali eto, izgleda da su braća talijani zajedno sa braćom kinezima uboli neku čarobnu formulu.

:giggle:
Potvrđujem sve navedeno. Provozao danas trxića. Vizualno, motorić je nevjerovatno kvalitetno napravljen. U dosta detalja čak nadmašuju talijansku školu designa i strojogradnje. Dapače. Odlično se vozi i možda bi jedino na kočnice i ovjes imao primjedbu ali sjeo sam na njaga nakon gs a. Pogledom na cjenik ovi sitni nedostaci ne mogu se svesti pod nedostatke. Snagu razvija linearno a nakon 4000 o/min osjeti se lijep dodatni potisak. Mjenjač odlično odrađuje svoj posao. Meko i precizno.
Suma sumarum vrijedi svakog centa. Ne kužim gdje su talijani i kinezi zeznuli sa matematikom ali u odnosu na konkurenciju 10000 € bi bila realna cijena. Ali to nije sve. Do kraja 9 mj dobivate uz njega i set noževa u vrijednosti 1000 €.

Ps. Alu kofere x 3
 
Potvrđujem sve navedeno. Provozao danas trxića. Vizualno, motorić je nevjerovatno kvalitetno napravljen. U dosta detalja čak nadmašuju talijansku školu designa i strojogradnje. Dapače. Odlično se vozi i možda bi jedino na kočnice i ovjes imao primjedbu ali sjeo sam na njaga nakon gs a. Pogledom na cjenik ovi sitni nedostaci ne mogu se svesti pod nedostatke. Snagu razvija linearno a nakon 4000 o/min osjeti se lijep dodatni potisak. Mjenjač odlično odrađuje svoj posao. Meko i precizno.
Suma sumarum vrijedi svakog centa. Ne kužim gdje su talijani i kinezi zeznuli sa matematikom ali u odnosu na konkurenciju 10000 € bi bila realna cijena. Ali to nije sve. Do kraja 9 mj dobivate uz njega i set noževa u vrijednosti 1000 €.

Ps. Alu kofere x 3
Jessy & Diablero, poznam vas obojicu. Nemogu turopoljac i dalmoš biti tak jedinstveni u nastupu osim ako nisu generalni uvoznici za Benelli. Pa nisam ja od jučer.