Bev 250, dva problema sa uljem... :-(((

Status
Not open for further replies.
Na žalost dihtung dekla nije riješio moj problem......baš sam jučer checkirao ulje nakon cca 700 pređenih km od nadolijevanja i opet je na minimumu.....meni se to čini previše....a kako za 2 tjedna idem na more (s autom) ostavit ću motor na servisu pa neka ga cijelog raskopaju i vide u čemu je problem....

btw....pitanje za vlasnike quasara 250....koliko vam u prosjeku treba km da ulje padne sa max na min ?
 
koliko km ima taj tvoj turer, otpeljaj ti njega na servis i nek se zajebavaju ovi u servisu. dihtunzi nisu spomenuti pa oni idu u garanciju . jesi možda pogledao kakav ti je filter za zrak, crna kutija iznad dekla, jel ti masna podloga donja od te kutije . ako je masna onda ti ulje ide prema gore kroz odušak što nebi smjelo osim u manjim količinama zanemarivim.
 
Ja uopće neznam kaj je to potrošnja i dolijevanje ulja....ustvari, za sve probleme kaj tu čitam o bevu jedva da vjerujem... imam 17000 km,  samo redovni servisi, toči, vozi... (y) (y)
 
servis, da se nebi desilo da ostanješ bez ulja i onda bu teža havarija.
 
mrcina said:
servis, da se nebi desilo da ostanješ bez ulja i onda bu teža havarija.

bez brige....picajzla sam po tom pitanju...pa je sad svaki dan kontrola ujutro i pored motora je litra uvijek....tako da po potrebi nalijevam....a ne idem na duga putovanja da bi se tokom vožnje potrošilo....
Jbg...treba mi motor...a za 2 tjedna idem na 2 tjedna na more, pa ću ga onda ostaviti na servisu.....

Jedino što mi je jako čudno što motor radi ko urica, ide potpuno identično kao i svaki drugi quasar 250....ne dimi niti najmanje niti na 140 km/h....ma sve 5....samo ta potrošnja....
Iz iskustva sa autom (ne mojim), kad troši ulje uvijek neki problemi.....gubi snagu, dimi bijelo/plavo, trokira....ma sama sranja.....ali bev ništa....a pije j***** ulje....
 
BaDly said:
bez brige....picajzla sam po tom pitanju...pa je sad svaki dan kontrola ujutro i pored motora je litra uvijek....tako da po potrebi nalijevam....a ne idem na duga putovanja da bi se tokom vožnje potrošilo....
poznato mi je to!  :LOL:
 
BaDly said:
Iz iskustva sa autom (ne mojim), kad troši ulje uvijek neki problemi.....gubi snagu, dimi bijelo/plavo, trokira....ma sama sranja.....ali bev ništa....a pije j***** ulje....
sam ti zezaj!  :jesus:

potrosnja ulja nema veze sa trokiranjem i gubljenjem snage ,cak se i ne vidi neki strasni dim ako je katalizator gore.  :wink: barem kod auta.
 
BaDly said:
Jaaaooooo pa tko je to tu.....  :D :D

Lepi...nisam mislio na tvoj bolid....ima mi frend problema sa uljem i simptomi su gore....  :wink: ....ali da...sjećam se i tvoje sage o ulju....
:bananapivo:

the saga goes on!  :LOL:

aj javi se za pivu pa cu usput baciti oko na skuter.  :wink:
 
BaDly said:
Na žalost dihtung dekla nije riješio moj problem......baš sam jučer checkirao ulje nakon cca 700 pređenih km od nadolijevanja i opet je na minimumu.....meni se to čini previše....a kako za 2 tjedna idem na more (s autom) ostavit ću motor na servisu pa neka ga cijelog raskopaju i vide u čemu je problem....

btw....pitanje za vlasnike quasara 250....koliko vam u prosjeku treba km da ulje padne sa max na min ?

u mojoj temi o x9 imaš malo o ulju i potrošnji ulja (y)

npr. u zadnjih prilićno žestokih 600 km nije potrošio ni kap, jer je ulje svježe, tek izmijenjeno :wink:
 
ev0o ja gledao danas poslije vožnje ulje mi na max ali crno , niš čudno več dobrih 400km mi svjetli uljara za zamjenu ali još nije 24000 km pa neču, pričekat ću još malo.
 
Status
Not open for further replies.