BEVERLY 400ie ali ne Tourer

bepipi said:
ma šališ se :misli:
pa ovo je mutant od motora,  :palacdolje:nije da sam neki modni mačak i o ukusima se ne raspravlja ali....
imaš sada na njuškalu jedan bev od 400 i.e i na prvi pogled mi se čini ok. ako ti nije previše 19000 km.
Vjeruj nije to ništa za te motore. :D
a onaj motor prije pokušati ču izbrisati iz pamčenja, pa nisam ni znao da postoji tako nešto - ma dajte ljudi
za šta je taj motor, čemu uzdignuti prednji blatobran :misli:
brrr....

pa da zahebe one kojima se sviđa BMW 1200 GS  :LOL:
 
vidim da si tu koma , izbrisao sam neke djelove da ne vrjeđam vlasnike tog
motora, ali sve u svemu nije ljep :palacdolje:
 
ni je ni meni lijep  x evo
to sam stavio kad sam spomenuo njuškanje po netu i spominjanje malih kilometraža
vidio sam ovaj sa 19000km
lijepi je  :D
al kad sam već ovako dugo u pauzi bez dva kotača, onda ću pričekat da skupim za novi
nadam se da mi neće ništa iskrsnut, jer nakon prometne sve neke iznenadne situacije
kak se kaže strpljen spašen
budem opet sjeo na Beverly, pa makar to bilo za godinu ili ne daj Bože više
pa da Vam javim svoje dojmove i putovanja Beverly-em  (y)
 
spartacus said:
Mislim da imaju mojeg jos u prodaji u Moto Mondu u Zagrebu i garantiram ti za njega da ces se lijepo navozati jer sam ga pazio ko bebicu.Ima puno kilometara ali makar znas da je odrzavan kako treba i nisu skidani kilometri a nabijeni su na putovanjima, sto puno znaci. Vjeruj mi kupiti skuter star 3 godine sa 6000km je cudno svakako i ne vjerujem da je ista u boljem stanju nego moj sa 41000. Voznja u kratkim relacijama po gtradu uvijek na hladnoj makini a vecina i ne zna voziti pa na hladno stiskaju gas do daske jer ih nije briga ionako ce ga prodati misle pa ti vidi. Ja vise nemam nista od toga da ga reklamiram ali stvarno je u super stanju i sve je na njemu bilo servisirano neposredno prije prodaje jer nisam bas planirao sve to s GP-om tako je doslo naglo kao i puno drugih stvari u mom zivotu :) Ako zelis Beverly 400 toplo ti preporucam da odes u Moto Mondo po moj bivsi ako ga jos imaju

jel to tvoj bivši?
kaj mu od stajanja opada kilometraža :mrgreen:
 
vjetar u kosi said:
jel to tvoj bivši?
kaj mu od stajanja opada kilometraža :mrgreen:

vjetar u kosi me preduhitrio

baš sam pogledao na netu i vidim Beverly 400
i koliko se sjećam takav je bio isti rabljeni sa 40000km, ne sa 20000km

za Moto mondo samo riječi hvale, al nakon ovog su mi pali u očima
 
evo nadjoh jednu vrlo interesantnu temu...do jutros sam imao beverly 400ie/ovaj raritetni/.samo rijeci hvale...bilo bi dobro kad bi svaki beverly bio takav.preso sam sa njim 35.000kilometara.niakvih ulaganja,osim ulje,filter,rolnice,gume/jednom/,svjecica...plocice naprijed...i mislim da je to,to.izuzetan skuter.e,sad pojma nemam sto da kupim.imam zx6r 2001...ali bez skutera ne dolazi u obzir,jer i zena vozi (y)
 
Koje odlicno prometalo!! kupio sam novi 2007 i nikad nisam kune ulozio u njega osim servisa. Najbolji beverly ikad.
Trebalo mu je malo da uhvati gas ali kad bi ga uhvatio postajao je munja. Vozio sam i sve druge beverlije ( i nove ) al;i ovaj je nekako pogodjen. I jos uvijek lijepo izgleda u metalik sivoj boji. Samo dobra iskustva
 
Mozda dizem thread iz mrtvih, al reko da pitam gdje su se nekad okupljali ljubitelji Bev 400 i.e.

Da li je itko možda zainteresiran za kupnju jednog super očuvanog crnog primjerka? Uskoro možda selim pa će najvjerojatnije ić u prodaju. Ne bih htio da se ovaj post shvati kao "oglas" jer nije nužno te prirode, više "udomljavanje". :)
 
Malo dizem temu, zanima me kolko su visoki soferi od beverlya, ja sam 183, pa ne znam jel ima mjesta za koljena, radi "odrezanog" sica :)