BEVERLY 400ie ali ne Tourer

meni beverly je odličan,prezadovoljan san s njim! 80% mi e gradska vožnja a ovih 20% mi je koi put vikend vožnja par puta su pali veći đirevi. ja ga poprilično gazim po zavojima i nisam primjetio da je nešto nestabilan,dapače  (y) (y) al da je malo više snage nebi škodilo  :mrgreen:
 
tak je dečki...
eto svi se gotovo pa slažemo u istom ako govorimo o 400,...
naime svi koji ga vozimo,  vjerojatno smo kako se meni čini i prerasli ...što ne umanjuje njegovu kvalitetu kako u gradu ili na otvorenoj cesti..
po gradu su bitni gabariti a oni su gotovo isti za 250..300 ili 400 tako da tu nema dvojbe...
sve se svodi na ubrzanje koje po mom mišljenju je bezvezarija , jer bitno je imati mašinu koja vas može odvesti i negdje dalje od udaljenosti 2 semafora a da pri tome možete i uživati u vožnji između sasvim normalnih 80-120 km/h, koje su u biti brzine malo više od normalnih kretanja automobila našim magistralama,...eto
nadalje što se tiče tog lelujanja u zavojima,..gledam na to kao što se već zna o razlici u ovjesu, koji čini sam motor u odnosu na ramu skutera,..no ipak ako se navikneš na taj tvoj skuter mogu reći da se može sasvim pristojno vozit i leć u zavoj.
 
budem ja išao dosta i van grada, možda sam malo fulao u omjeru :)
ne mislim sad iskušavat granice i grebat nogarama, kad sam vozio 250 i njega sam znao spustit dosta, al ne sad da stružem
makar se volim malo divlje provozat, al do neke normale
kaj se tiče težine i navike vožnje, mislim da ću se brzo naviknut, jer sam 250 uvijek vozio sa suvozačem i to mi fakat nije bio problem
pogotovo vrludat između auti po gradu, a da ne pričam van grada
al pošto sam se dobro razbio sa 250, cura je odustala da bude suvozač
zato je tu i bila mala dvojba 300 ili 400 za mene samog
nisam ja ni sumnjao u 400
al ipak želim znat nešto o motoru kad ga kupujem
jer tak sam se raspitivao i za 250, zapitkivao ekipu na cesti i tak  :mrgreen:
tako da samo skupim lovu i 400 je u igri  :mrgreen:
a poslije ćemo vidjeti  :misli:
 
Beverly 400 je genijalan stroj i ako se ne vozis u paru sasvim dovoljne snage. Ali kada se putuje u dvoje onda se ipak u nekim situacijama pozeli vise.
Kako se vrlo rano prestao proizvoditi svi koji ga voze mogu se smatrati sretnicima koji ce uskoro voziti raritet medju skuterima :)
Zivio Beverly 400 i tema o njemu !
 
spartacus said:
Beverly 400 je genijalan stroj i ako se ne vozis u paru sasvim dovoljne snage. Ali kada se putuje u dvoje onda se ipak u nekim situacijama pozeli vise.
Kako se vrlo rano prestao proizvoditi svi koji ga voze mogu se smatrati sretnicima koji ce uskoro voziti raritet medju skuterima :)
Zivio Beverly 400 i tema o njemu !
(y)
i ja bi volio da još ima stari model, jer moi je ljepši
al zadovoljit ću se i tourerom
jedino ak ne nađem nekog starog koji će mi odgovarat  :mrgreen:
 
beberly said:
(y)
i ja bi volio da još ima stari model, jer moi je ljepši
al zadovoljit ću se i tourerom
jedino ak ne nađem nekog starog koji će mi odgovarat  :mrgreen:

Mislim da imaju mojeg jos u prodaji u Moto Mondu u Zagrebu i garantiram ti za njega da ces se lijepo navozati jer sam ga pazio ko bebicu.Ima puno kilometara ali makar znas da je odrzavan kako treba i nisu skidani kilometri a nabijeni su na putovanjima, sto puno znaci. Vjeruj mi kupiti skuter star 3 godine sa 6000km je cudno svakako i ne vjerujem da je ista u boljem stanju nego moj sa 41000. Voznja u kratkim relacijama po gtradu uvijek na hladnoj makini a vecina i ne zna voziti pa na hladno stiskaju gas do daske jer ih nije briga ionako ce ga prodati misle pa ti vidi. Ja vise nemam nista od toga da ga reklamiram ali stvarno je u super stanju i sve je na njemu bilo servisirano neposredno prije prodaje jer nisam bas planirao sve to s GP-om tako je doslo naglo kao i puno drugih stvari u mom zivotu :) Ako zelis Beverly 400 toplo ti preporucam da odes u Moto Mondo po moj bivsi ako ga jos imaju
 
spartacus said:
A ako ga uzmes moci ces se i osobno uvjeriti da ide koliko mu pise, sto mi ovdje nitko nije vjerovao :)
vidio sam ga u Moto Mondu i filmić  :mrgreen:
znam sve si sam rekao i rekao je frajer u dućanu
al ja isto radim puno kilometara, pa bi htio ili sa nula km ili sa nešto manje km
a i htio bi boju kakav je bio moj 250
tamnoplava sa bež sicom  :D
 
beberly said:
vidio sam ga u Moto Mondu i filmić  :mrgreen:
znam sve si sam rekao i rekao je frajer u dućanu
al ja isto radim puno kilometara, pa bi htio ili sa nula km ili sa nešto manje km
a i htio bi boju kakav je bio moj 250
tamnoplava sa bež sicom  :D

Sa nula km ga sigurno neces naci, jer se vise ne proizvodi, a ne vjerujem da ga je netko kupio a nije uopce vozio. Opcenito ne vjerujem u price
da netko kupi makinu sa vise ccm a da ne vozi uopce, to mi je onako nevjerovatno. Da kupe 50ccm pa ga zaborave u garazi jer se izgustaju nakon par dana vozikanja kada shvate limite tog stroja, ali 400ccm ili vise tko kupi tesko da ce ga zaboraviti u garazi :)
Oni koji imaju malo km na takvim masinama su rijetkost ili su ih skidali.
U svakom slucaju zelim ti puno srece pri kupovini i da uspijes naci bas to sto trazis :)
 
sa tim km ima svega, ali ima i onih koji se stvarno malo voze, i imaju malo kilometara,..ne putuju ljudi često već kupe scut samo za po gradu i nešto eventualno okolice, konkretno mislim da tu kod mene postoji samo jedan bev koji je plovio trajektom više puta :mrgreen:
isto je i sa onim pričama oko 1 vlasnik i tri i više, ..nema tu garancije da je taj prvi bolje čuvao i mazio motor od njih više tako da je sve to priča za k...c
@ spartacus.....i ovdje je loše vrijeme tako da od vožnji ,već dosta vremena nema ništa  :palacdolje:
 
znam da neću naći sa nula km
jedino u dućanu, he he
al kak je rekao koma nađe se neki vozač koji stvarno jako malo vozi
npr. imam frenda kaj napravi kilometražu u tri sezone i pazi na motor,a kaj ja natučem u jednoj sezoni
svako malo njuškam po netu, gledam te rabljene
al idilično bi bilo da kupim novi
al to će još pričekat
kriza mi je, he he
makar je i meni već dosta ići na more sa autom, a ne motorom  :mrgreen:
 
kad sam već spomenuo njuškanja po netu, pazite ovo

http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-x-evo-400ie-400-cm3-oglas-1804275
 
beberly said:
kad sam već spomenuo njuškanja po netu, pazite ovo

http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-x-evo-400ie-400-cm3-oglas-1804275
Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali "ovo" ne bih uzea ni da mi ga mukte daju.  :mrgreen:
 
spartacus said:
Uzeo si mi rijec iz ustiju :) Ajme koja kistraaa !
Pozdrav tebi prijatelju Splitski :)
Pozdrav putniče!  (y)
Kad si u ovim krajevima?
 
dijelim mišljenje sa shepom i spartacusom u vezi x-eva. ovo da mi i netko pokloni, prodao bih ga odmah i kupio nekaj drugo. nije niti čudno da ima tako malo kilometara, vjerojatno ga je kupio na slijepo, a kasnije mu je bilo bed vozit se na njemu  :LOL:
 
nakon nekoliko dana posta, zbog kiše, danas sam napravio kratki ali slatki đir......
hebemti pa imam osjećaj da ide kao metak,  :misli: šta će bit ako si motor kupim ili GP ili.....
 
beberly said:
kad sam već spomenuo njuškanja po netu, pazite ovo

http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-x-evo-400ie-400-cm3-oglas-1804275
ma šališ se :misli:
pa ovo je mutant od motora,  :palacdolje:nije da sam neki modni mačak i o ukusima se ne raspravlja ali....
imaš sada na njuškalu jedan bev od 400 i.e i na prvi pogled mi se čini ok. ako ti nije previše 19000 km.
Vjeruj nije to ništa za te motore. :D