Beverly vs Yamaha X max

jedimaster said:
A kaj u ZG ili ostatku HR Yamahu prodaju debili  :lolcry:

Svak je kovač svoje sreće, Splićani su posebnog mentaliteta, treba i to uzet u obzir
 
liberty said:
ma moš mislit
entry model piaggia u svijet maxi skutera da mi je aktualan.....
više mi funkcija, dizajna i opcija pruža moja veš mašina

ovaj Beverly prepuštam napulj.skim dječaćićima nek se furaju okolo s tuticama na glavi po siromašnom jugu

ajme liberty oli su te kupili ovi naši yamahashai :LOL:
 
jedimaster said:
Znam da radiš u P&B ali ne pretjeruj  8)
Živim u Splitu (Vuco bi rekao nastavak  :LOL: )
Ovde je svima najvažnija stvar isprobat svoj motor sa sličnim modelom i utvrdit koji je brži. Aprilliaaa ti je čist primjer.

Šta je najgore od svega to su mi ljudi govorili i još dok sam radio u Piaggia.
 
jedimaster said:
A kaj u ZG ili ostatku HR Yamahu prodaju debili  :lolcry:

Ne znam kako je dalje, ali u Duo Yamaha u Osijeku definitivno jesu. Prvo nisu znali da ja x-max koji su imali u salonu karb. , a drugo htjeli su mi na prvom servisu na 1000km promijeniti uljni filter kojeg naravno ni X-max ni X-city nemaju. Pa su mi stavili slijedeći servis na 6000km umijesto na 4000km jer se ulje mijenja svakih 3000km po knjižici. To je naravno bio znak da potražim drugog servisera. :palacdolje:
 
jedimaster said:
A kaj u ZG ili ostatku HR Yamahu prodaju debili  :lolcry:

Je*ote, glavnu stvar zaboravih, 3 najjača Piaggio prodavača u Splitu prešla su u Yamahu, i to bi mogao biti zamjetan razlog 8)
 
moj bev je 2004a i sa dvoje pokaze 140, kad sam sam 150 .
sto se tice performansi zadovoljan sam ali mi je gadan ko lopov  :? 
 
joke said:
Je*ote, glavnu stvar zaboravih, 3 najjača Piaggio prodavača u Splitu prešla su u Yamahu, i to bi mogao biti zamjetan razlog 8)

Neznam samo dali  ti , Nike i opet ti  :mrgreen: ili ti , ti i ti  :lolcry:
 
pero1986 said:
moj bev je 2004a i sa dvoje pokaze 140, kad sam sam 150 .
sto se tice performansi zadovoljan sam ali mi je gadan ko lopov  :?   


:lolcry: to saznaš iz bacanja graha  :lolcry:
 
moran bit realan :wink: i meni je draži x-max, dopada mi se onaj sic, a i cijela bočna linija koja djeluje onako kompaktno i robusno.
 
jedimaster said:
Neznam samo dali  ti , Nike i opet ti  :mrgreen: ili ti , ti i ti  :lolcry:

Redom, Nike(Piaggio Split voditelj prodaje rezervnih dijelova), ja(voditelj prodaje Piaggio Split, pa voditelj prodaje Skuterbutiga Split, pa voditelj prodaje Skutermoto(Aprilia i Moto Guzzi) Split), pa Ante(voditelj prodaje Piaggio Split)
 
joke said:
Redom, Nike(Piaggio Split voditelj prodaje rezervnih dijelova), ja(voditelj prodaje Piaggio Split, pa voditelj prodaje Skuterbutiga Split, pa voditelj prodaje Skutermoto(Aprilia i Moto Guzzi) Split), pa Ante(voditelj prodaje Piaggio Split)

Ajme majko koliko titula na jednom mjestu , kao da ste u NASA radili  :mrgreen: Neka vas je tu di sada jeste , bolje je za sve  , inače bi Piaggo bio pre-pre-pre dobar a ovako je samo pre-dobar u odnosu na ostale ! ( U RH Joke , u RH  :mrgreen:)
 
joke said:
ovaj palac gore ti pobija tri posta unazad  :LOL:


Joj nemoj da počnemo ponovo , pa di ti je Yamaha od Piagga , tri puta iza ili ti ga puno puno dalje nego je Piaggo iza Baotiana  :jesus:
 
Varaš se, kao i obično. I nek te ni ovi brojevi ne hrabre, tu ne piše vrijednost nego samo komadi, ali vidljivo je da ih je najviše u klasi -50 gdje se nalaze "Kinezi" Zip i Fly 50 koji su jeftiniji od 10000 kn. (najjeftinija Yamaha je Neo's 50 od 12.999,00 kn)


Registration region ST

Rank <= 50 ccm             51 - 125 ccm 126 - 250 ccm >250 ccm TOTAL
Units % Units % Units % Units % Units %
1 PIAGGIO 189 17,20% 64 39,26% 140 36,94% 13 7,74% 406 22,44%
2 YAMAHA 44 4,00% 12 7,36% 115 30,34% 92 54,76% 263 14,54%
3 BAOTIAN 243 22,11% 14 8,59% 0 0,00% 0 0,00% 257 14,21%

.
 
joke said:
Varaš se, kao i obično. I nek te ni ovi brojevi ne hrabre, tu ne piše vrijednost nego samo komadi, ali vidljivo je da ih je najviše u klasi -50 gdje se nalaze "Kinezi" Zip i Fly 50 koji su jeftiniji od 10000 kn. (najjeftinija Yamaha je Neo's 50 od 12.999,00 kn)


Registration region ST

Rank <= 50 ccm             51 - 125 ccm 126 - 250 ccm >250 ccm TOTAL
Units % Units % Units % Units % Units %
1 PIAGGIO 189 17,20% 64 39,26% 140 36,94% 13 7,74% 406 22,44%
2 YAMAHA 44 4,00% 12 7,36% 115 30,34% 92 54,76% 263 14,54%
3 BAOTIAN 243 22,11% 14 8,59% 0 0,00% 0 0,00% 257 14,21%

.

Da varam se  , Baotian 243 , Piaggo 189 , Yamaha 44  :lolcry:
 
joke said:
Redom, Nike(Piaggio Split voditelj prodaje rezervnih dijelova), ja(voditelj prodaje Piaggio Split, pa voditelj prodaje Skuterbutiga Split, pa voditelj prodaje Skutermoto(Aprilia i Moto Guzzi) Split), pa Ante(voditelj prodaje Piaggio Split)
Pa Muva voditelj servisa koji je frizirao i održavao trkače motore od 50 ccm do 1000 ccm
PA IVO vlasnik zlatne kacige i jedan od najboljih prodavača Aprilije,...............
Pa JOZO .........................neču se hvalit
Pa TOMO ljubitelj grobničke staze
Pa LUKA bivši serviser Piaggia(momentalno slomivene ključne kosti od pada s FAZERA PB-sport)
Pa IGOR TEKWANDOO
Pa BOBO voditelj poslovnice YAMAHA red,sa previše yamahinih vozila(možda imao najviše YAMAHA u hrvata)
Pa MARJAN voditelj poslovnice YAMAHA ŠBK
Pa TONI jedini BBB (maher za dodatnu opremu YAMAHA ŠBK)
Pa TEO (voditelj poslovnice YAMAHA BLU)
Pa GULIN (nikad ga nema)
Pa ADELA,MARIJA,.........,knjigovodstvo
Pa vozači kombija.pa ovi ,pa oni.................JOKE ZABORAVIJA SI SVE NAS OSTALE!