BIKER FEST OTOK RAB 01-06-2006

Ivo

New member
Postovani Bikeri!!!
Nas jos neregistrirani klub na otoku Rabu bi htio napraviti biker fest negdje u 6. mjesecu.Planira se napraviti odmah uz more pored autokampa III Padova.Nazalost nema dugih asvaltiranih cesta gde se mogu odmijeriti snage motora ali smo napravili mnoge zanimljive bikerske igre.Naravno...mora se koristiti motor uz skoro sve igre.Pobijednik recimo dobije bacvu pive he he.Plesacice su vec rezervirane kao i nezaobilazan striptiz.Mnostvo hrane i pica uz jako simbolicnu cijenu ali samo za bikere.Posto je ovo nas prvi biker susret na Rabu,molim gospodu koja ima iskustva u svemu tome da nam da koji prijedlog.Naravno,dobrodosli su prijedlozi i sastrane.Za sad su potvrdili 20 bikera iz austrije te oko 30 bikera iz Krapine.Nas na Rabu je oko 18 a do ljeta je puno...planiraju se nove pile he he.Festa ce se odrzati na samom moru kod ville petrac koju mozete pronaci na www.villa-petrac.com Ako neko zeli spavati u vili molio bih da se prije najave radi smijestaja.Ako neko zeli uzivati sa komadima u vili,nudi se fini apartmani sa saunom,jackuziem,hidromasaznim tuskabinama i naravno vi samo zvrcnete i konobar vam nosi sve u apartmane po zelji.Zato vas molim najavu za apartmane ako ko zeli.Ima dovoljno mijesta za spavanje pod satorima.Planiramo za bajkere da imaju besplatan prijevoz trajektom do otoka Raba.Voznja traje svega 10 minuta i vozi non stop da nebi bilo zablude.Nadamo se samo lijepom vremenu.Uvijek me mozete dobiti na mobilni telefon 091 27 76 310
Pozdrav svim bikerima ma gdje bili.
 
Rab!Za mene najljepši otok na kom sam proveo puno vremena,a nisam bio s motorom.Eto prilike!Želim uspjeh u organizaciji susreta i pomoć od lokalnih sponzora! (y)
 
Jos smo malo zeleni u organiziranju biker festa ali imamo punu pomoc nasih prijatelja iz austrije ali i iz lijepe nase.Kod sponzora se ne nadamo puno.Zajeban je Rab sto se tice toga,ali valjda cemo nesto dobit.Ipak je to prava festa.Sto se tice vas bikera,samo vas molim da pomognete idejama,sto bi vas zanimalo da bude na festi.Ne racunajte jelo i pice.Vjerujte mi...bit cete prezadovoljni!!! (y) (y)
 
Morske fešte su specifične,a ovdje ima onih koji su ih organizirali pa će znat pomoć kakvim savjetom 8).Uzgred,znam da su "sponzori"rapski malo škrti :)Moj ujak ima jedan zgodan bar na autobusnom kolodvoru.Ali,bojim se da i on spada u "tipične rapske sponzore".A možda i ne? :mrgreen:
 
Ma mislim da ce se naci nesto.Idem prvo na turisticku zajednicu...ako oni nedaju sredstva onda cu ih dati u sve novine lijepe nase.Ionako imaju previse para pa nek daju nama bikerima malo.Jebiga...moramo vas prvi puta dobro napit he he :skuter: :klopa:
 
Depp said:
Morske fešte su specifične,a ovdje ima onih koji su ih organizirali pa će znat pomoć kakvim savjetom 8).Uzgred,znam da su "sponzori"rapski malo škrti :)Moj ujak ima jedan zgodan bar na autobusnom kolodvoru.Ali,bojim se da i on spada u "tipične rapske sponzore".A možda i ne? :mrgreen:

:mrgreen: Da nije Municipium?  :mrgreen:
 
Ivo said:
Ma mislim da ce se naci nesto.Idem prvo na turisticku zajednicu...ako oni nedaju sredstva onda cu ih dati u sve novine lijepe nase.Ionako imaju previse para pa nek daju nama bikerima malo.Jebiga...moramo vas prvi puta dobro napit he he :skuter: :klopa:

Na vama je da organizirate feštu, mi se bumo valjda snašli za spavanje...Gospodina Klena bumo zadužili da ipak one koji su popili čašicu više zadrži na mjestu zbivanja...Kaj je sa domačim komadima? Ima kaj slobodnoga :mrgreen:

 
Ako je taj iz municipiuma...joj!!!Nema od njega nista.Ako zarada ne ide njemu ne zeli ucestvovat.Nadam se da se varam.Cuj...pitat cemo i njega he he...pa da vidimo kakve je ruke... :boks:
Sto se tice domaćih komada...he he mislim da će ih bit napretek.Ali bit će i strankinja...njih nemojte žalit.Udriiiii...želim svima tvrdo naprijed he he :cool:
 
Mislim da ce biti ovaj komad koji ce plesati na bini...
 
A za vas imam jednu specijalnu stvar.Isto se tiče nagradne igre.Ko ispusti kap iz ove cijevčice plaća turu za svih,pa da vidimo ko je dasa.Inače,4 osobe popiju litru pive za 1 sekundu.Vidi priloženo (y) :bananapivo:
 
Ivo said:
A za vas imam jednu specijalnu stvar.Isto se tiče nagradne igre.Ko ispusti kap iz ove cijevčice plaća turu za svih,pa da vidimo ko je dasa.Inače,4 osobe popiju litru pive za 1 sekundu.Vidi priloženo (y) :bananapivo:
OHO!
Dolazim. Već sam nestrpljiv, dapače! (y)
 
Ne vidim razlog zašto ne bi došli.  :mrgreen: