BIKER FEST OTOK RAB 01-06-2006

Cujem da si je slupao,po neznam koji put.Je sad sve u redu?Znas sta,motor je fantazija...ugodan,perfektan za voznju,a po zelji moze biti jako divlji.Ma pun pogodak.Motor vrijedi svake kune...Ja ti idem za koji dan do pule pa smo mogli zajedno ako imas vremena...
 
aa da jeb... dešava se  :mrgreen: ... al sredio sam ga, opet je tip-top... 
aj to za pulu se čujemo ..nebi bilo loše bacit điret..samo da bude za  vikend jer preko tjedna radim..ala pozdrav..
 
Ja cu morat tokom tjedna na servis jer za vikend ne rade.Ali svejedno se cujemo.Pozdrav (y)
 
Ivo said:
Ovog ljeta sam bio na motoru redovito.Imao sam plavi kawasaki 636 ninja.Sigurno si me vidio negdje.Ovo za Lopar je odlicna ideja,lako izvedivo samo moram cirka znati koliko bikera ce bit da se nebi stvorila guzva izmedju nas.Jos se postavlja pitanje kad je najbolje napravit turu po Rabu,u petak,subotu ili nedjelju???

Najbolje ti je napraviti tour što prije, tj. kad se svi skupe, jer će svi biti sigurno znatiželjni viditi otok, to je jedna stvar zbog kojeg treba napraviti pour što ranije, a druga je zbog toga što će se kasnije najvjerojatnije i malo više popiti  :mrgreen:
 
Ako se ne varam...ovo je oko 330 metara nadmorske visine..jako blizu najvišeg vrha Raba :jesus:
Kamenjak.
 
Dobra ti je slika he he.Nisi valjda sa banditom bio na kamenjaku he he... (y)
Evo,biker fest je potvrđen i izlazi sluzbeno u sljedecem broju moto-pulsa. :ugovor: :joy:
Zakupili smo pola autokampa da ljudi mogu na miru spavat uz svoje ljubimce na dva kotaca.Sve je rijeseno samo je na vama da dodjete...
 
Ivo said:
Dobra ti je slika he he.Nisi valjda sa banditom bio na kamenjaku he he... (y)
Evo,biker fest je potvrđen i izlazi sluzbeno u sljedecem broju moto-pulsa. :ugovor: :joy:
Zakupili smo pola autokampa da ljudi mogu na miru spavat uz svoje ljubimce na dva kotaca.Sve je rijeseno samo je na vama da dodjete...

Nemam Bandita već 3 godine. Ne, bio sam sa SeVe...jbg, nimalo ugodno...jeben onaj ponor :shock:

Ali gore je bilo prekrasno...uz vinčeko i pršut se prebolio i put do gore :mrgreen: