BIKER FEST OTOK RAB 01-06-2006

Sve to super sa brdom cuge i nekim slamkicama ali moje je misljenje da moto susretio ne sluze da bi se napilo. To mogu raditi svaki dana u Zagrebu.

Taj tvoj susret traje dva dana? Ako traje onda subotu ujutro organizirajte kratni relly, nesto pod motom touring Rab. Svaki sudionik dobije kartu sa itiererom, nekoliko zajednickih mjesta zaustavljanja gdje organiziras igre i gratis pivu sa pecivom,slancem. Nakon toga povratak i festa. Na ulazu u kamp obavezno pozdravno pice a od hrane osim rostilja mora biti nesto sa zlicom, grah ili gulas.
 
Gasho said:
Onda, racunajte na mene... (y)

Baš me zanima kako misliš bit fizički na dva mista u isto vrime: il je to alternativna opcija ako ti ne daju vizu?
 
Imamo u planu za Bikere gratis na zlicu.Vjerovatno goveđi gulas s krompirom i grah s kobasicom.To je zagarantirano gratis.Ostalo nazalost morate platit.Ne mozemo bas sve davat za badava.Propast cemo prvi dan he he :bananapivo: :drunk:
 
Da li je to jos jedan od susreta koji se organizira zbog skupljanja novaca u klubsku blagajnu?
 
Vjerovatno nisi procitao od pocetka.Klub jos nije osnovan i apsolutno nas ne zanima novac.Sad izracunaj,dajemo gratis trajekt,dajemo gratis toplu spizu,piće je ispod svake cijene...Sad mi reci,ko ce platit plesacice,muziku,pivo i ostalo piće???Znaci nesto se mora naplatit.Bili smo na par biker festa ali mogu ti reci samo jedno veliko razocaranje.Tu mogu reci da se novac puni u klupsku blagajnu.Necu reci di smo bili.Nas cilj je zadovoljit bikere i napravit dobru festu di cemo se svi zabavit.Ipak nam je prvi put.Volimo motore kao i svi mi koji vozamo naseg ljubimca na dva kotaca.Festa je zagarantirana ma sta mi mislili o tome... :peace:
 
ma pusti linzu on bi da je sve badava još i jednog
crnca da mu palminom granom maše da mu vruće nebu :LOL: :LOL:

ma dečki nema problema samo vi to ljepo organizirajte ma glavno
da imate dosta pive a na nama je da dođemo1 (y)
ma ja sigurno dolazim hebeš fax :mrgreen:
 
Ma ja smatram da ce sve bit u redu.Bitno da se svi zabavimo.Jos jednom ponavljam...uvijek su dobrodosli prijedlozi sadrzaja...
 
e reko si da će doć oko 30 bajkera iz Krapine, znadeš
ime moto kluba možda ja sam tu nedaleko Krapine pa da
pičimo skupa :D
 
Linza je dao odličan predlog!

Moto rally s ciljem da se obiđe i upozna otok Rab ( na moju žalost i sramotu, još nikad nisam bio tamo! ). Pomisli samo koju bi to korist donijelo, u vidu ljudi kojima bi se svidjelo ono što vide, i koji bi poželjeli da se još koji put vrate.

Meni osobno bi to više vrijedilo od gromoglasne muzike tjekom cijelog trajanja susreta, koja mi onemogućava da normalno porazgovaram s prijateljima i poznanicima, i koja me obično otjera sa susreta. Nemam ništa protiv bendova koji nastupaju uživo, oni moraju prašiti tutta forza, ali ona muzika koju puštaju s razglasa popodne je nepodnošljiva.
 
Ja ti mogu garantirat da će nas 6 ili 7 sigurmo doć, samo osigurajte puno hladne pive.  (y)
 
Koji puta mi dodje da popizdim kad citam ovaj forum.

Ja nisam reko da trebas davati stvari djabe vec sam napiso da trebas dati na ulazu svakom bajkeru rakiju, a na rellyu, na jednom punktu trebas pocastiti sa cugom. Onda je to dobra motorijada. A to kako ces ti sta platiti to me nije briga. U krajnjoj liniji netrebate ni raditi motorijadu jer ih je ionako previse.

To Goran Z: ja placam cugu ako se vidimo dole

Ja ti mogu garantirati da kad me vidis znas da sam doso  :mrgreen:
 
To samo zato sto ni ti nis ne vidis, offtopicaru jedan  :mrgreen:
 
linza said:
To samo zato sto ni ti nis ne vidis, offtopicaru jedan  :mrgreen:

Ajde...bum te ja prepelal po Rabu...ja ga bar poznam...a mogu ti pokazat i fukodrom(po danu naravno) tak da ak nekaj upecaš moš odvest :mrgreen:
I bum ti cugu platil na Kamenjaku...i pršuta...e to ti bu rally...dojti do gore (y)
 
To Goran Z: ja placam cugu ako se vidimo dole
[/quot

e ja se zezam samo :mrgreen: evo ja plačam drugu i treću i dvanajstu :mrgreen:

to je ok s tim se slažem malo u razgledavanje otoka Paga za nas
koji još nismo bili  (y) to bi stvarno bilo dobro (y)
 
Mislim da je linzin prijedlog za turu po Rabu fenomanalan. To je ono zbog cega bih sigurno dosao, kao i da vidim neke face i ispricam se sa njima. Ionako ne pijem, tako da mi to ne znaci nista, a band mozete postaviti malo podalje od sanka, tako da ko zeli da ih slusa neka ide ispred bine, a ko nece neka ostane za sankom... :mrgreen:
Sve mi je to manje vazno od samog obilaska Raba... 8)
 
Goran zzz said:
to je ok s tim se slažem malo u razgledavanje otoka Paga za nas
koji još nismo bili  (y) to bi stvarno bilo dobro (y)
Otišel si malo predaleko  :mrgreen:

O Rabu je riječ :jesus:
 
Goran zzz said:
e reko si da će doć oko 30 bajkera iz Krapine, znadeš
ime moto kluba možda ja sam tu nedaleko Krapine pa da
pičimo skupa :D

Ime kluba ti je "SOKOL KLANJEC"