BIKER FEST OTOK RAB 01-06-2006

Samo naprijed Ivo!Vidim da imate volju i snagu za to izvest do kraja.I da nije sve "mukte",Rab je otok koji treba posjetiti.A kome se ne da,ne mora.Kako netko kaže,ima susreta za svačije ukuse i želje... (y)
 
Bandit said:
Otišel si malo predaleko  :mrgreen:

O Rabu je riječ :jesus:

sory malo sam zeznul al u mislima sam na Rabu  :mrgreen:

e al ima koji klub na Pagu
pa da dolje malo pičimo na Zrče i tak.. :mrgreen: :mrgreen:
 
Ivo said:
Ime kluba ti je "SOKOL KLANJEC"

a jebi ga sad Klanjec pa ni to tak blizu Krapine al
dobro budem svejedno vidio :misli:

HVALA (y)
 
Goran zzz said:
a jebi ga sad Klanjec pa ni to tak blizu Krapine al
dobro budem svejedno vidio :misli:

HVALA (y)

Se ti je to Zagorje...a i Klanjec ti je bliže nek Rab :mrgreen:
 
pa znam pa živim između ta dva sela :jesus: :LOL: :LOL:
sve sam to više puta obišao sa Kawićem :mrgreen:
 
..i ja ću se potrudit naletit ..iako rabljanka nije više aktualna :mrgreen:..a hvala bogu da je netko kupio suzu na rabu, :D. pozdravi Marija -iz Arbe
 
Moze kompa,budem ga pozdravio.Samo mi reci od koga he he da mu znam rec (y) (y)
 
Mislim da za dva tjedna stize jos jedna suza na Rab.Ni vise ni manje nego hiljadarka.Svakim danom nas je sve vise.Prije dva dana je stigo kawasaki er6n i mogu vam rec da je motor ulozeno-dobiveno prva liga :biker: :pjevajuci: :peace:
 
Cigel said:
Pa to su naši graničari s Slovenijom. Oni čuvaju da se ne pomješa naše vino s Slovenskim :mrgreen:
:LOL:
Zahtjevna i nadasve odgovorna dužnost.
 
Hrvoje said:
:LOL:
Zahtjevna i nadasve odgovorna dužnost.
A neš zajeba...cviček i direktor pomješat :misli:
 
Rab...moja destinacija 01.06.06  (y)
a u izvidnicu možda stignem u travnju :D
 
E ovo za rally, dogovorite se svi da se skupite u Padovi, i onda laganini do Lopara, i onda organiziraš neku klopicu i nešto za popit tamo iznad one plaže što je super ona terasa ( imaju dvije kućice ) već godinama, i odma je uz cestu pa nema bede oko parkiranja motorima, a super je pogled na more ( mislim iznad one plaže, ne rajske gdje je dugo plitko, nego ona iza marine, prolazi se ceztom okolo, spušta se pokraj restorana Fortuna ( meni najbolji na otoku ). Ajd  valjda su me organizatori skužili na koje mjesto mislim
 
Ivo; vidi nick Pero -znat  će on..a ti si imao motor na ljeto? bio sam ja tamo par puta ..jerbo mi je cura-bivša :mrgreen: sa raba...
 
Ovog ljeta sam bio na motoru redovito.Imao sam plavi kawasaki 636 ninja.Sigurno si me vidio negdje.Ovo za Lopar je odlicna ideja,lako izvedivo samo moram cirka znati koliko bikera ce bit da se nebi stvorila guzva izmedju nas.Jos se postavlja pitanje kad je najbolje napravit turu po Rabu,u petak,subotu ili nedjelju???
 
Pero2 said:
Ivo; vidi nick Pero -znat  će on..a ti si imao motor na ljeto? bio sam ja tamo par puta ..jerbo mi je cura-bivša :mrgreen: sa raba...

Kako ti se zove cura,mozda je znam?
 
hehe Ivo pa ja sam onaj koji ti je cjelo vrijeme bio za petama dok smo se vozili okolo,po cesti koju ne znam  :mrgreen: plavo bjeli suzuki gsxr750 k4..zaboravio sam da se zoveš Ivo,svaka čast na novoj pili ko da si mene pitao :D..