Bježanje iz klubova u drugi klub

Status
Not open for further replies.
Ajde nek mi neko objasni šta to klubovi nude članovima tako da ljudi ulaze u njih?

...koliko sam ja primjetio bio ili ne bio u klubu ista stvar, čak neki bikeri kao legendarni Stole se puno bolje zabavljaju van kluba nego kad su bili vezani odgovornošću sa ljudima u klubu....a i bolji susreti ko u Slavonskom brodu naplaćuju svima upad, tako da o teorijia "mukte upad" ne drži vodu...

Koje su to stvari koje klub nudi i koje su bolje, nego šta sam čovjek kao slobodni pojedinac može imat?
 
ili pojedinci ne žele ili nemogu shvatiti pojam " KLUB " . Klub nije skupina idividualaca , i neistomišljenika . Klub nije skupina okupljena javnim proglasom . Kada čujem nesuvislo pitanje što to klub daje pojedincu , sav se poličim . Nije samo davanje smisao okupljanja slupine . Klub je logični slijed osječaja pripadnosti skupini koja funkcionira i bez karakterističnog obilježja skupini ,kao što su boje , iskaznica i tome slično . kada se klinci u kvartu sastaju svaki dan nisu ni svjesni da su i oni jedan neformalni klub i sigurno im ne pada na pamet da traže osobni interes u tom neformalnom druženju . Zašto razbijati glavu sa nečim što ne razumijemo ili ne želimo razumjeti . Svi koji misle da je klub skupina nastranih sebisvojstvenih pojedinaca , grdno su u zabludi . To su obični ljudi koji žele pripadati skupini isomišljenika i nerjetko isti tih ljudi sa kojima su odrastali .
 
reko sam ti ...sve je u glavi..ništa tebi klub ne nudi što ti nemoš sam...pa i bolje,nekad
 
Mislim da ste malo odriftali... Tema (a to cak i ja plava znam) nije sta klub je ili nije nego prebjezi iz jednog u drugi.

Zasto je netko u klubu ili nije, je njegova osobna stvar. Nisu svi ljudi isti, niti su svi klubovi isti. Svak za se travu pase.  :wink:
 
e bas dobro receno,ma sta se vi toliko brinete o tome,bilo je naj bolje dok smo se vozali a nismo ni znali sta je to klub.
 
Meni se čini da je ova tema ništa drugo nego osobng karaktera.... Odnosno sam pokretač teme se iz nekih razloga našao prozvan ili uvrijeđen od strane nekog drugog pojedinca ili kluba, pa je u ovoj temi ili pokušao naći utjehu ili ocrniti tog nekog na vrlo indirektan načina...
 
postavimo si pitanje !

Kako može biti prebjega iz kluba u klub ako je zadovoljen  razlog osnivanja nekog kluba ? Kao što znamo i kako bi trebalo biti da je formalno osnivanje kluba posljedica dugotrajnog druženja u neformalnom klubu . Takav klub sigurno nema prebjega , a u principu zatvoren je za prijem novih članova i eventualnih prebjega iz drugih klubova . U krajnjoj liniji zatvoren je za daljnji prijem novih članova . Sve ostalo su klasične udruge građana okupljene oko zajedničkih ili pojedinačnih interesa . Provlači se pitanje da li je klub klub sa 3-5 članova odnosno osnivaća . U pravilu to i je klub pod uvijetom da neide na masovnost .

Zaključak prebjezi niti u jednom klubu nisu poželjni , a sve dalje ovisi o politici dotičnog kluba .
 
Status
Not open for further replies.