Bježanje iz klubova u drugi klub

Status
Not open for further replies.
Layla said:
A tebi je žao kaj ti tako ne možeš? aaaaaaaa jaaaadddaaaannn... Takvi ljudi su također nestabilni.
No da se vratim temi... S jedne strane je u redu prijeći u drugi klub ako stvari krenu prema nekom čudnom smjeru, tj kontra onoga zbog kojeg je klub i osnovan. ALI... Kako kaže jedna narodna: "Nije dobro od jezika raditi lopatu". Mislim da bih osobno reagirala na način da više nebi uopće bila član nekog kluba. I netko je spominjao odlučivanje i ravnopravnost. Mislim da ne mogu svi članovi jednako odlučivati.

nisam ja Hlajo al nisam ni za bacit  :mrgreen::LOL: :mrgreen:
 
Layla said:
A tebi je žao kaj ti tako ne možeš? aaaaaaaa jaaaadddaaaannn... Takvi ljudi su također nestabilni.
No da se vratim temi... S jedne strane je u redu prijeći u drugi klub ako stvari krenu prema nekom čudnom smjeru, tj kontra onoga zbog kojeg je klub i osnovan. ALI... Kako kaže jedna narodna: "Nije dobro od jezika raditi lopatu". Mislim da bih osobno reagirala na način da više nebi uopće bila član nekog kluba. I netko je spominjao odlučivanje i ravnopravnost. Mislim da ne mogu svi članovi jednako odlučivati.


istina zato  za žene postoji support.  :mrgreen: :mrgreen:
 
Možda je još rano uključiti se u raspravu na temu , ali kuda vodi možda dobije ključ pa evo i moj doprinos.
Čitam ! svašta pišete, a da se  ne referirate na svoje iskustvo . Kao prvo svi klubovi kod predstavljanja na svojim web stranicama pišu od prilike ovako : " Nakon dugi niz godina druženja i zajedničkih vožnji odličili smo osnovati ................ ". I nakon ovoga teksta sva ova pitanja o prelasku iz kluba u klub , izlazak i osnivanje novog svode se na pravu istinu .Klubovi se osnivaju , a članove skupljaju na sve načine kako bi bili što masovniji . Lijepo je reći kako klub okuplja toliko i toliko članova . Kako takovi članovi nisu zajednički odrastali imaju problema u međusobnoj komunikaciji i nastaje opće nepovjerenje . S druge strane sasvim je prirodno da se pojedinci pokušavaju naći u novom okruženju ulazeći u klubove i  imaju potpuno legitimno pravo da se ne slože sa politikom kluba .  E sad politiku kluba vode male skupine članova unutar kluba i to je u večini klubova tako . Ona demagogija svi sve ,ili svi imaju pravo , činjenica da kod registriranih udruga istu zastupa njen predsjednik pa kako je već netko rekao kad je sve ok svi su pozvani da kažu svoje , a kad treba naj.. zbog nepravilnosti u vođenju kluba onda nikoga nema osim ovlaštene osobe za zastupanje istoga .
Stoga voditi jednu skupinu nije lagan posao , to treba voljeti , a svi oni koji samovoljno mjenjaju klubove ili se traže na ovaj ili onaj način slobodno to neka čine . Sud o njima donosi okolina . Da nebi rekli kako sam subjektivan ,moram spomenuti kako ima i onih koji se nisu uklopili u skupinu , a nisu odrastali sa istom , bili članovi iste i nakon jednog vremena bijahu izopčeni . Za to vjerujte uvijek postoji razlog i to dobar razlog . Ili su naštetili skupini - klubu ili su upražnjavali osobne interese unutar skupine . Najčešće se tu radi o financijskom segmentu . Svi oni koji se voze izvan skupine mogu samo nagađati kakva atmosfera vlada u pojedinom klubu . Klubovi su skupovi istomišljenika , a ne idividualaca .
 
deep said:
Možda je još rano uključiti se u raspravu na temu , ali kuda vodi možda dobije ključ pa evo i moj doprinos.
Čitam ! svašta pišete, a da se  ne referirate na svoje iskustvo . Kao prvo svi klubovi kod predstavljanja na svojim web stranicama pišu od prilike ovako : " Nakon dugi niz godina druženja i zajedničkih vožnji odličili smo osnovati ................ ". I nakon ovoga teksta sva ova pitanja o prelasku iz kluba u klub , izlazak i osnivanje novog svode se na pravu istinu .Klubovi se osnivaju , a članove skupljaju na sve načine kako bi bili što masovniji . Lijepo je reći kako klub okuplja toliko i toliko članova . Kako takovi članovi nisu zajednički odrastali imaju problema u međusobnoj komunikaciji i nastaje opće nepovjerenje . S druge strane sasvim je prirodno da se pojedinci pokušavaju naći u novom okruženju ulazeći u klubove i  imaju potpuno legitimno pravo da se ne slože sa politikom kluba .  E sad politiku kluba vode male skupine članova unutar kluba i to je u večini klubova tako . Ona demagogija svi sve ,ili svi imaju pravo , činjenica da kod registriranih udruga istu zastupa njen predsjednik pa kako je već netko rekao kad je sve ok svi su pozvani da kažu svoje , a kad treba naj.. zbog nepravilnosti u vođenju kluba onda nikoga nema osim ovlaštene osobe za zastupanje istoga .
Stoga voditi jednu skupinu nije lagan posao , to treba voljeti , a svi oni koji samovoljno mjenjaju klubove ili se traže na ovaj ili onaj način slobodno to neka čine . Sud o njima donosi okolina . Da nebi rekli kako sam subjektivan ,moram spomenuti kako ima i onih koji se nisu uklopili u skupinu , a nisu odrastali sa istom , bili članovi iste i nakon jednog vremena bijahu izopčeni . Za to vjerujte uvijek postoji razlog i to dobar razlog . Ili su naštetili skupini - klubu ili su upražnjavali osobne interese unutar skupine . Najčešće se tu radi o financijskom segmentu . Svi oni koji se voze izvan skupine mogu samo nagađati kakva atmosfera vlada u pojedinom klubu . Klubovi su skupovi istomišljenika , a ne idividualaca .

to sam i ja pokušao reć al ja to neznam tak ljepo napisat :)

evo podpisujem  (y)
 
SaleKT said:
nikad nisam ni htio bit u klubu, ok su mi klubovi koji su sportske vrste, druženja itd, a ove respect brije imaju samo oni koji moraju bit dio nečeg velikoga jer u tome pronalaze neku svoju sigurnost, obično su to osobe psihički dosta slabe pa se kriju iza klubova ili nemaju društvo za vožnju pa se uvlače u g.... nekom
u potpunosti korespondiram.

kratka, jasna i kirurški precizna dijagnoza.
 
Ti misha...  :shock:

Koliko bullshita stane u tri stranice...

Prije nego se posvadim s nekim, da utvrdimo neke detalje;
- nemam nikakav decidiran stav prema klubovima ni sta s njima treba ili ne treba biti, svak za se travu pase
- da, u klubu sam

Ali dajte mi, majke ti, objasnite sta znaci "bjezanje iz kluba u klub" ???

Je li autor mislio da je netko nekog izbacio, pa je on skupio prnje u drugi klub (desvalo nam se da nas predsjednik nekom sline boje, nes ti drame). Ili se mozda mislilo da uvazeni clan misli da je neshvacen od cijeloga svijeta pa se skupi i ode negdje drugdje? (i to se desavalo, bilo je vracanja oznaka)...  Ili mu se jednostavno oznaka nekog drugog kluba vise svidila?  :mrgreen:

xplain pls
 
Loki said:
Ali dajte mi, majke ti, objasnite sta znaci "bjezanje iz kluba u klub" ???
xplain pls

To ti je kad ima više susreta u jednom vikendu...onda da ne troše previše riječi i kažu: "Idem ja sad brusiti gume do drugog moto susreta i vidjet kaj tam ima"...jednostavno vele: "Bježim ja u drugi klub." Čime zapravo samo žele naglasiti da buju brzo vozili dok ne stignu do drugog susreta/party-ja kako bi popili i pojeli i sa drugom škvadrom.


:mrgreen:
 
Aaaaa... Pa sta niste tako odmah rekli.

Sad mi je puno jasnije... :eek:hne:

Banit, aj lipo k v****  :mrgreen:
 
Loki said:
Aaaaa... Pa sta niste tako odmah rekli.

Sad mi je puno jasnije... :eek:hne:

Banit, aj lipo k v****  :mrgreen:

Ako makneš ovo "k", možda bi došel "vamoo" :mrgreen:
 
Bandit said:
To ti je kad ima više susreta u jednom vikendu...onda da ne troše previše riječi i kažu: "Idem ja sad brusiti gume do drugog moto susreta i vidjet kaj tam ima"...jednostavno vele: "Bježim ja u drugi klub." Čime zapravo samo žele naglasiti da buju brzo vozili dok ne stignu do drugog susreta/party-ja kako bi popili i pojeli i sa drugom škvadrom.


:mrgreen:
onda ja ništa drugo u životu i ne radim osim što bježim iz kluba u klub ....  :LOL: :jesus:
 
:LOL: - ovo je za većinu napisanog u temi.... pa kad je tema već postala gora od lokalnog sastanka ono i dsz, da samo konstantiram jednu stvar - ovaj podforum se zove moto susreti i klubovi, ili tako već nekako. i rasprave se uglavnom vode oko klubova, oko susreta manje (tamo su uglavnom - bum došel, nebum pada kiša, napio sam se komentari + slike). u ovim raspravama oko klubova uglavnom su najglasniji i najbezobrazniji oni koji s klubovima veze nemaju, sve im je to glupo i jadno, ali ne propuštaju jako glasno izražavati svoje stavove kako bi neki moto klub trebao funkcionirati i izgledati.....  :shock:
sam svijet moto klubova im je stran koliko i meni unutarnji ustroj uskoka, ali nema veze, oni bolje od svih nas znaju bolje šta i kako klub nekome predstavlja. nemređš vjerovat.

dakle, ovo je tema o onima koji mjenjaju klubpove ko čarape. ponekad i češće od toga. ako ima neko mišljenje o tome, neka ga iznese i potkrijepi objašnjenjem. ako može i iskustvom.
ako nema ni jedno ni drugo, neka produži dalje  :wink:
sumnjam da neko ko nema nikakve veze sa klubovima i nekim običajima koji vladaju u tom svijetu može dati ikakav komentar i mišljenje po tom pitanju, a kamoli kvalitetan.

sad dosta off-a, sve što  nije u skladu sa naslovom podliježe stričeku sa gumbom - zabrani pristup forumu
 
Pozdrav

Evo da se i ja ukljucim u ovu temu.
Sto znaći bježanje iz jednog kluba u drugi?....
ako je netko zivio u KA i sada dođe u ZG mora ostati clan a zbog svega mu je blize zg ili obratno....
ako se neslaze sa radom jednog kluba odlazi u drugi klub ili....
ili jednostavno neki svoj razlog...
to su bili samo neki primjeri ali naravno uvijek pricaju oni koji nisu u nijednom klubu a i ne zele biti nigdje a sve znaju o svim klubovima...malo cudno zar ne?
stoga prelazenje iz jednog kluba u drugi prepustite pojedincima koji to naprave a bitno je jedino da ipak ostanemo zajedno i volimo motore....
 
bero-ds said:
Pozdrav

Evo da se i ja ukljucim u ovu temu.
Sto znaći bježanje iz jednog kluba u drugi?....

Pa sad su ti fino objasnili  :LOL:

Aj salu na stranu... Jel vi zaista znate ljude koji mjenjaju klubove "ko carape"?  :misli: jer ja ne znam. znam ljude koji su izbaceni iz kluba ili su otisli iz njega, ali ne znam ekipu koja skine jedan kolor da bi navukla drugi. :neznam:

slucajno sam u jednom trenu pricala s predsjednikom jednog od klubova kako je jedan "nas" pitao bi li mogao prijeci kod njih. i dobio odjebenicu. zasto? zato sto jedan klub ne vrbuje clanove iz prijateljskog kluba... ako ces skinit kolor - ostat ces gol ili ces radit svoj klub. zato ocito i ima poplava klubova okolo naokolo...  :mrgreen:

mimo toga znam poveci broj ljudi koji su postali free ridersi i nose tu oznaku, kojom valjda zele naglasiti da su jednom negdje bili, ali se nisu bas tamo nasli pa su sad solo. :misli:
 
charlie, ne zestim se... ne se brinuti :kiss2:

samo me zanima sta je pjesnik htio reci i o cemu se zapravo radi jer do sada, bar u mojoj okolici, nisam zamjetila problematiku.

dec ol folks  :mrgreen:
 
Loki said:
charlie, ne zestim se... ne se brinuti :kiss2:

samo me zanima sta je pjesnik htio reci i o cemu se zapravo radi jer do sada, bar u mojoj okolici, nisam zamjetila problematiku.

dec ol folks  :mrgreen:

gle... pazi ... ti si žensko ... ili bar tako izgledaš ..  :mrgreen:

a kao žensko te nitko ne doživljava ozbiljno u temama o klubovima...

znaš... vi žene uopće nebi trebale biti u klubovima.... ko je to još vidio ..  :jesus:
 
aj hvala na komplimetu - bar IZGLEDAM...

:cheer:

ja ionako nisam neki xtra clan - vise kao putujuca reklama :D pazi scenu kad su predsjednika mog kluba na grobniku pitali jel on sa mnom u klubu :LOL: srica je on normala, pa je okrenio na zajebanciju...
 
:LOL:

dooobra ...  (y)

nego, oćeš i mene primiti u klub ... ja bih malo bježao ...  :mrgreen:
 
malo bezi, malo rezi... ♫♫♫● •

ne znam, pitaj onoga koji je sa mnom u klubu, tu on vedri i oblaci  :jesus:
 
Ovo je već otrcana tema sa puno sličnih odgovora za i protiv..Ljudi se mjenju s vremenom,to je stara stvar..kako se mjenjaju tako prilagođavaju svijet sebi...sve je u glavi 8)
 
Status
Not open for further replies.