Bježanje iz klubova u drugi klub

Status
Not open for further replies.
2bad said:
da članarinom i grahom koji košta ko suho zlato!   ):)
Najedi se doma,nisi daleko! Ja kad idem na susret jebe mi se koliko je piva! I sendvić u čavoglavima je 45kn pa nitko ne sere po njima! Ako ja ne serem po tvom susretu nemoj ni ti po mom! Poslat ću ti 20kn da ne propadneš zbog njih.
 
2bad said:
neznam ja znam da smo za prva dva susreta svi članovi skupljali lovu.

a sad jednostavno kad se susret organizira ide se na troškove koje blagajna pokriva. kakve zadužnice od firme....
ako susret propadne svi su isto krivi, pa ne služi predsjednik da ga se tereti nego za druge stvari ...



a kaj se tiče komentara da vama netrebaju oznake da bi se vozili po cesti, svakome treba kontrola, a oni bez kontrole najčešće završe u crnoj kronici!

jučer bila subota, rip sekcija mora da je obnovljena ili crna kronika u večernjem negdje na ta dva mjesta se spominje nekakav motor, i u 90% slučajeva taj netko nije iz kluba nego ima svoje teorije kak bi neke stvari trebale izgledat!

Jadan i onaj koji si dopusta kontrolu jos i od takve organizacije..

Naravno da imam svoje teorije kako neke stvari trebaju izgledati,netreba mi neki klub da mi to kaze,bilo kakav,a pogotovo moto klub.  :shock:

 
ajmo sad lagano na temu nazad..... malo ste opet zabrazdili u druge vode (kao da je to išta čudno kad su teme u kojima je riječ "klub"), ali ajmo probat razgovarat o onome šta je zapravo tu pitanje.

organizacije moto susreta imaju drugu, svoju temu....
 
skuco said:
Najedi se doma,nisi daleko! Ja kad idem na susret jebe mi se koliko je piva! I sendvić u čavoglavima je 45kn pa nitko ne sere po njima! Ako ja ne serem po tvom susretu nemoj ni ti po mom! Poslat ću ti 20kn da ne propadneš zbog njih.

ne serem sam sam rekao  :mrgreen:

nemam doma graha zato i dođem kod vas!
a vi to iskoristite! ove godine bum posadil dve rali bažulja i svagdi bum nosil termosicu   :mrgreen:
 
Iwa said:
ajmo sad lagano na temu nazad..... malo ste opet zabrazdili u druge vode (kao da je to išta čudno kad su teme u kojima je riječ "klub"), ali ajmo probat razgovarat o onome šta je zapravo tu pitanje.

organizacije moto susreta imaju drugu, svoju temu....

to je zato tak kaj svi koji su ili izbačeni il nikad nisu primljeni imaju pristup internetu pa se mogu ovdi iživljavat    :mrgreen:  :banana2:  :ujaja:

ljudi prodajte motore i kupite traktor, pred dućanom uvek i u svakom selu ima ekipa koja bi rado slušala vaše teme!
 
2bad said:
ljudi prodajte motore i kupite traktor, pred dućanom uvek i u svakom selu ima ekipa koja bi rado slušala vaše teme!

odi ti pred dućan, traktor već imaš  :mrgreen:
 
DamirK said:
odi ti pred dućan, traktor već imaš  :mrgreen:

ja sam multipraktik ja imam i motor i traktor, koristim vozilo koje taj dan pali, i di je bolja ekipa taj dan  :mrgreen:
 
Opet kompleksaska tema  :jesus:  :LOL:
 
2bad said:
to je zato tak kaj svi koji su ili izbačeni il nikad nisu primljeni imaju pristup internetu pa se mogu ovdi iživljavat     :mrgreen:  :banana2:  :ujaja:

ljudi prodajte motore i kupite traktor, pred dućanom uvek i u svakom selu ima ekipa koja bi rado slušala vaše teme!

nikad nisam ni htio bit u klubu, ok su mi klubovi koji su sportske vrste, druženja itd, a ove respect brije imaju samo oni koji moraju bit dio nečeg velikoga jer u tome pronalaze neku svoju sigurnost, obično su to osobe psihički dosta slabe pa se kriju iza klubova ili nemaju društvo za vožnju pa se uvlače u g.... nekom

 
Šteta sto niste ovako glasni i odlučni u organizaciji humanitarnih akcija, jer nikad nije dosta. jel tako. Ali ne, lijepše je pljuvati jedni po drugima. :palacdolje:
 
Zok said:
Šteta sto niste ovako glasni i odlučni u organizaciji humanitarnih akcija, jer nikad nije dosta. jel tako. Ali ne, lijepše je pljuvati jedni po drugima. :palacdolje:


od 200-tinjak klubova, možda je samo 10-ak% objavilo JAVNO gdje su i kako su donirali novce :misli:


tema je zašto neki bježe iz kluba u Club :mrgreen:
 
tutankamon said:
od 200-tinjak klubova, možda je samo 10-ak% objavilo JAVNO gdje su i kako su donirali novce :misli:


tema je zašto neki bježe iz kluba u Club :mrgreen:
da, samo što je tema prošla u glupo prepucavanje.
 
Zok said:
da, samo što je tema prošla u glupo prepucavanje.
Koje ste sami proizveli. I kad netko prvi nekaj napiše, umjesto da ga ignorirate i vratite se na temu, vi udri u kontra smjer :mrgreen:
 
Malo je naslov pogrešno napisan,valjda je autor mislio prelazak u neki drugi klub,ne vidim u tome ništa loše,ako klub krene u neki krivi smjer ne treba onda kud svi Turci tud i ćelavi Mujo,zar ne. :LOL: :misli:
 
merlin68 said:
Malo je naslov pogrešno napisan,valjda je autor mislio prelazak u neki drugi klub,ne vidim u tome ništa loše,ako klub krene u neki krivi smjer ne treba onda kud svi Turci tud i ćelavi Mujo,zar ne. :LOL: :misli:

ko štakori napuštaj brod.

to je valjda ko i sa ženama, kad više ni ono kaj je u početku bila jednostavno nađeš drugu i zajašiš. bar neki tak rade jel... :mrgreen:
 
2bad said:
ko štakori napuštaj brod.

to je valjda ko i sa ženama, kad više ni ono kaj je u početku bila jednostavno nađeš drugu i zajašiš. bar neki tak rade jel... :mrgreen:
Nije mi baš jasan tvoj komentar valjda nisi ti taj štakor. :jesus:
 
2bad said:
ko štakori napuštaj brod.

to je valjda ko i sa ženama, kad više ni ono kaj je u početku bila jednostavno nađeš drugu i zajašiš. bar neki tak rade jel... :mrgreen:
A tebi je žao kaj ti tako ne možeš? aaaaaaaa jaaaadddaaaannn... Takvi ljudi su također nestabilni.
No da se vratim temi... S jedne strane je u redu prijeći u drugi klub ako stvari krenu prema nekom čudnom smjeru, tj kontra onoga zbog kojeg je klub i osnovan. ALI... Kako kaže jedna narodna: "Nije dobro od jezika raditi lopatu". Mislim da bih osobno reagirala na način da više nebi uopće bila član nekog kluba. I netko je spominjao odlučivanje i ravnopravnost. Mislim da ne mogu svi članovi jednako odlučivati.
 
Layla said:
A tebi je žao kaj ti tako ne možeš? aaaaaaaa jaaaadddaaaannn... Takvi ljudi su također nestabilni.
No da se vratim temi... S jedne strane je u redu prijeći u drugi klub ako stvari krenu prema nekom čudnom smjeru, tj kontra onoga zbog kojeg je klub i osnovan. ALI... Kako kaže jedna narodna: "Nije dobro od jezika raditi lopatu". Mislim da bih osobno reagirala na način da više nebi uopće bila član nekog kluba. I netko je spominjao odlučivanje i ravnopravnost. Mislim da ne mogu svi članovi jednako odlučivati.
kAK to da nemogu jednako odlučivat,kaj je tak kod vas' :misli:
 
Status
Not open for further replies.