Bježanje iz klubova u drugi klub

Status
Not open for further replies.
S,obzirom da smo mi recimo jedan od mlađih klubova mogu samo reć da imamo jako malo sponzora i da većinu krpamo sa članarinom. Imamo članova koji su i 250km udaljeni od nas. Nevidim nekog velikog problema ako netko oće otić u klub u njegovom mijestu. Kako je rekao Ghost ima dosta klubova u kojima pojedinci vuku veliku korist i drago mi je da nisam među njima! 
 
skuco said:
S,obzirom da smo mi recimo jedan od mlađih klubova mogu samo reć da imamo jako malo sponzora i da većinu krpamo sa članarinom. Imamo članova koji su i 250km udaljeni od nas. Nevidim nekog velikog problema ako netko oće otić u klub u njegovom mijestu. Kako je rekao Ghost ima dosta klubova u kojima pojedinci vuku veliku korist i drago mi je da nisam među njima! 

da članarinom i grahom koji košta ko suho zlato!  ):)
 
Sledgehammer said:
To je djelomično točno. No skačeš sam sebi u usta, jer baš u tim klubovima u kojima je "nekakav veliki red i disciplina" postoji i hijerarhijski ustroj gdje netko nešto određuje bez da tebe išta pita. Postoji predsjedništvo kluba koje donosi sve odluke, i ako nisi u njemu, ne znam kakva bi to velika krivica trebala biti na tebi??

Tebi ostaje to čubljenje, kao i pravo da gutaš govna kao som, otvorenih usta...

To štima ako si ti bio najslabija karika u prethodnom klubu. Što će reći da si bio president ili neki koji je donosio ključne odluke. Jer odluke donosi - a time ima i odgovornost - samo određena osoba ili mali krug ljudi, a po tebi odgovornost je ona socijalistička - "supsidijarna"; svi su krivi zato jer je diša zajeb'o!

Ako si ti bio u klubu kojega su upropastili članovi predsjedništva svojim autonomnim odlukama na štetu kluba, u čemu je tu tvoja odgovornost?  :misli: :misli: :misli:

Ja nisam navikao na nikakve klubove, jer se na klubove ne mogu naviknuti, previše sam samostalna osoba. Ali mislim da svaki klub provjerava ljude koji u njega ulaze, na ovaj ili na onaj način, ali nitko nikome ne pada s neba.


i opet......

1. zakaj uopće komentiraš nešto ako nisi u klubu, nije moguće da to onda uopće razumiješ.


2. još jednom ću reć mada sam napisao već nešto slično.
  objasni mi molim te ko je ikad rekao da predsjedništvo kluba ima pravo odlučivanja!?!

odlučivanja ravo ima svaki punopravni član kluba s oznakama i sve odluke se donse dvotrećinskim glasovanjem, nema šanse da bilo koji štetan prijedlog pođe, isto tako pravo uvida u blagajnu ima svaki punopravni član uključujući i račune koje klub posjeduje, i sve mora štimati, samo jedna kuna manjka dovoljna je da se blagajnik izbaci iz kluba bez ikakve rasprave.

pa opet, neznam na kakve ste vi klubove navikli ali kod nas to nije tako. i osono jamčim da nitko iz mog kluba neće proći u drugi.
niti bi za to bilo razloga.
 
Ghostrider-SB said:
Ja osobno nikada nebi bio član niti jednog kluba, niti bi postupao po tamo nekim pravilima koje su napisali tko zna tko, niti mi trebaju boje i znakovlje ili što već. Imam svoj krug prijatelja za vožnju, za feštu, za koje mi netreba klub i na koje mogu računati i u dobru i u zlu, svi smo free rideri, iako mogu reći da se divim ljudima koji žive klubskim životom, vole to i koji uživaju u tome i sam bi volio biti takav ali nisam jer to nije za mene, nakraju klubovi nam trebaju jer da nema klubova nebi bilo ni susreta, a bez njih moto scena i nema nekog smisla, e sad stvar je pojedinca gdje će, što će i kako će  :misli: :misli: :misli:

bravo  (y)
 
2bad said:
objasni mi molim te ko je ikad rekao da predsjedništvo kluba ima pravo odlučivanja!?!

samo jedna kuna manjka dovoljna je da se blagajnik izbaci iz kluba bez ikakve rasprave.

recimo (primjer) da predsjednik kluba zadužnicom svoje firme garantira plaćanje troškova pripreme (recimo) susreta i da u slučaju (nedajbože) da susret propadne, sav teret pada na njegova leđa, odnosno leđa njegove firme..... kakvo to pravo drugi članovi kluba imaju polagati na financije oko susreta ? .... Znači ako sve prođe uredu, onda bi se pare trebale "dijeliti" ravnopravo na članove, ali ako nešto pođe po zlu, onda predsjednik podmeće svoja leđa.... daj malo podrobnije objasni tu logiku ...  :misli:

Po mom osobnom mišljenju, svi članovi kluba jednostavno ne mogu polagati ista prava na neke stvari i dešavanja u klubu ... jednostavno ne možeš očekivati od kluba nešto, ako i ti to nešto nisi pružio klubu ...



Bio sam u klubu i izašao sam iz njega iz osobnih razloga... i dalje sam dobar sa klubom i njegovim članovima, ali jednostavno se nisam pronašao u nekim stvarima pa nisam želio niti forsirati  ..
 
2bad said:
1. zakaj uopće komentiraš nešto ako nisi u klubu, nije moguće da to onda uopće razumiješ.

Ako nisam sada, to ne znači da nisam bio.  :wink:

A i ja govorim o principima za razumijevanje kojih i ne trebaš biti u klubu.

2bad said:
i osono jamčim da nitko iz mog kluba neće proći u drugi.
niti bi za to bilo razloga.

Ti si stvarno  - siguran...!? Moraju li tebe pitati smiju li ako to budu htjeli?  :shock:

Limit ti je dobro rekao... nije li to malo utopistički?  :LOL: :LOL: :LOL:
 
baš tako straško....kad je sve super onda smo ravnopravni, no ako pođe po zlu.....nehebe onaj čiji je potpis na svim dozvolama, zadužnicama i sl. :mrgreen:
a znamo čiji je to potpis....
 
strasilo said:
recimo (primjer) da predsjednik kluba zadužnicom svoje firme garantira plaćanje troškova pripreme (recimo) susreta i da u slučaju (nedajbože) da susret propadne, sav teret pada na njegova leđa, odnosno leđa njegove firme..... kakvo to pravo drugi članovi kluba imaju polagati na financije oko susreta ? .... Znači ako sve prođe uredu, onda bi se pare trebale "dijeliti" ravnopravo na članove, ali ako nešto pođe po zlu, onda predsjednik podmeće svoja leđa.... daj malo podrobnije objasni tu logiku ...  :misli:

Po mom osobnom mišljenju, svi članovi kluba jednostavno ne mogu polagati ista prava na neke stvari i dešavanja u klubu ... jednostavno ne možeš očekivati od kluba nešto, ako i ti to nešto nisi pružio klubu ...



Bio sam u klubu i izašao sam iz njega iz osobnih razloga... i dalje sam dobar sa klubom i njegovim članovima, ali jednostavno se nisam pronašao u nekim stvarima pa nisam želio niti forsirati  ..

neznam ja znam da smo za prva dva susreta svi članovi skupljali lovu.

a sad jednostavno kad se susret organizira ide se na troškove koje blagajna pokriva. kakve zadužnice od firme....
ako susret propadne svi su isto krivi, pa ne služi predsjednik da ga se tereti nego za druge stvari ...



a kaj se tiče komentara da vama netrebaju oznake da bi se vozili po cesti, svakome treba kontrola, a oni bez kontrole najčešće završe u crnoj kronici!

jučer bila subota, rip sekcija mora da je obnovljena ili crna kronika u večernjem negdje na ta dva mjesta se spominje nekakav motor, i u 90% slučajeva taj netko nije iz kluba nego ima svoje teorije kak bi neke stvari trebale izgledat!



 
u krajnjoj liniji skužio sam da kad se neka tema na forumu potegne da ima brdo ljudi koji se uključe sa svojim čvrstim stavovima a nemaju pojima o tome.
i od takvih se nemože ništa kvalitetno raspravit.


kao što je skuco napisao bilo bi najbolje da neki ljudi neke teme preskoče jer nemaju pojima o čem pričaju.
znači bilo bi dobro da ste ili imali iskustva s ovako nečim ili na svojoj koži osjetili

ili pak da imate diplomu iz psihologije da možete o ljudskoj psihi pisat, neki drugi razlozi za uključivanje u ovu temu su besmisleni.
 
2bad said:
neznam ja znam da smo za prva dva susreta svi članovi skupljali lovu.

a sad jednostavno kad se susret organizira ide se na troškove koje blagajna pokriva. kakve zadužnice od firme....
ako susret propadne svi su isto krivi, pa ne služi predsjednik da ga se tereti nego za druge stvari ...



a kaj se tiče komentara da vama netrebaju oznake da bi se vozili po cesti, svakome treba kontrola, a oni bez kontrole najčešće završe u crnoj kronici!

jučer bila subota, rip sekcija mora da je obnovljena ili crna kronika u večernjem negdje na ta dva mjesta se spominje nekakav motor, i u 90% slučajeva taj netko nije iz kluba nego ima svoje teorije kak bi neke stvari trebale izgledat!

uuu nisam znao idem se odmah uvlačit u šupak nekom klubu da dobijem kočnicu u glavi :mrgreen:

 
SaleKT said:
uuu nisam znao idem se odmah uvlačit u šupak nekom klubu da dobijem kočnicu u glavi :mrgreen:

ne to znači da su pametni ljudi u klubovima.  hehehe krivo si protumačio pa evo da ti ja kažem. :twisted: :B: :spank: :sucky:
 
2bad said:
neznam ja znam da smo za prva dva susreta svi članovi skupljali lovu.

a sad jednostavno kad se susret organizira ide se na troškove koje blagajna pokriva. kakve zadužnice od firme....
ako susret propadne svi su isto krivi, pa ne služi predsjednik da ga se tereti nego za druge stvari ...

Lijepo je to da svi tvoji članovi kluba imaju tako velika primanja damogu iskeširati toliku količinu novaca....

bogami imate lijepu blagajnu ako se u njoj prije susreta nalazi dovoljna količina novaca za iskeširati sve troškove oko pripreme susreta...  (y) ... I ja bih volio biti član tog kluba, ali nažalost ne zadovoljavam prvu točku... mala mi je plaća...  :(

ili moraš biti JAAAAAKO utjacajna osoba ako će ti netko dati i cugu i hranu i razglas i ostale potreba samo na lijepe oči ...  :misli:


2bad said:
a kaj se tiče komentara da vama netrebaju oznake da bi se vozili po cesti, svakome treba kontrola, a oni bez kontrole najčešće završe u crnoj kronici!

jučer bila subota, rip sekcija mora da je obnovljena ili crna kronika u večernjem negdje na ta dva mjesta se spominje nekakav motor, i u 90% slučajeva taj netko nije iz kluba nego ima svoje teorije kak bi neke stvari trebale izgledat!
koliko god to zvučalo nekome nevjerovatno, još uvijek je puno više onih koji nisu članovi nikakvih klubova, nego onih koji jesu, pa je samim tim i sasvim logično da je postotak nastradalih u korist većine....

Malo se glupo vraćati na neke stvari, ali RIP rubrika je nažalost puna i onih koji su nosili oznake, kao i poznatih ljudi.... NAŽALOST

tako da ti je ova teorija u najmanju ruku žalosna...
 
2bad said:
ne to znači da su pametni ljudi u klubovima.  hehehe krivo si protumačio pa evo da ti ja kažem. :twisted: :B: :spank: :sucky:

blago vama u klubovima, lijepo je netko rekao treba vam dati da državu vodite kako ste pametni, koju vi briju brijete

rišpekt :mrgreen:
 
2bad said:
a kaj se tiče komentara da vama netrebaju oznake da bi se vozili po cesti, svakome treba kontrola, a oni bez kontrole najčešće završe u crnoj kronici!

:LOL:

btw. ako nam blagajnik ne plati janjetinu u Mirnom kutu onda je peder, manjak ili višak u blagajni je njegov problem  :mrgreen:
 
strasilo said:
Lijepo je to da svi tvoji članovi kluba imaju tako velika primanja damogu iskeširati toliku količinu novaca....

bogami imate lijepu blagajnu ako se u njoj prije susreta nalazi dovoljna količina novaca za iskeširati sve troškove oko pripreme susreta...  (y) ... I ja bih volio biti član tog kluba, ali nažalost ne zadovoljavam prvu točku... mala mi je plaća...  :(

ili moraš biti JAAAAAKO utjacajna osoba ako će ti netko dati i cugu i hranu i razglas i ostale potreba samo na lijepe oči ...  :misli:

uopće nije tako, sve to se dobije na račun kluba bez ikakvih problema.

a rim nije izgrađen za dan
krenuli smo s dvije kile kobasa i malim roštiljem i dogurali za 3 god do 6 bendova besplatnog graha i drugoga, pojedinac nemože ništa al kad se male glave slože sve je moguće.
 
DamirK said:
:LOL:

btw. ako nam blagajnik ne plati janjetinu u Mirnom kutu onda je peder, manjak ili višak u blagajni je njegov problem  :mrgreen:


kaj u mirnom kutu!

janjci su veliki još mjesec dana i okrenem ga ja na vikendici, uopće nije upitno ;)
 
strasilo said:
Malo se glupo vraćati na neke stvari, ali RIP rubrika je nažalost puna i onih koji su nosili oznake, kao i poznatih ljudi.... NAŽALOST

tako da ti je ova teorija u najmanju ruku žalosna...
upravo tako :?
 
limit said:
Ma vi ste zakon  (y)  :mrgreen:  Ja bi vama dao da vodite, ne moto klub, nego cijelu državu  :LOL: 
Koja naiva, a u nekim djelovima baca malo i na utopiju   :LOL:

naj post  (y)
 
Status
Not open for further replies.