BMW K1200 R ili K1300 R

passenger said:
a tribalo bi i tu loncinu od auspuha prominit :misli:

Vidis to mi ne smeta cak mi ovaj turbinski zvuk godi da mi ne puni glavu I ne smeta kuverima nece ih izgorit i zacrnit inace auspusi su mu cca 400 eura nije puno
 
@ko samui

Schnitzer ništa ne proizvodi, recimo Stealth auspuh u stvari pravi Remus, a verujem da i korman u stvari pravi LSL, tako da bih se ja odlučio za LSL jer Schnitzer košta više samo zbog imena. Pak, ja sam kupio Stealth auspuh zato što je mat crn, pa samim time najbolje čuči na crnom motoru :)

Uzgred, koje je ovo sedište i kako si njime zadovoljan?
 
Ovo sjediste je bilo na motoru predhodni vlasnik ga je stavio neki njemacki proizvodac koliko sam mogao vidjet ima neke kopce s kojima se podesava mekoca sjedista meni je ok na najtvrdoj postavki, oreginal nemam nisam probao, a ovaj je udoban nevjerujem da je bas napravljen za sportsku voznju i premjestanje po sjedalu za zavoje.

 
Koje prednje plocice da stavim brembo crvene sinter ili sta drugo mozda braking sinter ili oreginal...

Kako ozracit sistem kad minjam kocionu jeli komplicirano puno s servo sistemom i abs-om

 
Jel ko minjao vjetrobran gledam MRA racing screen ili tourning screen s onim uzdignutim djelom spojlerom sto bi bilo bolje.

Imao sam ovaj MRA racing na RSV-u i odlicno je radio al ovo je nesto drugo od motora eto ako ko zna
 
MRA Touring je sigurno praktičan, ali možda ne pristaje naked motoru, šta znam. Ja sam motor kupio sa fabričkim sport vetrobranom i zadovoljan sam. Zaštita od vetra je daleko od dobre, ali se nekako izdrži na motoru i preko 220 :) Za krstarenje do 160km/h je odličan.
 
Evo na kraju stavljen GIVI tourning vjetrobran.
Ogromna razlika do 140 kmh se moze vozit s otvorenim vizirom a preko toga samo malo glava dolje i potpuna tisina.

Imam mali problem kad vozim po gradu i prigradsku voznju svi misle da san presretac od kad su se u gradu pojavila 2 policijska K1200S.
Svi usporavaju i gledaju reakciju a imam bijelu shoie kacigu flip up ka i panduri.
 
Pozdrav društvo.
Jedno pitanje vezano uz tvorničke opozive.
Jel mogče  provjerit u servisu ,po broju šasije motora,jel promjenjeno sve što je bilo u opozivima za K13R.Malo sam se "ponovio " :mrgreen: :mrgreen: za ovu sezonu s  jednim,pa bih volio to provjerit.

 
Rudar said:
Pozdrav društvo.
Jedno pitanje vezano uz tvorničke opozive.
Jel mogče  provjerit u servisu ,po broju šasije motora,jel promjenjeno sve što je bilo u opozivima za K13R.Malo sam se "ponovio " :mrgreen: :mrgreen: za ovu sezonu s  jednim,pa bih volio to provjerit.

Mislim bez problema
 
Pozz Zokx
Ajde super,to ću odmah kad dođem kući.
Zg mi je naj bliži,kakva su iskustva s njima ili treba ići negdje dalje,nije problem ali moje je da pitam
 
U Tomiću je Marijan voditelj servisa. Ljubazan, korektan, odličan majstor i što je važno (provjereno) govori istinu. Ne mulja i laže u korist firme. Provozaj se do njih, javi mu se pa vidi..
 
Dodes u bilo kojeg Tomica i kompanije ukucaju tvoj broj sasije i ispise se sta je minjano i sta triba ako treba prominit na opoziv.

Najvjerovatnije onaj prihvat straznjeg kola taj komad metala izmedu felge i straznjeg diferencijala sad je on zeljeza nije od aluminija iako meni nema nikakvih pukotina a kazu da mu se pojave pukotine zbog nestrucnok pritezanja na prevelik moment te pumpa goriva  komplet jer neka membrana zna ispucat a ona se neda zaminit ako se neminja pumpa kompleti to je to preventivno i ako ti nije minjan lanac pumpe ulja i natezac razvodnog lanca neki updatirani ka sta brze mu se dize tlak al meni to ne pari jer opet zasuska kad se na ladno starta motor i to je to al to je bilo na opozivu vec 2012 tako da najvjerojatnije je ako si bija od tad na servisu.


Sve u svemu ja san dobija novu pumpu goriva na 50000 km kojoj je cijena 530 evra i na to imas jamstvo 2 god

Ni kune ne platis samo potpises i naruce te za zamjenu.
 
ko samui said:
Evo na kraju stavljen GIVI tourning vjetrobran.
Ogromna razlika do 140 kmh se moze vozit s otvorenim vizirom a preko toga samo malo glava dolje i potpuna tisina.

Imam mali problem kad vozim po gradu i prigradsku voznju svi misle da san presretac od kad su se u gradu pojavila 2 policijska K1200S.
Svi usporavaju i gledaju reakciju a imam bijelu shoie kacigu flip up ka i panduri.
Prekrasan Bmw, boja, kuferi stvoren za uživanje i gutanje kilometara (y)

Jel to onaj iz oglasnika kojem je preventivno mijenjan kardan na 40000km :hahano:
 
Je al taj svercer sta ga je prodava sere brokve ka i svi po njuskalu kardan nije minjan preventivno i nije minjan kardan nego korpa i komplet kumplug s lezajevima al to je njima sve isto to je minjano na opozivu komplet sve, jer je problme u lezaju i kad se lezaj neki minja minja se komplet sve opet radi preventive, a kardan nije minjan ni netriba bit minjan.

A na samome racunu mu je to pisalo i moze se vidit u tomica priko broja sasije sta san i gleda prije kupnje tako da neznan ideje stavit da je kardan minjan kad ga je prodava, a inace njemu ga je prvi vlasnik da u zamjenu za neki auto u njega.
 
Pozdrav ljudi

Evo samo da se javim s prvim dojmovima,
Hm konačno došao doma,
Evo nakon prvih 400 km,prvi dojmovi -ODUŠEVLJEN
Motor je zaista nevjerovatan,toliko snage,ali "kulturne" kontrolirane snage.uh uh
Možda samo za početak pomalo čudan osječaj prednjeg kraja,ipak je osjetno drugačiji nego klasićne vilice.ali ne da zamjeram,više samo kao zapažam razliku.
Ostalo,sve samo pohvale,zaista fenomenalan motor.
Presretan sam,oduševljen.
Ijako moram priznati, osječam i određeni respekt prema njemu,ne strah nikako,ali određenu dozu respekta.

Eto samo kratko za početak,sad samo da je ljepih dana,da se kupe kilometri,ali vjerujte svaki s osmjehom na licu hahaha.
Hvala svima na savjetima,sad znam kakve strojeve vozite ili ste vozili.
Pozzz