BMW K1200 R ili K1300 R

ko samui said:
Ma u motor ide 5w 40 synt,u diferencijal ide hipenol neznan koji ja mislin 80 ka nisan ni gleda
Krivo si složija rečenicu onda... Prepadoh se. K seriju san zamalo '06 kupija u R varijanti. Uvik mi je bilo žaj šta nisan. Lipi motor... Neka te dobro služi.
 
Ako oces ga probat javi se moze u ponediljak mislija san udrit dir doma san do 20.04.
I ipak san stavija pilot power 3 u zadnji tren otkaza pr2
 
cosmic said:
Krivo si složija rečenicu onda... Prepadoh se. K seriju san zamalo '06 kupija u R varijanti. Uvik mi je bilo žaj šta nisan. Lipi motor... Neka te dobro služi.
I ja sam pikira na K1200R žuto-crnoga 2007. u Tomića-ST, a motor je staja u salonu više od godine i dava mi je samo 6% popusta. :shock: :x :( Nisam htio pristat i iša na Koteksa i kupija Tuona krajem 2007. :wink: (y) :biker: Guštamo na njemu ka i prvoga dana!!! :peace: :cool:
 
ko samui said:
Ako oces ga probat javi se moze u ponediljak mislija san udrit dir doma san do 20.04.
I ipak san stavija pilot power 3 u zadnji tren otkaza pr2
Vrlo rado. Ja sam doma 3.4. (y)
 
Sinna said:
I ja sam pikira na K1200R žuto-crnoga 2007. u Tomića-ST, a motor je staja u salonu više od godine i dava mi je samo 6% popusta. :shock: :x :( Nisam htio pristat i iša na Koteksa i kupija Tuona krajem 2007. :wink: (y) :biker: Guštamo na njemu ka i prvoga dana!!! :peace: :cool:
Sićan se i jednoga i drugoga... Poznanik mi je tada radija u Tomića, pa san ga u par navrata iša malo upalit. Ja ga nisan uzea jer ga nisan moga provat. Znaš ono, kardan, ovo ono... Oženit ću jednoga kad tad...


Btw, mislim da sam iste godine ka i ti preuzea jednoga sivoga i odnija ga prijatelju na Brač. Nakon toga je još jedan moj kupija mat crnoga sa plavim felgama. Izvanredan motor. Zabavan motor u pm.
 
Gle ima ga komad nije da voli zavoje ali i je bizi puno od njih ja nebu reka da je zabavan.
Kad san ga uzeja na njemu su bili opanci a ne gume mozda je i to razlog nisan se usudija ga spustit ni malo, al da je neki osjecaj ppd guzicom svaki pud kad okrenes gas kako ide i nabire brzinu i da naglasin koci nevjerovatno meni ove servo kocnice cak i godu.

Pisi u p.m. Kad dodes pa cemo u dir da provas
 
ko samui said:
Gle ima ga komad nije da voli zavoje ali i je bizi puno od njih ja nebu reka da je zabavan.
Kad san ga uzeja na njemu su bili opanci a ne gume mozda je i to razlog nisan se usudija ga spustit ni malo, al da je neki osjecaj ppd guzicom svaki pud kad okrenes gas kako ide i nabire brzinu i da naglasin koci nevjerovatno meni ove servo kocnice cak i godu.

Pisi u p.m. Kad dodes pa cemo u dir da provas
Držim te za rič.

Ovaj zabavni dio se  odnosija na Tuono. :mrgreen:
 
U zadnji prenos ide 180ml (recimo) ovog ulja:

http://www.reifendirekt.de/cgi-bin/oshop.pl?dsco=100&item_id=386
 
Evo gudin se vratija s tretmana i navuka nove slape sad jos MRA tourning vjetrobran se ceka i moremo pocet vozit
 
I superbajk upravljač na njeg i guštaš ka pravi gospodin
 
Elias said:
I superbajk upravljač na njeg i guštaš ka pravi gospodin

U planu al ni sam neznam koji vidim neke ac snicele pare ok ima nesto od LSL-a vidit cu imas sto za preporuku

I treba li mjenjat crjeva kocnica i kupluga te sajle gasa jeli odgovaraju kad ga se digne
 
Vrijedi svakega centa, ja sam na svoga investira i nije mi zao.
 
ko samui said:
U planu al ni sam neznam koji vidim neke ac snicele pare ok ima nesto od LSL-a vidit cu imas sto za preporuku

I treba li mjenjat crjeva kocnica i kupluga te sajle gasa jeli odgovaraju kad ga se digne

Nemoj žurit. Ja sam na K1200RSport isto planirao napraviti, ali nakon prvih većih tura (4-5 dana po 400tinjak km.) mi se položaj pokazao izuzetno udobnim. Sve naravno ovisi o visini/težini, ali probaj prvo.

Ako i dalje gledaš imaš npr. ovo: https://www.helibars.com/products-by-bike/bmw
 
a tribalo bi i tu loncinu od auspuha prominit :misli: