bmw lo rider

makazica said:
Ti jako dobro znaš da kod svakog proizvođača i svakog modela ima takvih primjera......
Osim toga, Xchallenge nije baš neki model koji bi reprezentirao kvalitetu tvrtke BMW u cjelosti, ajmo mi rađe o nekim modelima koji imaju slova R ili K ispred brojeva....

(y)

R ili K! Sve ostalo su piz....e!!
Čak bi ja to sveo na R, ali eto da me ne napadnu radi pristranosti!  :mrgreen:
 
alien said:
(y)

R ili K! Sve ostalo su piz....e!!
Čak bi ja to sveo na R, ali eto da me ne napadnu radi pristranosti!  :mrgreen:

Jbt nema druge nego kupit da vidim sto je tu tako dobro  :misli: :misli: :misli:
 
alien said:
(y)

R ili K! Sve ostalo su piz....e!!
Čak bi ja to sveo na R, ali eto da me ne napadnu radi pristranosti!  :mrgreen:

I ja...ali nisam htio dalje kuriti....
 
vickodu said:
Jbt nema druge nego kupit da vidim sto je tu tako dobro  :misli: :misli: :misli:

R motor ili boxer je vječno bio osnova BMW-a. Po tome je i poznat.
A ostale verzije motora kao što su K, F i G su novotarije koje se nekome svide, nekome ne, ali definitivno ponavljam kad se govori o BMWu odma se pomisli na R i to je to.
 
alien said:
R motor ili boxer je vječno bio osnova BMW-a. Po tome je i poznat.
A ostale verzije motora kao što su K, F i G su novotarije koje se nekome svide, nekome ne, ali definitivno ponavljam kad se govori o BMWu odma se pomisli na R i to je to.


Sve je to jasno ali ko ce se pojavit na oci svima onima koje zajebajem mjesecima  :mrgreen:
 
alien said:
R motor ili boxer je vječno bio osnova BMW-a. Po tome je i poznat.
A ostale verzije motora kao što su K, F i G su novotarije koje se nekome svide, nekome ne, ali definitivno ponavljam kad se govori o BMWu odma se pomisli na R i to je to.

Osobno se slažem s tobom, boxer je sinonim za BMW i zaslužan je za BMW - ovu reputaciju kvalitetnog proizvođača.
Ipak, ne bih se složio da su K modeli novotarije, imaju mnogo pristalica, uspjeli su R modelima oteti dio tržišta, a i dokazali su se po pitanju kvalitete....

Generalno, mislim da se razumijemo.....
 
makazica said:
Osobno se slažem s tobom, boxer je sinonim za BMW i zaslužan je za BMW - ovu reputaciju kvalitetnog proizvođača.
Ipak, ne bih se složio da su K modeli novotarije, imaju mnogo pristalica, uspjeli su R modelima oteti dio tržišta, a i dokazali su se po pitanju kvalitete....

Generalno, mislim da se razumijemo.....

Nisam pod novotarija mislio nešto loše, nego čisto termin za nešto puno novije od recimo boxera. Iskreno i sam sam gledao K 1200 R, al onda opet na kraju pobijedio boxer!.  :D
 
alien said:
Nisam pod novotarija mislio nešto loše, nego čisto termin za nešto puno novije od recimo boxera. Iskreno i sam sam gledao K 1200 R, al onda opet na kraju pobijedio boxer!.  :D

Vidim....R1200R, u potpisu...
Čestitam!
 
makazica said:
Vidim....R1200R, u potpisu...
Čestitam!
Fala, fala, sretan san ko i prvog dana kad san ga dobija... :D
 
Prvi, pravi motor mi je bio R850R, '95. godina, od pokojnog starog. Buraz i ja smo napravili skoro 100 000km na njemu....onda ga je buraz razvalio...
Stari je u životu promijenio cca 15 boxera, jedno vrijeme je imao tri ista modela u garaži, R50/5, crveni, crni i plavi....bio je lud za boxerima...izgleda da je ta bolest zarazna....

Znaš kak se kaže: kad ću imat para u životu opet ću si nabavit boxera...
Iako poštujem ljude koji ne vole BMW i boxere, nikad neću priznati da je zanošenje u stranu (ler+gas) ili cukanje kardana BMW-ova mana, ja to smatram karakternom osobinom....
 
makazica said:
Prvi, pravi motor mi je bio R850R, '95. godina, od pokojnog starog. Buraz i ja smo napravili skoro 100 000km na njemu....onda ga je buraz razvalio...
Stari je u životu promijenio cca 15 boxera, jedno vrijeme je imao tri ista modela u garaži, R50/5, crveni, crni i plavi....bio je lud za boxerima...izgleda da je ta bolest zarazna....

Znaš kak se kaže: kad ću imat para u životu opet ću si nabavit boxera...
Iako poštujem ljude koji ne vole BMW i boxere, nikad neću priznati da je zanošenje u stranu (ler+gas) ili cukanje kardana BMW-ova mana, ja to smatram karakternom osobinom....

Na ovom R-u nema blage veze o tome i kako bi to tribalo izgledat ili osječat!
 
Ma znaš....kad stojiš u mjestu, sjediš na motoru, u leru.....daš gas i motor malo zanese desno pa lijevo....
 
makazica said:
Ma znaš....kad stojiš u mjestu, sjediš na motoru, u leru.....daš gas i motor malo zanese desno pa lijevo....
:mrgreen: al onda uvik pravo!  :mrgreen: (y) dok čini mi se LT može i nazad?  :misli:
 
makazica said:
Znaš kak se kaže: kad ću imat para u životu opet ću si nabavit boxera...
Iako poštujem ljude koji ne vole BMW i boxere, nikad neću priznati da je zanošenje u stranu (ler+gas) ili cukanje kardana BMW-ova mana, ja to smatram karakternom osobinom....

Ih, kardan ne cuka ni približno ko razvučen lanac, a to zanošenje ler+gas, to je
fakat neki image bbw-a, slažem se ...
 
vickodu said:
Jbt nema druge nego kupit da vidim sto je tu tako dobro  :misli: :misli: :misli:

Puno toga, a jedan dio toga su pričuvni iliti rezervni djelovi koje češ dobiti naj kasnije u roku četiri dana ako ih nemaju na skladištu. Bio volio imati takvu post prodajnu podršku  :mrgreen:
 
Lolo said:
Puno toga, a jedan dio toga su pričuvni iliti rezervni djelovi koje češ dobiti naj kasnije u roku četiri dana ako ih nemaju na skladištu. Bio volio imati takvu post prodajnu podršku  :mrgreen:


... za razumnu cijenu. :mrgreen:
 
alien said:
I tata bi sine...  :mrgreen:


Ne, hvala nikad, a možda ni tad :jesus:


Ako gledam klasu koja mene zanima (600cc, enduro) tu sam probao sve i svašta pa i BMW. Motor je prosjek klase, za mene i lošiji od nekih modela koji su tada bili 15.000 - 20.000kn jeftiniji.
 
Frane said:
Ne, hvala nikad, a možda ni tad :jesus:


Ako gledam klasu koja mene zanima (600cc, enduro) tu sam probao sve i svašta pa i BMW. Motor je prosjek klase, za mene i lošiji od nekih modela koji su tada bili 15.000 - 20.000kn jeftiniji.

Nismo se razumili...mislio sam na razumnu cijenu za takvu brzinu usluge...
A ovo 600cc enduro...to san prerasta mislim 96. kad san kupija Super teneru!  :mrgreen: