BMW novosti za 2015

vječna i nepresušna tema ko ima većega :blahblah: :sucky:
 
shonyo said:
Tulipane, da čitaš s razumjevanjem, onda bi primjetio da ne pričam (pišem) o samo švapskom govnu, nego i o Austrijskom smeću, Talijanskim poluproizvodima, Engleskim nakaradama.
Uz sve to, da nemaju tu, dušu, ili ono nešto što se ulaže u sve to, (ili kako god ti drago), a da nije samo grafit iz olovke. Jer sve su to ipak imena sa svojom povijesti. Istina da su neki možda malo taštiji od drugih, ali nisu to nekakvi Kadeti i Golfovi i niko od njih ne želi samom sebi pljunuti u usta. Bez obzira na marketing. Na kraju krajeva, da nemaju sve to,  nebi svi dolazili tu i srali o tome kak na KTM-u peku jaja, Husadrek crkava iz dosade, Ducatiu i Guzziu otpadaju dijelovi, a o Triumphu ionako niko nema pojma, niko ga niti ne gleda.
I kako god bilo, za činjenice se uzimaju kojekakvi novinarčići koje boli kurac za sve šta nisu izvadili niti novčića iz svog džepa. Jedan "velebni" naslov na nekoj Motoreviji i desetak istih slika koje se vrte po netu zadnjih godinu dana, sasvim su dovoljni i kompetentni za sva znanja od bilo kojoj  od gore navedenih marki.

Al dobro, samo ti i takvi dolazite i hranite svoj ego i divite se opuštenosti vlasnika gore navedenih motora, budućih vlasnika, ili samo onih sa velikom željom, jer vi to sa Japanskom konfekcijom teško da će te imati.
Al Japancima su sve greške unaprijed oproštene, i normalno je da puca felga, ili rama. Sitnica naprema nekog kardana, ležaja, semeringa, zvonjave šarafa.

Od Japanaca pušim samo katanu, ali ne Suzukia. Malo pogledaj i vidit ćeš i da se u to ulaže duša. Jako puno duše.
Jebiga, ima nas još naivaca koji pušimo tu priču i dao Bog da zauvijek takav i ostanem.  :wink:

:mrgreen:

Ali ovo je živa istina....  :?

:mrgreen:

M.
 
shonyo said:
Aj sad malo drkice u onu Kawasaki Concept H2 Ducati wanabe temu ( http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,244265.0.html ) koja bi silom htjela uz pomoć nepotrebnih 200 KS i turba i ostalih nepotrebnih pizdarija, uliti barem maaaalo duše kakvu imaju evropski motori.

(y)
 
gvo said:
Nekome je bitno da ima motor s finim šarafima, a nekome da ima motor po kojem ne treba šarafit. :jesus:  :mrgreen:

sve to moze biti nego kakva su tvoja LICNA iskustva sa BMWom?
mislim na ono - sto si vozio, koliko si 100tina 1000ca km prosao i kako stoje stvari sa odrzavanjem?
 
Dok sam bija mulac nikako mi nije bilo jasno zašto su ti benweji toliko skupi.
A kad san naresta vozija san svašta i talijance i japance...
Kad san si kupija prvega đapanca-suzuki, nisam moga doć sebi daje korozira kad mi je prvi put pokisa.
Kasnije je tom đapancu pukla klipnjača i probila blok. Mora san ga se riješavat.
Prije par lita san se počastija jednin benwejcem i kad sam mu prvi put poskida plastike da vidin kaki je ispod suknje, ono glede cijene mi je u trenutku postalo jasno.
I da, nema nigdi korozije na njemu.

A vozi i ne kvari se, čak niti kardan.
I danas san bija u germanskoj crnoj šumi sa njim. Ludilo brale.
Moj kratki osvrt.
 
Hard Rocker said:
sve to moze biti nego kakva su tvoja LICNA iskustva sa BMWom?
mislim na ono - sto si vozio, koliko si 100tina 1000ca km prosao i kako stoje stvari sa odrzavanjem?

Nemam iskustva s BMWom, iskreno, ne želim ni imati. Relativno sam pismen, i prosječno glup. Mogu zaključit neke stvati, a čitam, puno. Doduše, treba mi vremena. :mrgreen:
Svejedno, drago mi je pročitat tvoj post jer mi se čini lišen tipičnog RH BMW sindroma, puno sreće s Moskovskim prometom. (y)
 
shonyo said:
Dakle, opet se ne čita s razumjevanjem :no:
Kawasaki koji sam ja naveo (vidi gore, imaš čak i link!) nema veze s namjenom za stazu ;)
Čitam onako kako pišeš, ne onako kako  bi ti htio da čitam.
Čemu je taj Kawasaki namjenjen po tebi? I zašto bi 200+ks na njemu bilo neuprotrebljivo, a na S1000RR bi? To što se možda, može registrirat, ne mijenja činjenicu
da je jedina svrha tog motora ići jako bRRzo,  jako naglo. Što je tu loše? Zar to nije neka osnovna nit vodilja cijele moto industrije zadnjih 100+g? Pazi, ti zamjeraš Kawi jer žele biti brži od drugih, na beskompromisnom modelu? To je ko da kurvi zamjeraš jer se želi jebat. WTF? Je li ovo roda.hr forum? :mrgreen:

shonyo said:
I dalje smatram da je to puno veće preseravanje od BMW-a sa 120 KS za kamenjar.
Vjerujem da ljudi iz Kawasakija ovo čitaju, te da će stopirati R&D za H2, jer pazi, netko s motori.hr jer konstatirao da je sve to preserancija. Sav svoj potencijal će presumjet
u dizajn krave od 350kg za guranje uzbrdo na idućem  GS Trophyu. Jer to je očito ono što želi midlife crisis tržište. :mrgreen:

shonyo said:
Sigurno ti se po glavi vrti McGregor i Borman, ali hej, to je marketing i preseravanje dvojce imućnijih likova. I da, vjerujem da bi si u toj namjeni, kada bi si to mogli priuštiti, velika većina u 

Tko su dovraga Mekgregor i Bora, jesu li na forumu? Su to neki Benduro junaci ili pak heroji NOBa?! :misli: :mrgreen:

shonyo said:
Znam ih većinu ovdje, i to u stvarnosti, nisam niti jednoga vidio sa ičim florescentnim, a reflektirajućih trakica imaju manje nego ti na svojoj R jakni. Čak i moja eRuša ima samo jedan mali 

(y)

Molim lijepo, imam samo đins jaknu. Na njoj nema trakica. Samo goblen od Metalike.

shonyo said:
Glede jakne, moraš ipak biti malo više upućen, barem u društvo ovdje.
Barem u ono šta voze, šta su vozili iitd itd.
Znam ih većinu ovdje, i to u stvarnosti, nisam niti jednoga vidio sa ičim florescentnim, a reflektirajućih trakica imaju manje nego ti na svojoj R jakni. Čak i moja eRuša ima samo jedan mali reflektirajući komadić.
Sranje, nosim jaknu za R-a, a sanjam o GS-u. Čak mi nit na ovu moju staru švapsku kramu ne paše ta jakna.
Ajde modni mač-če, okani se jaknica, nezdravih motora i ovog dijela foruma.
Manje nerviranja, đoks u usta i polako čitaj. Onako s razumjevanjem i polako.
A onda... Ma odustani!
I ja ću isto ;) posvetit ću se svojoj pivi i kvalitetnim ljudima koji se ovuda šeću i shvaćaju šta drugi pišu.

Ne želim bit upućen u nikakvo društvo, nit znam o kojem društvu ti pričaš, nit me, da budem iskren boli racku. Ja govorim o prosječnom vozaču BMWa, kakvih sam ovo ljeto vidio barem 3000 kako se kotrljaju po magistrali. Svaki ima fakin flourescentni prsluk/kacigu, kao da trokrilni ormari sa svake strane motora, i 15 rasvjetnih tijela nisu dovoljni za biti uočen na cesti pri abnormalnih 60km/h. Redovito u koloni od 15 motora. Jel' se ti prsluci dobiju u kompletu s maglenkama ili je to BMW biltenu prezentirano kao službena moda za ljeto-jesen '14? :misli: :mrgreen:

Đoksove ne pušim, a i tebi bi savjetovao da se kloniš. U nesuglasju si sa samim sobom. Sve ok. Sigurno BMW ima neki aftermarket dodatak da to sredi. :mrgreen:
Ovog djela foruma ću se teško okanit, jer mi pričinjava veliku radost. Kao i TMAX podforum. :inlove: :inlove:
 
gastajbarter said:
odlicno ..nisi se trebo ni javljat :mrgreen:,....haj sad idi trazi gdje se ima kupit regler i sanjaj kad ces kupit Hondu 1000 kubika,a mi cemo o lijepim sarafima:mrgreen:

Siromah sam , neće bit za alavija 'ondu 'iljadu, ali mi zato prodaš jedan od ta 2 drloga, taman skupiš za BMW kombinezon (bez pripadajučeg žiži prsluka ofkors). Dam ti kilo najfinijih vijaka gratis, da im se diviš. :mrgreen:
 
gvo said:
Nemam iskustva s BMWom, iskreno, ne želim ni imati. Relativno sam pismen, i prosječno glup. Mogu zaključit neke stvati, a čitam, puno. Doduše, treba mi vremena. :mrgreen:
Svejedno, drago mi je pročitat tvoj post jer mi se čini lišen tipičnog RH BMW sindroma, puno sreće s Moskovskim prometom. (y)

Sinko, počeo si vozit motore prije 4 godine i bilo bi čudno da se odmah navučeš na BMWa. Polako, doći ćeš i na to.
Ipak, ti i svi ovi drugi mulci bi trebali nastupati sa pozicije stjecanja iskustava, a ne davanja lekcija. I to nažalost razumijem jer današnje generacije pojma nemaju o toj vrsti poštovanja. Da se vratimo na temu. Ti i slični ste bez love, što je isto razumljivo i normalno, pa sa pozicije vlasnika dostupnoga si drloga serete po onom što vam je u ovom trenutku nedostupno, misleći da su idioti oni koji su nešto platili xy novaca više nego ti, a voze isto motor koji ne leti, ima dva kotača, volan i sve je isto. Drlog je najčešće i nabrijan, nema auspuh da ga svi čuju izdaleka i brz je, brži od ovih novih xy skupljih. Pa koje su onda to budale. Ljudi očigledno podebile sa viškom godina, i to svi mi mislimo za one starije.
Sinko, moj ti je savjet smanji gas i skupljaj iskustva i želim ti još puno moto godina i napretka u tehnici vožnje i razmišljanjima.
 
makazica said:
Bravo zox!
Ne slažem se niti malo. Ovakav odgovor, koji je utemeljen na iskustvu i zdravoj logici jednostavno pokapa temu o BMW-ima koje su inače među najzanimljivijima na forumu. Protivniku ne ostavlja mjesta za daljnje blaćenje, tako da nam samo Vicko može pomoći da tema nastavi u "standardnom tonu". :mrgreen:
 
tomo3 said:
Ne slažem se niti malo. Ovakav odgovor, koji je utemeljen na iskustvu i zdravoj logici jednostavno pokapa temu o BMW-ima koje su inače među najzanimljivijima na forumu. Protivniku ne ostavlja mjesta za daljnje blaćenje, tako da nam samo Vicko može pomoći da tema nastavi u "standardnom tonu". :mrgreen:

U pravu si, obrisat ću post.

:mrgreen:

Vicko, molim, preuzmi.

M.
 
Makazica ne odustaj, ima mjesta za sve!
 
zokx said:
Sinko, počeo si vozit motore prije 4 godine i bilo bi čudno da se odmah navučeš na BMWa. Polako, doći ćeš i na to.
Ipak, ti i svi ovi drugi mulci bi trebali nastupati sa pozicije stjecanja iskustava, a ne davanja lekcija. I to nažalost razumijem jer današnje generacije pojma nemaju o toj vrsti poštovanja. Da se vratimo na temu. Ti i slični ste bez love, što je isto razumljivo i normalno, pa sa pozicije vlasnika dostupnoga si drloga serete po onom što vam je u ovom trenutku nedostupno, misleći da su idioti oni koji su nešto platili xy novaca više nego ti, a voze isto motor koji ne leti, ima dva kotača, volan i sve je isto. Drlog je najčešće i nabrijan, nema auspuh da ga svi čuju izdaleka i brz je, brži od ovih novih xy skupljih. Pa koje su onda to budale. Ljudi očigledno podebile sa viškom godina, i to svi mi mislimo za one starije.
Sinko, moj ti je savjet smanji gas i skupljaj iskustva i želim ti još puno moto godina i napretka u tehnici vožnje i razmišljanjima.

:shock: ček ček zox napiše ono šta vicko cilo vrime govori i svi bmw fanovi ga slave  :shock:

  ..BMW je ko Crocsice, pouzdan znak da je vlasnik "odustao" od sexa i života općenito

:mrgreen: