BMW novosti za 2015

zokx said:
Sinko, počeo si vozit motore prije 4 godine i bilo bi čudno da se odmah navučeš na BMWa. Polako, doći ćeš i na to.
Ipak, ti i svi ovi drugi mulci bi trebali nastupati sa pozicije stjecanja iskustava, a ne davanja lekcija. I to nažalost razumijem jer današnje generacije pojma nemaju o toj vrsti poštovanja. Da se vratimo na temu. Ti i slični ste bez love, što je isto razumljivo i normalno, pa sa pozicije vlasnika dostupnoga si drloga serete po onom što vam je u ovom trenutku nedostupno, misleći da su idioti oni koji su nešto platili xy novaca više nego ti, a voze isto motor koji ne leti, ima dva kotača, volan i sve je isto. Drlog je najčešće i nabrijan, nema auspuh da ga svi čuju izdaleka i brz je, brži od ovih novih xy skupljih. Pa koje su onda to budale. Ljudi očigledno podebile sa viškom godina, i to svi mi mislimo za one starije.
Sinko, moj ti je savjet smanji gas i skupljaj iskustva i želim ti još puno moto godina i napretka u tehnici vožnje i razmišljanjima.
Tebi je nepovratna mladost,ludost i neopcinjenost bmw-ima :jesus:
 
zokx said:
Sinko, počeo si vozit motore prije 4 godine i bilo bi čudno da se odmah navučeš na BMWa. Polako, doći ćeš i na to.
Ipak, ti i svi ovi drugi mulci bi trebali nastupati sa pozicije stjecanja iskustava, a ne davanja lekcija. I to nažalost razumijem jer današnje generacije pojma nemaju o toj vrsti poštovanja. Da se vratimo na temu. Ti i slični ste bez love, što je isto razumljivo i normalno, pa sa pozicije vlasnika dostupnoga si drloga serete po onom što vam je u ovom trenutku nedostupno, misleći da su idioti oni koji su nešto platili xy novaca više nego ti, a voze isto motor koji ne leti, ima dva kotača, volan i sve je isto. Drlog je najčešće i nabrijan, nema auspuh da ga svi čuju izdaleka i brz je, brži od ovih novih xy skupljih. Pa koje su onda to budale. Ljudi očigledno podebile sa viškom godina, i to svi mi mislimo za one starije.
Sinko, moj ti je savjet smanji gas i skupljaj iskustva i želim ti još puno moto godina i napretka u tehnici vožnje i razmišljanjima.

Cijenjeni Striček, hvala na lijepim željama. Nadam se da ću i ja jednog dana dostići Vašu razinu moto iskustva. Ako pak s godinama ne uspijem aQumulirat toliko znanja, kao veleuvaženi kupci BMWa,
barem da mi dođe njihov imetak, pa da si priuštim homologirani auspuh, kako ne bi uznemiravao gospodu u poznim godinama dok drijemaju po magistrali.  :mrgreen:

Srdačno,
Mulac

PS. Mjenjam funkcionalnu prostatu za GS s maglenkama. :mrgreen:
 
Ja bi u tu raspravu ubacio Crnu71 da vam svima veli kaj vas koga ide :LOL: :LOL: :LOL:
 
gvo je dobro upućen i sigurno čezne. Ja sam svoj GS zajedno sa PIAA maglenkama kupio od gospona kojem je prostata otkazala ili tako nešto. Uglavnom nije više smio voziti motor, tj. GS.
 
gvo said:
Cijenjeni Striček, hvala na lijepim željama. Nadam se da ću i ja jednog dana dostići Vašu razinu moto iskustva. Ako pak s godinama ne uspijem aQumulirat toliko znanja, kao veleuvaženi kupci BMWa,
barem da mi dođe njihov imetak, pa da si priuštim homologirani auspuh, kako ne bi uznemiravao gospodu u poznim godinama dok drijemaju po magistrali.  :mrgreen:

Srdačno,
Mulac

PS. Mjenjam funkcionalnu prostatu za GS s maglenkama. :mrgreen:
Ti si moj idol :naklon: :mrgreen:
 
Kak se uvijek nadju ljudi koji nisu i nikad neće ni prismrditi nekom motoru, a kamoli voziti ili posjedovati, pa onda kenjaju sve u 16 tek tolko da nešto napišu i da im se ime pojavi na forumu... :palacdolje:

 
tomo3 said:
Ne slažem se niti malo. Ovakav odgovor, koji je utemeljen na iskustvu i zdravoj logici jednostavno pokapa temu o BMW-ima koje su inače među najzanimljivijima na forumu. Protivniku ne ostavlja mjesta za daljnje blaćenje, tako da nam samo Vicko može pomoći da tema nastavi u "standardnom tonu". :mrgreen:
makazica said:
U pravu si, obrisat ću post.

:mrgreen:

Vicko, molim, preuzmi.

M.
Kud ode ovaj svijet kadnas Vicko mora spasavat :no:
 
joya said:
Kak se uvijek nadju ljudi koji nisu i nikad neće ni prismrditi nekom motoru, a kamoli voziti ili posjedovati, pa onda kenjaju sve u 16 tek tolko da nešto napišu i da im se ime pojavi na forumu... :palacdolje:
Sad si me samo podsjetio kolika sam budala kad se i nakon 12+ godina cudim od kuda takvi ljudi.
A znam iz iskustva da se svako malo pojave.
:mrgreen:
 
Jbt jeste ga nasrali  :shock: Ja se odem vozit par dana sad uhvatim malo neta a vi kao da ste poludili  :?
Nego nesto se mislim jeli valja cemu ovaj austrijski drlog 1290  :misli:
 
I dalje se čudim da Shonjo potrošio toliko dragocjenih  minuta  na ovog budućeg vlasnika bmw-a  :LOL: :LOL:

Daj dRRug  pametno raspolaži sa tim minutama  nie da ih imaš previše  :LOL: :LOL:  :mrgreen:

btw ako se ne varam  naš budući vlasnik bmw-a  pripada jednoj od sekti iz iphone teme pa je već navikao na pljuckanje  :mrgreen:
 
vickodu said:
Jbt jeste ga nasrali  :shock: Ja se odem vozit par dana sad uhvatim malo neta a vi kao da ste poludili  :?
Nego nesto se mislim jeli valja cemu ovaj austrijski drlog 1290  :misli:

pa u svakom slucaju je bolji od GS..makar mu kardan ne puca :mrgreen:, a ima vise i konja i kubika (y)
 
danijel044 said:
btw ako se ne varam  naš budući vlasnik bmw-a  pripada jednoj od sekti iz iphone teme pa je već navikao na pljuckanje  :mrgreen:

Budući ponosni vlasnik BMWa je član mnogih sekti i omladinskih organizacija.
U slobodno vrijeme uživa u pljuckanju, pogotovo snobova i ljudi infisanih u brendove.  :mrgreen:
 
vickodu said:
Jbt jeste ga nasrali  :shock: Ja se odem vozit par dana sad uhvatim malo neta a vi kao da ste poludili  :?
Nego nesto se mislim jeli valja cemu ovaj austrijski drlog 1290  :misli:
Nedostaješ. Nego sa čime se voziš toliko dugo? Ja sutra idem sa par propelerdžija pa dok kardani i maglenke izdrže...
 
tomo3 said:
Nedostaješ. Nego sa čime se voziš toliko dugo? Ja sutra idem sa par propelerdžija pa dok kardani i maglenke izdrže...
Neces vjerovat ali sam izgleda dobio austeijanca s greskom..nista jos nije otpalo  :mrgreen:
Znate li u kojem ce te pravcu  :misli:
 
gastajbarter said:
pa normalno da ti je idol kad on vozi Hondu, a ti taj krs od kramasakija :mrgreen: zajedno bi mogli skupit za dobrog polovnog GSa :mrgreen:
Od bmw-a samo S1000rr, ali tek kad ga naprave da moze pric bar 30-40k :wink:
GS(A) ne bi ni da mi ga mukte daju. Ustvari bi,ali bi ga proda a da ne sidnem na njega.
Da je najbolji na Svitu,ruzan je ka drolja u zoru nakon ljute pijanke.
Jos kad vidim koji ga snobovi i ego triperi voze... :povraca:
Btw,jesi li ti onaj sta je tjunira 12-ku,Hayate,ovo,ono :misli: :mrgreen:
 
Skripter said:
:misli:

Kak ste svi sad rječiti... a kad sam pital ko ima kakva iskustva sa K1200S ili K1300S nijednog odgovora  :prsti:

Ja sam imao 1200 7 godina. Bez greške. Sve naj  :021:
 
vickodu said:
Neces vjerovat ali sam izgleda dobio austeijanca s greskom..nista jos nije otpalo  :mrgreen:
Znate li u kojem ce te pravcu  :misli:
Idemo do Novog Marofa, onda imamo servis u Cakovcu. Kasnije ako motori izdrze prema Gorskom Kotaru, (servis je u Rijeci). Na zalost magistrala nam je nepokrivena sa servisima.