BMW R1200GS ADVENTURE

Ovi GS je samo za ljude u krizi nižih, srednjih i višljih godina  :LOL: :LOL: :LOL:
 
ROMANISTA said:

Imaš neki argument za ovaj komentar ili si se samo zaželio bit  "faca" koja može nekažnjeno vrijeđat na forumu nekoga koga nisi nikad sreo u životu?
Tko si ti da sudiš je li meni dobro u mojoj krizi srednjih godina i znaš li uopće zašto sam napisao da neka moja kriza ovakva kakva je slobodno potraje?
 
oceangoing said:
Imaš neki argument za ovaj komentar ili si se samo zaželio bit  "faca" koja može nekažnjeno vrijeđat na forumu nekoga koga nisi nikad sreo u životu?
Tko si ti da sudiš je li meni dobro u mojoj krizi srednjih godina i znaš li uopće zašto sam napisao da neka moja kriza ovakva kakva je slobodno potraje?
Q
Ispricavam se , pisa sam sa moba, pa je doslo do greske. Izbrisa sam post. Uopce nije bilo namjenjeno tebi, a nije trebalo bit niti u ovoj temi.
 
ROMANISTA said:
Q
Ispricavam se , pisa sam sa moba, pa je doslo do greske. Izbrisa sam post. Uopce nije bilo namjenjeno tebi, a nije trebalo bit niti u ovoj temi.

sve OK  (y)
 
oceangoing said:

Nego, jesi li ti, koji povlači pitanje GS-a i krize srednjih godina pomislio kako se mi u cvijetu mladosti osjećamo?
Ne smatraš da mi zaslužujemo neku ispriku? :D
 
gastajbarter said:
samo priznaj da je zena odlucila :mrgreen:..kad god prodjes pored KTM ima da se okrenes sa sjetom :mrgreen:..jesam li pogodio makar pola :LOL:
Pogodio sve...
:LOL:
Zato ipak barem jedan KTM mora uvijek bit u garazi... i jedna Aprilia, a kako mi se cini uskoro ce opet biti i jedan Ducati... tako da od svih bitnih europljana po jedan... cak je piaggio skut u garazi...

Japannskim drlozima pristup ZABRANJEN... :LOL: :LOL: :LOL:

EnduroLab said:

GLUPANE
:jesus: :LOL: :LOL:
 
Flato said:
Nego, jesi li ti, koji povlači pitanje GS-a i krize srednjih godina pomislio kako se mi u cvijetu mladosti osjećamo?
Ne smatraš da mi zaslužujemo neku ispriku? :D

Ne zaslužujete nikakvu ispriku od mene jer nisam ja ni potegao pitanje ikakvih kriza i GS-a nego Cvitalo.
  Od mene zaslužujete čestitku na dobrom odabiru motora. 
Meni je žao onih koji nisu probali GS-a a tvrde da je to motor za one koji pate od ludila krize srednjih godina.
Ja osobno ne patim od toga ludila, ja uživam u svakom trenutku tog ludila. Djeca odrasla pa MojaBivšaCura i ja imamo vremena za sebe koliko nam god treba za putovanja, zdravlje dobro , stambeno pitanje odavno riješeno, novca imam (kredita nemam), motore imam, radit mogu ako hoću a isto tako i ne moram više.... šta bi više poželio sebi nego neka mi potraje ovakvo stanje ili što bi rekao SuperJura "kriza je zakon"  :wink: 
 
Istina je! Taj sam!  :LOL: Za slučaj da nisam bija jasan, ruga sam se izjavama o krizama općenito. Protiv sam svakih osuda i neka vozi ko šta oće!  (y)
 
Cvitalo said:
Istina je! Taj sam!  :LOL: Za slučaj da nisam bija jasan, ruga sam se izjavama o krizama općenito. Protiv sam svakih osuda i neka vozi ko šta oće!  (y)

Ne seri :LOL:  kuvas ode. A nemas za gs :LOL: (y)


Ps : nek svak vozi sta hoce. Ja da mogu nac elektrona ( Tomos) samo bi to vozija. Ride by wire me ne privlaci niti malo :mrgreen:
 
Sredju said:
Da ti ne radi gedora?
Htio sam napisat GLUPANE. AL nisam. Koji ti je k. Ode si redikul. Bar napravi novi nick i probaj sta mqnje pisat. Ovako te ne mogu ni sazaljevat koliko si .......